Izcilais aktieris Ivars Kalniņš 'noziedzies' un iebliezts melnajā sarakstā

Ceļš slēgts.

Izcilais aktieris Ivars Kalniņš 'noziedzies' un iebliezts melnajā sarakstā
Komentāri[8] Bilžu galerija[29] 30.05.2017 16:14

Aktieris Ivars Kalniņš ir pārliecināts, ka nav neko pārkāpis, savulaik dodoties uz Krievijas okupētās Krimas pilsētu Simferopoli un piedaloties tur izrādē «Meistars un Margarita».

Aktieris Ivars Kalniņš: Neesmu neko pārkāpis

«Man ir Eiropas Savienības pase un Krievijas vīza, tāpēc man ir vienalga, es neko neesmu pārkāpis,» aģentūrai LETA sacīja Kalniņš, uzsverot, ka, viņaprāt, portāls «Miera uzturētājs» («Mirotvorec») ir ne visai draudzīgs pašai Ukrainai.

Aktieris sacīja, ka izrāde ukraiņu izcelsmes mākslinieka Dmitrija Raškovskija režijā ir pabijusi Maskavā, Rīgā un ASV.

Kā norāda Latvijas Ārlietu ministrija, saskaņā ar spēkā esošajiem Ukrainas normatīvajiem aktiem, iebraukt Krievijas Federācijas prettiesiski anektētajā Ukrainas administratīvajā teritorijā atļauts tikai caur Ukrainas robežkontroles punktiem, likumos noteiktajā kārtībā saņemot īpašu Ukrainas varas iestāžu atļauju. Par neatļautu Ukrainas robežas šķērsošanu, ierodoties Krimā var iestāties likumā noteiktā atbildība, tai skaitā aizliegums turpmāk ieceļot Ukrainā.

Kalniņš ir iekļauts Ukrainas interneta vietnes «Miera uzturētājs» («Mirotvorec») «melnajā sarakstā» par okupētās Krimas apmeklēšanu. Kā iemesls Kalniņa iekļaušanai datu bāzē minēta Ukrainas valsts robežas nelikumīga šķērsošana un nelikumīgas viesizrādes Krievijas okupētajā Krimā. Vietnē publicēta saite uz rakstu par 2015.gada jūlijā Simferopolē notikušo teātra izrādi «Meistars un Margarita» ar Kalniņa piedalīšanos.

Ivaram Kalniņam 2017.gada 1.augustā apritēs 70 gadi.

Uzziņai:

Latviešu aktieris Ivars Kalniņš iekļauts Ukrainas interneta vietnes Miera uzturētājs (Mirotvorec) melnajā sarakstā par anektētās Krimas apmeklēšanu.

Kā iemesls Kalniņa iekļaušanai datu bāzē minēta Ukrainas valsts robežas nelikumīga šķērsošana un nelikumīgas viesizrādes Krievijas okupētajā Krimā. Vietnē publicēta saite uz rakstu par 2015.gada jūlijā Simferopolē notikušo teātra izrādi Meistars un Margarita ar Kalniņa piedalīšanos.

2014.gada decembrī izveidotajā vietnē tiek publicēta personīga informācija par cilvēkiem, kuru darbībā tiek saskatītas pret Ukrainas nacionālo drošību pastrādātu noziegumu pazīmes. Tajā arī iekļauta virkne Krievijas mākslinieku par okupētās Krimas apmeklēšanu.

Visticamāk, līdzīgi kā Eirovīzijas skandālistei Jūlijai Samoilovai, tāpat Ivaram Kalniņam Ukrainas varas iestādes liegs iebraukt un uzstāties visas Ukrainas teritorijā.

Ivars Kalniņš galerijā nākamajā lapā. 2008.gada mirkļi ar sievu Lauru Magaznieci un kopējo atvasi

Lapa: 1 no 2

Komentāri [8]

Juris Jakubovskis 02.06.2017 01:38
cienu tādus cilvēkus
jaunule 02.06.2017 01:25
Pretīgs kļuvis aktieris ar šitādu rīcību
Zinta 02.06.2017 01:21
Puse Latvijas aktiermākslinieksastāva tā braukā uz krietni bagātāko Krieviju, ieskaitot Renāru Kauperu. Lai jau braukā, kuru tas uztrauc. Tie kuri iebilst ir kautkādi tumsoņas, kuriem vieta viduslaikos ar ķeceriem un raganu sārtiem. Pašu mīļā eiropa tak slavina liberālismu, viedokļu dažādību un ceļošanu. Ceļošanu pa pasauli jo sevišķi. Kautcik loģisku argumentāciju nenoviena nevarētu izspiest, kāpēc nevar braukāt uz Krieviju. Laikam vienīgos kurus tas uztrauc ir politangažētā prese. Godājamā akriera vietā būtu paklusējusi - lai tie inkvizatori tur vārās savā tumsonībā.
Arčis 02.06.2017 01:18
Ivar, vai tev bija derīga Ukrainas vīza? Ar Krievijas vīzu tu vari iebraukt Krievijā, ne Ukrainā. Mani arī reiz izsvieda no Vācijas, jo nebija Vācijas vīza, neskatoties uz to, ka Polijā bez vīzas drīkstēju uzturēties deviņdesmit dienas.
Ro 02.06.2017 01:15
Kārtējā latviešu pārdodamā dvēsele, kura tēlo svēto govi tāpat kā to izdarīja, V.Artmane, K.Dimiters, Im.Kalniņš, A.Bulis, I.Busulis, L.Vaikule, R.Kaupers un tml ...
Mirklis 31.05.2017 18:22
nodevējs latvietis
Es 31.05.2017 11:19
Krima tika uzdavinata Ukrainai PSRS rezima, bet faktiski Krima nekad nav bijusi Ukrainai, bet gan Krievijai. Vienkarsi Jelcins dzera un vinam bija tuvaka vodka un kniebsana dibenos, ka valsts vadisana. Nu Putins anekseja, varbut tas bija jadara sarunu cela nevis vardarbigi, jo vardarbibu neatzistu pret mierigiem iedzivotajiem.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV