Liene Brikouska kļuvusi par apģērba līnijas seju (FOTO)
 
Liene Brikouska kļuvusi par apģērba līnijas seju (FOTO)
Miks Ozoliņš ticis provokatīvā Riannas bildē (FOTO)
 
Miks Ozoliņš ticis provokatīvā Riannas bildē (FOTO)
Samantai Tīnai beidzot ir draugs (FOTO)
 
Samantai Tīnai beidzot ir draugs (FOTO)
Uz sākumu
 
meklētājs
meklēt arhīvā
 
Kā Eirovīzijā veiksies Anmary?
Tiks beidzot ārā no pusfināla
Fināls garantēts
Fināls "nespīd"
Rezultāti
 esmu
 meklēju
vecumā
 no  līdz
Platača Tūjas villā uzvilkts karogs un skan mūzika
Platača Tūjas villā uzvilkts karogs un skan mūzika
Valsts policijai (VP) pagaidām nav publiskojamu jaunumu maija beigās pazudušā advokāta Aināra Platača lietā. Tomēr "Vakara ziņas" brīnās par dzīvu rosību Platača Tūjas mājā.
 
21.06.2010 07:14 Komentāri[2]
Paplašināta PAPARACI sadaļa - PAPARACI.LV
Kaut gan policija noraida versiju, ka advokāts slēpjas, »VZ« rīcībā esošās ziņas par šādas iespējas atmešanu rada zināmas šaubas.

Skaļa mūzika mājā, kārtīgi nopļauta zālīte, žāvēšanai izlikta veļa – nekas neliecina, ka advokāta Aināra Platača villa Salacgrīvas novada Tūjā būtu palikušas bez saimnieka. Vai advokāts tiešām slēptos šajā mājā?

Kāda vietējā iedzīvotāja pat izteica aizdomas, ka pazudušo advokātu ir redzējusi, lai arī simtprocentīgi pārliecināta par to nebija. Ja ne šī liecība, tad varētu pieņemt, ka īpašumu, ko advokāts izmanto dzīvošanai vasaras mēnešos, pieskata un apkopj algoti darbinieki vai radinieki, taču arī šajā gadījumā jautājumus rada logiem cieši aizvilktie aizkari. Iespējams, tie liecina par to, ka māja ir neapdzīvota, taču varbūt arī gluži pretēji – aizsedz ziņkārīgo skatienam to, kas atrodas mājā.

Valsts policijas pārstāve Linda Neimane-Zobena »VZ« informēja, ka policija Platača Tūjas īpašumā ir bijusi, taču bez rezultātiem.

Jautājums, protams, cik rūpīgi Platacis meklēts... Ja ticēt vietējo nostāstiem, mājai ir ne tikai redzamā daļa, bet arī apakšzemes ejas. Precīzāk – abas mājas savienojot apakšzemes tunelis jeb pagrabs. Nezinātājam šādu īpašumu pārmeklēt nav viegli.

Jāatgādina, ka Platacis skaitās pazudis kopš 24. maija vakara, kad devās prom no darba birojā. Iespējams, viņš paguvis iegriezties mājās Baltezerā un tad atkal devies prom. Platača vadīto automašīnu atrada netālu no viņa dzīvesvietas Muceniekos. Tā bijusi pamesta tā, it kā īpašnieks izkāpis laukā tikai uz brīdi. Salonā bijis dators, mobilais telefons, naudas maks, gan bez skaidras naudas, bet ar banku kartēm, un žakete.

Policija atmetusi versiju, ka advokāts pazušanu inscenējis, lai slēptos. «Galvenā versija ir saistīta ar viņa darba pienākumu pildīšanu. Maz tiek izskatītas versijas saistībā ar viņu kā personību,» »VZ« pavēstīja Neimane-Zobena.

Advokāta Aināra Platača īpašums sastāv no divām ēkām un zemes, uz kuras atrodas arī tenisa korts un peldbaseins. Tā atrodas ielas galā un robežojas ar krasta aizsargjoslu. Mājas celta pasen, kad kvalitatīvi būvmateriāli vēl nebija plaši pieejami. Tagad diezin vai kāds jūras malā villu būvētu no plastmasas apdares dēļiem.

Kad pie Platača villas ieradās »VZ«, tās durvis bija vaļā un no iekšpuses skanēja skaļa mūzika. No mājas laiku pa laikam iznāca kāda sieviete.

Vasarnīca, iespējams, izmantota ne tikai tam, lai relaksētos. Uz zemes gabala izvietota arī lietišķām sanāksmēm piemērota telts, savukārt pēc labi padarīta darba viesi varēja relaksēties tenisa kortā un peldbaseinā.

 
ieteikt Draugiem.lv
 
VIPi.lv
Avots: Vakara Ziņas

Līdzīgi raksti...  
Ir ko teikt ir ko teikt ?
raksti !
 
komentāri  2  [  lapa:   1   ]   kārtot  augošā    dilstošā  
Cenzors
Tagad ikviens var kļūt par cenzoru! Novērtējiet komentāru ar + vai - zīmi (vienu reizi no vienas IP adreses) sasniedzot atzīmi -5 komentārs tiks cenzēts un vairs nebūs redzams kopīgaja komentāru listē.

Pozitīvāk vērtētie komentāri tiks apbalvoti ar papildus PO$TIEM, kā arī iekļauti labāko komentāru TOPā.
aizdusa 21.06.2010 13:19
pazuda Platacis...un ko tad tagad - veļu tāpēc vairs nemazgāt vispār?
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
hmmm 21.06.2010 10:53
un kas par to, vai palikušajiem jāber sev uz galvas smiltis, jāgrauž akmeņi, un jāsēž savos sūdos? pamēģini tik karogu neuzvilkt kātā, kad tas jādara, sods uzreiz klāt.
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
komentāri  2  [  lapa:   1   ]   kārtot  augošā    dilstošā  
 
   

  © VIPi.lv 2010