ANMARY uz sarkanā paklāja sniedz intervijas (FOTO)
 
ANMARY uz sarkanā paklāja sniedz intervijas (FOTO)
Lingitas kleitiņas kļūst arvien īsākas un seksīgākas (FOTO)
 
Lingitas kleitiņas kļūst arvien īsākas un seksīgākas (FOTO)
Antra Stafecka zem vīra tupeles (FOTO)
 
Antra Stafecka zem vīra tupeles (FOTO)
Uz sākumu
 
meklētājs
meklēt arhīvā
 
Kā Eirovīzijā veiksies Anmary?
Tiks beidzot ārā no pusfināla
Fināls garantēts
Fināls "nespīd"
Rezultāti
 esmu
 meklēju
vecumā
 no  līdz
ZELTIŅA satiek cilvēkus, kurus parastie mirstīgie nemaz nevar satikt
ZELTIŅA satiek cilvēkus, kurus parastie mirstīgie nemaz nevar satikt
RIGA FASHION WEEK – spožums, vērienīgums un glamūrs...No 24. līdz 27. martam, Baltijas modes metropolē notika tradicionālā Rīgas modes nedēļa/RIGA FASHION WEEK (RFW), kuru organizēja Baltijas modes federācija. Rīgā tika prezentētas vēl neredzēti krāšņas, daudzveidīgas un ļoti augsta līmeņa, profesionālas kolekcijas, kārtējo reizi pierādot, ka RFW ir nozīmīgākais modes pasākums visā Baltijā.
 
03.04.2010 13:19 Komentāri[31]
Paplašināta PAPARACI sadaļa - PAPARACI.LV

Modes nedēļas laikā tika demonstrēts rekordliels skaits Latvijas modes mākslinieku, populāru Baltijas dizaineru, kā arī ārpus Latvijas robežām labi pazīstamu ārzemju zīmolu 2010./2011. gada rudens/ziemas apģērbu kolekcijas.

 

Rīgas modes nedēļa tika atklāta š. g. 24. martā naktsklubā Amber Night. Viesu skaits pārsteidza gaidīto un pēc nelielas uzgaidīšanas RFW atklāšanas svētki naktskluba Amber Night jaunajā, baltajā zālē, varēja sākties. Pie ieejas viesus sagaidīja stilīgi glamūrīgais RFW oficiālais dzēriens Freixenet. Naktskluba jaunās zāles interjeru lieliski papildināja foto mākslas darbi no paša DJ’s Daniell Mariash, kurš ir klubu Famous (Maskava) un Mardan Palace (Antālija) rezidents. Nākamās sezonas modes tendences atklāja jaunie, bet jau plašai publikai labi pazīstamie modes mākslinieki – SALT (Indra Salceviča), HYPNOSIS (Agnese Narņicka) un Artis Štamgūts. Ar mūzikāliem priekšnesumiem atklāšanas viesus iepriecināja Triānas parks (atzīta par 2009. gada stilīgāko mūziķu grupu) un Gunta Ēķe, kā arī modes cienītājiem bija iespēja iepazīties ar mūzikas darbiem, ko radījis DJ’s Daniell Mariash. Zīmols SALT savu jauno kolekciju prezentēja neparastā veidā, ietērpjot Triānas parka dalībniekus un dejotājus savā jaunajā kolekcijā. Vakara vadītājas lomā iejutās – par Latvijas Stila un Modes balvas 2009 pasludinātā Stila ikona – Maija Silova. Īpašo vakara atmosfēru radīja vakara dress code: RED (sarkans).

 

RIGA FASHION WEEK atklāja modes dizainere Anita Altmane ar pārsteidzoši krāšņo modes skati/šovu; Žanete Auziņa pārspēja pati sevi, prezentējot pēdējo gadu labāko kolekciju; pēc Katyakatya Shehurina modes skates publikas ovācijas nerimās vairāku minūšu garumā. RIGA FASHION WEEK jaunpienācēji: ar kareivīgi noskaņoto kolekciju, pirmo RFW dienu noslēdza modes māksliniece Inga Nipāne un kā debija, kura negaidīti pārsteidza ar savu profesionālo līmeni un individuālo rokrakstu, - modes nams Narciss (RFW jaunatklājums!).

 

 

Agnese Vārpiņa un Agnese Zeltiņa

 

Modes salons Madam Bonbon (Alberta 1-7a) RFW laikā prezentēja inovatīvu konceptu: pie modes salona īpašajām apavu kolekcijām, piemeklējot Latvijas modes populāro zīmolu apģērbus (Anna LED, Natālija Jansone un Baiba Ripa). Tādējādi apģērbam ieņemot aksesuāru vietu, kas mūsdienās ir diezgan interesanta pieeja.

 

Savukārt Šeila & Latvijas dizaineru veikals „B.O.D.E.” (Blaumaņa 14) savā prezentācijā piedāvāja, ko pavisam neparastu un demonstrēja sen lolotu sapņu un ideju piepildījumu – linu apģērbam pievienojot īpašu vērtību: Baltu zīmes.

 

Zīmols Kossmoss, sadarbojoties ar Vinetu Minkeviču, Košakovu un Babett, piedavāja Fashion Family Party. Savukārt, ērta casual chic cienītājiem, tika piedāvāta modes zīmola QooQoo jaunā kolekcija, ballīti organizējot kopā ar bloga Stuff’n’Style pārstāvjiem Maiju Meijeri un Denisu Ševeļovu.

Mūsu kaimiņvalstu dalībnieku vidū šoreiz bija Diāna Nevedomskyte no Lietuvas ar vakarkleitu la femme fatale kolekciju, no Igaunijas: sievišķīgi valdzinošais pret-a-porter de luxe no Kristina Viirpalu un videi draudzīgā mode no Reet Aus.

 

            Jau trešo sezonu, Baltijas modes federācija goda viesu sarakstu ar lielu lepnumu papildina ar vadošajiem modes māksliniekiem no Ukrainas, kuri sevi pierādījuši kā augsta līmeņa profesionāļi. Šoreiz tā bija VICTORIA GRES, kas RFW viesus pārsteidza ar augstas klases, elitārai publikai domātu kolekciju, kas spēj konkurēt ar pasaules mēroga zīmoliem. Viņas kolekcija tiešām apbūra, vilināja, intriģēja...

 

Franču dizaineris Jérémy Sultan (zīmols SULTAN), apvienojot militāro stilu ar sievišķīgi romantiskām frizūrām un sarkanām lūpām, veiksmīgi interpretēja aktuālo tendenci: tomboy (no boyfriend garderobes aizņemts apģērbs; vīrišķīgs apģērbs).

 

            Jau kā tradīciju, RFW Gala Show varējām vērot, uz doto brīdi, labāko no Krievijas modes mākslinieku veikumiem– pazīstamā Krievijas dizainera, Aleksandra Vasiļjeva mācekļa, Cyrille Gassiline skati, kas kļuva par visas modes nedēļas kulmināciju. Trīs dienas pirms ierašanās Rīgā, Krievijas modes mākslinieks ar skati piedalījās Maskavas modes nedēļā, kura online tika translēta globālajā modes televīzijas kanālā Fashion TV.

              

Īpaša vieta RFW programmā tika atvēlēta arī vakara ballītēm, kuras notika oficiālajā Riga Fashion Week naktsklubā Amber Night. Rīgas modes nedēļu kā ierasts noslēdza RFW Models and Fun Party, kurā tika paziņota RIGA FASHION WEEK vispieprasītākā modele: Alise Znaroka (Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Oļega Znaroka meita), kura saņēma balvas no SPA Hotel Mārcienas muiža un Maybelline New York. Starp citu, Znaroka kungs ar kundzi, atbalstot savu meitu, apmeklēja arī vairākas Rīgas modes nedēļas skates. Noslēguma daļā tika izlozēts RFW imidža tērpa (autore: Anita Altmane) īpašnieka vārds. Pieteikties izlozei varēja visas modes nedēļas laikā.

 

Baltijas Modes federācija sadarbībā ar oficiālo dekoratīvo kosmētiku Maybelline New York un oficiālo dzērienu Freixenet bija sagatavojuši pārsteigumu. D’VINE bārs Rīgas Modes nedēļas laikā pārtapa par Kissing Room, telpu, kuru pārpildīja emocijas. Pēc žurnālistu atzinuma, tā bija ērta vieta, kur satikties dizaineriem, kas tikko bija debitējuši ar savu kolekciju un preses pārstāvjiem. Pirmajā modes nedēļas dienā Kissing Room notika arī jaunā Maybelline New York skropstu tušas prezentācija – tā nav skropstu tuša, tas ir tūlītējs, glamūrīgs, mākslīgo skropstu efekts tūbiņā. Kissing Room – vieta smaidiem, apsveikumiem, jautājumiem, bildēm un, protams, tikai pozitīvam noskaņojumam – gaidīs Jūs arī nākamā RFW!

           

Atgādināsim, ka šoreiz par RIGA FASHION WEEK par reklāmas seju tika izvēlēta modele Katrīna Karlīna Caune (modeļu aģentūra 2b models), kura ieguva 1. vietu prestižākās un vecākās modeļu aģentūras Ford Models konkursa Supermodel of the World pasaules finālā. RFW imidža autori ir modes dizainere un žurnāliste Anita Altmane un fotogrāfs Nils Vilnis. Starp citu, Katrīna Karlīna Caune bija ne tikai RFW imidža seja, bet arī demonstrēja dizaineru tērpus vairākās RFW skatēs.

           

 Rīgas modes nedēļas pirmajās rindās, modes skates vēroja tādi īpašie viesi kā Iveta Feldmane, Agnese Vārpiņa, Agnese Zeltiņa, Marika Ģederte, Nellija Ušakova, Sergejs Kondrašins ar kundzi Bogdanu, slavenais modes mākslinieks no Sanktpēterburgas Oļegs Birjukovs, modes māksliniece Alise Indriksone, Linda Leen, Žanete Skarule (Maybelline New York prezentācijas vadītāja), Aleksandra Krasovicka, dziedātājs Markus Riva, dziedātājs Gacho ar pasaules atzītākajām Latvijas modelēm Luīzi Saulgriezi un Anastasiju Kondratjevu, t/c Galerija Centrs direktore Zita Siliņa, TV raidījumu vadītājas Maija Silova un Anna Rozīte u.c. Daudzi no RIGA FASHION WEEK viesiem bija pārspējuši paši sevi un pārsteidza visus ar haute couture tērpiem, neredzētām galvas rotām un pat ar ekstravagantām zeķubiksēm un, protams, apaviem.

 

Agnese Zeltiņa (aktrise, producente):

 

“Šogad ar īpašu prieku apmeklēju pašmāju modes mākslinieču – Anitas Altmanes un Katyas Shehurinas – skates un jāatzīst, ka tās bija ļoti augstā līmenī. Sākot no pašām kolekcijām un visu, kas tās papildina – frizūras, grims, apavi un muzikālais noformējums – varu atzīt, ka tas ir pasaules līmenis un vēlu māksliniecēm lielus panākumus un starptautisku atpazīstamību jau tuvākajā nākotnē.

Ideju par īpašo telpu, kur bija iespējams satikt dizainerus, tā saucamo "kissing room", atzīstu par ļoti jauku, lai satiktos mierīgā gaisotnē un pārmītu pāris vārdus ar cilvēkiem, kurus parastie mirstīgie nemaz nevar satikt nekur citur kā vienīgi modes skates aizkulisēs.

Vakars naktsklubā “Amber Night” izvērtās ļoti patīkams, jo bija iespēja satikt paziņas un katru vakaru bija iespēja vērot arī modes skati, kas pat, ja sēdi pie galdiņa bija labi redzama.

Būt kopā ar mākslinieku un būt panākumu lieciniekam, un pateikt viņam to personiski, tieši jaukajā nakts atmosfērā, manuprāt, ir reta iespēja, ko arī kopīgi ar savām draudzenēm izmantojām.

RFW man vienmēr sniedz pacilājošu garastāvokli un brīnos, ka šajos ne vienkāršajos apstākļos ir tādi cilvēki kā Jeļena un viņas komada, kas rada mums svētkus :)”

 

 
ieteikt Draugiem.lv
 
VIPi.lv
Avots: Madara Grīnvalde
Foto: Dina Ikauniece, Vipi.lv

Līdzīgi raksti...  
Ir ko teikt ir ko teikt ?
raksti !
 
komentāri  31  [  lapa:   1   ]   kārtot  augošā    dilstošā  
Cenzors
Tagad ikviens var kļūt par cenzoru! Novērtējiet komentāru ar + vai - zīmi (vienu reizi no vienas IP adreses) sasniedzot atzīmi -5 komentārs tiks cenzēts un vairs nebūs redzams kopīgaja komentāru listē.

Pozitīvāk vērtētie komentāri tiks apbalvoti ar papildus PO$TIEM, kā arī iekļauti labāko komentāru TOPā.
E.Jansons 11.06.2010 8:58
Agnese Zeltina tomeer nav iipasi gudra sieviete...
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
Aleksandrs 11.06.2010 8:53
Kad Zeltinu sauc par super skaistu un pavdinošu mani tas vienkārši iespārda :D
katram jau sava gaume.. bet tik un taa iespaarda :D
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
No malas 05.04.2010 1:27
Vispār jau pareizi un prātīgi būtu, ja Agnese kādu brīdi pievērstos sevis nodarbināšanai profesijā, ko pārstāv, nevis rēgotos visos pasākumos pēc kārtas!tas nejaukums un nokaitinātība, kas nāk no komentāriem, tomēr liek aizdomāties, ka kaut kas nav kārtībā un šo sievieti vairs pārāk augstu, vismaz mūsu mazajā dīķī, ja viņa ko steidzīgi labu neizdarīs, vai neaizies dekrēta atvaļinājumā, nevērtēs, lai kur un kā viņa parādītos!saudzē sevi, Agnese,labāk pievērsies savai profesijai!Kad Tevi varēs redzēt kādā normālā izrādē?vai arī neviens neaicina???
Atbildēt komentāros atbildēt [-1] vērtēt:   
tu 04.04.2010 16:07
pēc bildes spriezōt mutē kādus pāris km ņēmusi
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
rupeklistu 04.04.2010 18:22
oh, yahh, tā mute visu laiku izskatās, ka pimpi prasītu
Atbildēt komentāros atbildēt [3] vērtēt:   
hmmrupeklis 04.04.2010 23:49
nespried pēc sevis sūkātāj.,
Atbildēt komentāros atbildēt [10] vērtēt:   
rupeklishmm 05.04.2010 10:26
tu nesaprati, es nesūkāju, man sūkā....
Atbildēt komentāros atbildēt [44] vērtēt:   
Mīļuks 04.04.2010 12:32
Tad jau es arī neesmu parasts mirstīgais, wuuhuu :D
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
Agnese Zeltina 04.04.2010 1:47
Rakstot savu komentāru pateicu to,ka RFW ir izdevies nojaukt robežu un pietuvināt parastu skates apmeklētāju tērpu māksliniekam,kuram citkārt ir neiespējami tikt klāt:)Priecīgas visiem Lieldienas!:):):)
Atbildēt komentāros atbildēt [-3] vērtēt:   
annaAgnese Zeltina 04.04.2010 11:26
uzreiz tad vajadzēja rakstīt saprotami, lai nav jātaisnojas. arī PRIECĪGAS :)
Atbildēt komentāros atbildēt [5] vērtēt:   
neaizmirstule 04.04.2010 1:21
Gan raksts grūti lasāms, gan bilde " po rubļu" - sajūta, ka Zeltiņai samežģīts žoklis - kā var tik nedabīgi, smaidīt???
Atbildēt komentāros atbildēt [2] vērtēt:   
smiekls 03.04.2010 22:05
Da kuru šās viedoklis interesē, eksperte atradusies.
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
yes 03.04.2010 17:56
Secinājums-parastais mirstīgais un sašpricētie tādi kā zeltiņa ir mākslīgi mirstīgie. sviests, ne zeltiņa
Atbildēt komentāros atbildēt [4] vērtēt:   
Josifsyes 04.04.2010 1:18
zelts sagājis sviestā! Tā notiek ar visām.
Atbildēt komentāros atbildēt [-2] vērtēt:   
Liene 03.04.2010 17:36
Lai nu kā, bet reti mākslīga sieviete...
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
AGNESE 03.04.2010 17:24
Kā tu esi noriebusies .Aizver to muti pēc pagājušās nakts
Atbildēt komentāros atbildēt [-4] vērtēt:   
indulis01 03.04.2010 15:53
katrs rīvējas gar tiem cilvekiem, kas šķiet izdevīgāki, un labi, ja tie ir viena latiņā ar tevi. no citas kastas jau netiek pieņemti klāt.
Atbildēt komentāros atbildēt [-2] vērtēt:   
Mr.Rich 03.04.2010 15:34
dievīgas sievietes! :)))
Atbildēt komentāros atbildēt [-1] vērtēt:   
RinaldsMr.Rich 11.06.2010 8:55
ha ha , jaa tadas ''afrodiites'' iipashi Zeltina ! :D
Varpina ir simpatiska
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
. 03.04.2010 15:13
nebildejiet vinu tik tuvu, pirms tam i nebija manits, ka tadas mazas actinas...
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
wiwo 03.04.2010 15:12
Agnese Vārpiņa ir daudz smukāka par Zeltiņu!
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
Andwiwo 11.06.2010 8:55
+1
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
CuzICan 03.04.2010 14:01
Ka man nepatik, tas smaids, Agnesei! Laikam paralizetas lupas vai saspricets botokss, jo izskatas, ka vinas smaids ir maksligs :D
Atbildēt komentāros atbildēt [-3] vērtēt:   
annaCuzICan 03.04.2010 14:14
agnese, piedod, bet frāze "parastie mirstīgie nemaz nevar satikt" liecina par Tavu ļoti zemo intelekta līmeni, vājo garīgumu. un tad brīnies, kas Tevī atgrūž. baisi!
Atbildēt komentāros atbildēt [26] vērtēt:   
minkansanna 03.04.2010 15:09
Anna, drizak tas liecina par Tavu zemo intelekta limeni, ja nesaproti, ka daudzas lietas raksta/izdoma/interprete medijs, nevis, piemeram, soreiz Agnese. Varbut padoma, ko? Tapec jau ir tik bedigi ar velesanam, jo ir tadi, kaa Tu, kas tic pilnigi visam, ko raksta. Intelekts??? Vai iebrauci?
Atbildēt komentāros atbildēt [-4] vērtēt:   
annaminkans 03.04.2010 15:36
Komentārs cenzēts! Apskatīt komentāru
[-6] vērtēt:   
Klāvs anna 03.04.2010 18:25
Precizēšu, tas nav raksts, bet preses relīze, ko PR speciālisti sagatavo kā pamatinformāciju, es kā mediju vidē zinošs, pusē apstājos lasīt, jo "žurnālists" iespējams izrediģējis dažas rindiņas, bet nav ieguldījis laiku un darbu, tādēļ materiāls ir mežģīgs un lasitājam nebaudāms.
Atbildēt komentāros atbildēt [8] vērtēt:   
klāraKlāvs 03.04.2010 18:43
mežģīga ir Zeltiņas seja. lasītājiem un skatītājiem nebaudāma. ceru, ka vismaz elpa svaiga
Atbildēt komentāros atbildēt [1] vērtēt:   
renārsminkans 07.04.2010 9:18
Komentārs cenzēts! Apskatīt komentāru
[-9] vērtēt:   
pagpag 03.04.2010 13:37
Ak mēs nabaga parastie mirstīgie! Agnesīt, nolaidies vienreiz uz zemes!
Atbildēt komentāros atbildēt [-1] vērtēt:   
sexyice 03.04.2010 13:36
forši ;)
Atbildēt komentāros atbildēt [3] vērtēt:   
komentāri  31  [  lapa:   1   ]   kārtot  augošā    dilstošā  
 
   

  © VIPi.lv 2010