Lingitas kleitiņas kļūst arvien īsākas un seksīgākas (FOTO)
 
Lingitas kleitiņas kļūst arvien īsākas un seksīgākas (FOTO)
Antra Stafecka zem vīra tupeles (FOTO)
 
Antra Stafecka zem vīra tupeles (FOTO)
Sieviešu skaistumkonkursa finālā centies iekļūt transvestīts FOTO
 
Sieviešu skaistumkonkursa finālā centies iekļūt transvestīts FOTO
Uz sākumu
 
meklētājs
meklēt arhīvā
 
Kā Eirovīzijā veiksies Anmary?
Tiks beidzot ārā no pusfināla
Fināls garantēts
Fināls "nespīd"
Rezultāti
 esmu
 meklēju
vecumā
 no  līdz
Šovu pamet Ivars Galiņš
Šovu pamet Ivars Galiņš
Šis pirmdienas vakars liktenīgs izrādījās Ivaram - tieši viņš saņēma mazāko skatītāju atbalstu un puisim nācās pamest „O!Kartes Akadēmijas” telpas.
 
27.04.2010 06:02 Komentāri[18]
Paplašināta PAPARACI sadaļa - PAPARACI.LV
Šoreiz uz izbalsošanas strīpas sēdēja skandalozais puisis no Lapmežciema Mareks un Ivars, kurš jau otro reizi izbaudīja ko nozīmē atrasties soļa attālumā no izbalsošanas.

Puišiem svētdienas koncerta uzstāšanas bija visneveiksmīgākā – studenti saņēma mazāko skatītāju atbalstu, tieši tāpēc Mareks un Ivars atradās uz izbalsošanas strīpas.

Balsojums bija tik vienlīdzīgs, ka katra balss varēja izšķirt puišu likteni. Skatītāji ļoti līdzvērtīgi atbalstīja savus favorītus un ik pa minūtei cipari balsošanas tabulā strauji mainījās.

Ivars atzina, ka svētdienas uzstāšanās nebija pārliecinoša, jo viņš dziedāja sev  netipisku dziesmu. Atgādinām, ka koncertā Ivars uzstājās ar Džeimsa Blunta populārāko hītu “You're beautiful”.

Vērtējot Mareka uzstāšanos, žurija atzina, ka puisis nodziedāja slikti. Svētdienas koncertā Mareks bija sagatavojis Elvisa Preslija dziesmu “It's now or never”, lai gan bija piedomāts pie priekšnesuma scenārija, arī pats Mareks piekrita, ka dziesmu varēja nodziedāt labāk.

Atvadoties no saviem “O!Kartes Akadēmijas” kolēģiem un skatītājiem Ivars atzina, ka jūtas gandarīts, ka šovā noturējās tik ilgi un šo divu mēnešu laikā ir daudz ko ieguvis – gan uzlabojis vokālās prasmes, gan iemācījies sevi labāk pasniegt uz skatuves, gan ieguvis jaunus draugus.

 
ieteikt Draugiem.lv
 
VIPi.lv

Līdzīgi raksti...  
Ir ko teikt ir ko teikt ?
raksti !
 
komentāri  18  [  lapa:   1   ]   kārtot  augošā    dilstošā  
Cenzors
Tagad ikviens var kļūt par cenzoru! Novērtējiet komentāru ar + vai - zīmi (vienu reizi no vienas IP adreses) sasniedzot atzīmi -5 komentārs tiks cenzēts un vairs nebūs redzams kopīgaja komentāru listē.

Pozitīvāk vērtētie komentāri tiks apbalvoti ar papildus PO$TIEM, kā arī iekļauti labāko komentāru TOPā.
? 27.04.2010 21:36
Ko tur dara vokālie pedagogi?????? Tāds NEPROGRESS nevienā talantu fabrikā nav pieredzēts,nu vienu dziesmu pa nedēļu taču vajag iemācīties.Man pat liekas,ka viņi dzied sliktāk kā sākumā-gaidīju izaugsmi no Samantas,Annas,Evijas,bet nekā.Nu ar Krauzi Anci pakonsultējaties vai kā,citādi viņi praktiski kādi ienāca,tādi izies,tur elementāras vokālas lietas nav nostrādātas.Vai tās cien pasniedzējas kaut ko no balss nostādīšanas metodikas vispār zin?
Atbildēt komentāros atbildēt [1] vērtēt:   
moto 27.04.2010 21:16
Ivars GALIŅŠ! Mazais galiņš..
Atbildēt komentāros atbildēt [-3] vērtēt:   
. 27.04.2010 18:36
Mani fascinee shie komenteetaaji!
Patiik jums vai nee, bet vinji ir maakslinieki. Cits jautaajums -cik profesionaali.
Un tad veel taa gudraa muldeeshana, kuram jaaiet, kurs nemaak dziedaat, kurs iedomiigs, kurs stulbs, kurs taads, kurs sitaads. Vinji aizgaaja, lai sevi pilnveidotu! Vinji tur neaizgaaja, lai uzietu uz skatuves un nodziedaatu kaa reaals Preslijs vai Hjuustone. Vinju uzdevums ir maaciities. Taa kaa nav ko chinksteet, ka vinji nav ideaali!
Vnk tracina shitie gudriishi!
Tieshi taadeelj, ka vinjiem ir kur augt, vinji tur maacaas pie pedagogiem un ciinaas, lai tiktu uz to SKOLU, kur arii maaciisies.

Kaapeec juus esat iedomaajushies, ka vinji tur taadi no ikdienas izrauti uzies un dziedaas kaa Dievi?

Nevajag apliet jaunieshus, kuri censhaas. Katram no vinjiem ir savs raksturs. Sava personiiba. Kaa saka Mareks : ''Vai nu patiiku vai riebjos!''

Gudri nozaakaat maak visi, bet vai Mareks iet un jums saka, ka nemaaka bietes raveet vai graamatvediibu sakaartot? Samanta iet un saka, ka tu esi riebiigs? Anna tevi noliek, ka tu nemaaki spaaniski?
Nee? Nu re! Tad nav ko muldeet, ka Mareks nemaak dziedaat, Anna ir taada un Evija shitaada!
Mees visi esam tikai cilveeki. Nu patiik ikvienam buut riebiigam, bet visam ir savas robezhas!
Atbildēt komentāros atbildēt [-1] vērtēt:   
ddd 27.04.2010 16:10
IVARS GALIŅŠ ,rrrrr,vienīgais civlēks kas ar saviem priekšnesumiem mani mulsina
Atbildēt komentāros atbildēt [6] vērtēt:   
peece 27.04.2010 15:52
Ja godigi, nezinu, vai vispar kads tur butu pelnijis galveno balvu, jo necensas nu VISPAR nemaz.
Atbildēt komentāros atbildēt [-2] vērtēt:   
Lija 27.04.2010 15:48
Žēl, ka izgāja Ivars :( Mani favorīti, tieši vokāla ziņa ir Nikolajs, Evija, Samanta un Ivars, tādi, nu spējīgākie.
Atbildēt komentāros atbildēt [2] vērtēt:   
yo 27.04.2010 15:42
ivčiks rulē
Atbildēt komentāros atbildēt [2] vērtēt:   
Zivtiņas skola 27.04.2010 15:15
Muļkis tas ivars,dzertuves dziedonis ,nekas vairāk ,katra ziņa liekulis ,pamatīgs:)
Atbildēt komentāros atbildēt [2] vērtēt:   
dddZivtiņas skola 27.04.2010 16:09
Un kas Tu esi zaķīti? Skaudeklis kaut kāds,šausmas!!!!!
Atbildēt komentāros atbildēt [13] vērtēt:   
par GaliņuZivtiņas skola 27.04.2010 18:02
Komentārs cenzēts! Apskatīt komentāru
[-10] vērtēt:   
Jana 27.04.2010 14:27
Kāds šovu atstāj katru pirmdienu, BET SKATĪTĀJI MAKSĀ TIK CIK NAV ŽĒL :) :) :)
Atbildēt komentāros atbildēt [-4] vērtēt:   
zane 27.04.2010 9:21
Skumjākais ir tas,ka šie jaunieši sevi sauc par maksliniekiem,dziedātājiem un t.t.,piem Samanta.Nu kādi Jūs mākslinieki,augt un augt vēl Jums.
Atbildēt komentāros atbildēt [4] vērtēt:   
inga 27.04.2010 9:16
balss Ivaram kolosāla,spēcīga,atbilstoša vina izskatam.Žurijā riebās klausīties,te vinam vajag sēdēt dziedot,te stāvot,par Stībeli vispār nerunāsim,kādas zāles viņš var piepulcēt,diski noputējuši veikalos....
Atbildēt komentāros atbildēt [-1] vērtēt:   
ddddinga 27.04.2010 16:08
Komentārs cenzēts! Apskatīt komentāru
[-17] vērtēt:   
ingadddd 27.04.2010 16:20
sēdi rāms vai rāma ar savu odzinu,kā tu pats vai pati saki-katram sava simpātija un aiziet ne tie sliktākie.
Atbildēt komentāros atbildēt [14] vērtēt:   
x 27.04.2010 8:35
Nu prātvēders Mareks varēs vēl vairāk lekties,abus ar Saipo ārā, lai cik Saipo šarmants, bet ar vokālu ir bēdīgi.
Atbildēt komentāros atbildēt [4] vērtēt:   
peecex 27.04.2010 15:51
Saipo šarmants??? brr
Atbildēt komentāros atbildēt [13] vērtēt:   
888 27.04.2010 8:00
tas jau bija paredzams, taču tāpat paliks tikai viens labākais, agri vai vēlu kādam ir jāatbirst
Atbildēt komentāros atbildēt [-3] vērtēt:   
komentāri  18  [  lapa:   1   ]   kārtot  augošā    dilstošā  
 
   

  © VIPi.lv 2010