Angļu sieviete pierāda sen zināmu patiesību, ka sperma ir pats labākais krēms

Bēgļi mēģinājuši sadurt policistus ar zobu birstēm

Video: pārsteidzoši, vīrieši arī prot būt princeses

Radio SWH ēterā - Fredis, Latvijas mūziķi un Mārtiņa Freimaņa dziesmas

Radio SWH ēterā - Fredis, Latvijas mūziķi un Mārtiņa Freimaņa dziesmas

Ne visai laba diena bez Mārtiņa...

Komentāri[13] 27.01.2011 14:53

Saistītie raksti

Piektdien, no plkst. 12:00 līdz 15:00 "Radio SWH" ēterā Fredis, Latvijas mūziķi un Mārtiņa Freimaņa dziesmas.

Dzīvajā atceres koncertā "Radio SWH" studijā populārā komponista dziesmas izpildīs - grupa Tumsa, Aija Andrejeva (Aisha), grupa Putnu balle, Olga Rajecka, Liene Šomase, grupa PER, Ella, grupa Borowa MC un citi mūziķi.

-----

Miris mūziķis un dzejnieks Mārtiņš Freimanis (07.02.1977 - 27.01.2011)

Ar dziļām skumjām paziņojam, ka 27.janvārī plkst. 01.20 no mums šķīries kolēģis, daudzu dziesmu autors, dzejnieks, dziedātājs un labs draugs Mārtiņš Freimanis (dzimis 1977. gada 7.februārī Liepājā).

Mārtiņa dzīve aprāvās 33 gadu vecumā Latvijas Infektoloģijas centrā, kur viņš tika ievietots 18.janvārī pēc smagas elpvadu ceļu saslimšanas.

Kompānijas "Mikrofona ieraksti" un " Izdevniecība MicRec" izsaka visdziļāko līdzjūtību mūziķa piederīgajiem, draugiem un daudzajiem talanta cienītājiem. Mārtiņa ieguldījums latviešu popmūzikā ir īpašs.

Kopš 1994. gada Mārtiņš ir grupas "Tumsa" solists, līderis un galvenais dziesmu autors. Kopā ar grupu ir izdoti seši albumi. Kad "Tumsa" jau ir nostabilizējusies Latvijas mūzikas tirgū, Freimanis sāk sacerēt dziesmas un tekstus arī citiem izpildītājiem - starp tiem minami "Putnu balle", Lauris Reiniks, Yana Kay, Gunārs Kalniņš, "F.L.Y.", Kaža un daudzi citi.

Kopā ar Lauri Reiniku radītas tautā iemīļotas un profesionālu atzinību guvušas dziesmas "Sirds sadeg neparasti", "Labāk vēl neaizmiedz", "Es skrienu", "Es neesmu neprātīgs", "Pasakā", "Tik balti" u.c.. Mārtiņš sarakstījis dziesmas arī diviem grupas "Putnu balle" albumiem, to skaitā klausītāju iemīļotās "Spārni un vējš" un "Sapņu pārdevējs". Pēdējos gados sadarbojies ar jauniem izpildītājiem - Kristīna Zaharova, "PeR", "Blitze" u.c..

2003. gadā Mārtiņš Freimanis kopā ar Reiniku un Janu Kay izveido projektu "F.L.Y.", kas ar dziesmu "Hello From Mars" uzvar Eirovīzijas nacionālajā atlasē un pārstāv Latviju starptautiskā konkursa finālā Rīgā. 2004. gadā Mārtiņš rada dziesmu "The War Is Not Over", ar ko "Putnu balles" dalībnieki Valters & Kaža starptautiskajā Eirovīzijas konkursā iegūst augsto 5. vietu, gan autoram, gan izpildītājiem paverot plašāku auditoriju Baltijā un arī dažviet ārpus tās. 2008.gadā šo dziesmu savā albumā iekļauj Eiropā un Āzijā pazīstamā dāņu grupa "Michael Learns To Rock".

2004. gadā klajā nāk Mārtiņa Freimaņa dzejas krājums "Zālīte truša dvēselei", kurā līdzās dzejoļiem lasāmi arī "Tumsas" dziesmu teksti.

2010.gadā grupa Tumsa ierakstīja duetu ar krievu pazīstamo dziedātāju Jūliju Čičerinu un šogad plānoja kopīgi uzstāties gan Latvijā, gan citās valstīs. Kopīgi ierakstītā dziesma un nofilmētais dziesmas "Maximums" videoklips šobrīd ir viens no pēdējiem mūziķa veikumiem. Iecerētā grāmata palika nepabeigta.

Cita Freimaņa daudzpusīgā talanta izpausme saistīta ar teātri un kino, pirmo ievērību savulaik gūstot ar lieliski atveidotu titullomu Liepājas teātra izrādē "Kaupēn, mans mīļais". Freimanis piedalījies Arvīda Krieva kinofilmā "Man patīk, ka meitene skumst", kā arī nacionālajā TV seriālā "Neprāta cena", kas vēlāk pārtop "UgunsGrēks".

Mārtiņš Freimanis ir aizgājis netaisnīgi ātri, taču mēs nešaubāmies - viņa talanta liecības dzīvos un priecēs daudzu cilvēku sirdis vēl ilgi.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
nennna 27.01.2011 23:47
http://www.youtube.com/watch?v=Vn3VegSZ4jY

Citi Iesaka

Citi Raksti

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss

Mēneša PIKANTUMS

Mailijas Sairusas paši niknākie kailfoto

Mailijas Sairusas paši niknākie kailfoto

Komentāri[0] Bilžu galerija[364]

Mēneša VIDEO

Vai lesbiete? Nervozā Saimniekšova dalībniece Gunda nolamā savu līgavaini

Vai lesbiete? Nervozā Saimniekšova dalībniece Gunda nolamā savu līgavaini

Play
Komentari[9]

Mēneša GALERIJA

Kā uzsprāga lidmašīna. Šaušalīgās krievu tūristu aviotraģēdijas video

Kā uzsprāga lidmašīna. Šaušalīgās krievu tūristu aviotraģēdijas video

Komentari[0] Bilzu galerija[33]

Mēneša KOMENTĀRS

Uzbrukums cilvēcei. Eifelis izslēgts. 153 bojā gājušie. Vairāk kā 200 ievainotie

autors:Judīte
komentars: naivā ES, nu logīski, ka viss tas sāksies.....un tiešām Maskava varētu būt nākamā vai teiksim Brisele vai Londona