Adelly gatavojas singla "You Will Be" video prezentācijai

2. februārī notiks dziedātājas Adelly gaidāma singla "You Will Be" video prezentācija, sadarbībā ar DoStudiju "Ar mani atkal runā kaijas". Ballītes sākums deviņos vakarā. Pasākuma gaitā ne tikai videoklipa prezentācija, bet arī akustiskais R&B koncerts.

Adelly gatavojas singla "You Will Be" video prezentācijai
Komentāri[1] Bilžu galerija[1] 28.01.2013 09:52

Saistītie raksti

"Video tika filmēts oktobrī, taja laikā jau bija auksti, bet nevarējam neko padarīt, bija jāfilmējās jaciņā un šortos Rīgas centra ielās.

Galvenais koncepts video ir nakts pilsēta. Es vienmēr gribēju nofilmēt video klipu nakts gaismās un nakts kustības laikā. Nakts pilsēta un nakts gaismas ir viena no lietam kas mani vienmēr ļoti iedvesmo un liek rakstīt dziesmas vai pierakstīt radošas idejas. Tieši nakts gaismas iedvesmoja mani uzrakstīt dziesmu You Will Be. Nolēmām ka ir jāparadā cik skaista var būt Rīga naktī! Tīzeru filmēja Arny North, savukārt pašu video klipu filmēja Toms Elnionis. Dziesmu producēja DoStudijas producents Rolands Sipols. Video klips tika filmēts Rīgas nakts ielās, Krāstmalā, klubā "Burlesque" un uz salu tilts," stāsta Adelly.

.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
harijs 28.01.2013 20:12
nu galīgi nemāk filmēt, pat kameru taisni nevar noturēt, nemaz nerunāsim par pārējo.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV