Seksīgā Ani Loraka piedāvā šovu Karolīna Kongresu namā

30. novembrī uz Kongresu nama skatuves dziedātāja Ani Loraka prezentēs grandiozu šovu “Karolīna”.

Seksīgā Ani Loraka piedāvā šovu Karolīna Kongresu namā
Komentāri 28.09.2016 23:10

30. novembrī uz Kongresu nama skatuves dziedātāja Ani Loraka prezentēs grandiozu šovu “Karolīna”. Visus koncerta priekšnesumus saista vienota sižeta līnija. Katrs numurs un katra dziesma ir atsevišķs neliels stāsts par meiteni no mazās pilsētiņas, kurai nebija nekā izņemot vēlmi kļūt par dziedātāju, un kura par spīti visam īstenoja savu sapni! Viņa mīlēja, viņa zaudēja, viņai lika vilties... Taču savā sirdī viņa saglabāja ticību labestībai un mīlai, pārvarēja visas grūtības un kļuva par Ani Loraku. Un tagad viņa var teikt jaunākai paaudzei: “Skaties, man izdevies, varēsi arī tu! Tici saviem spēkiem un nekad nepadodies. Tikai tu esi savas dzīves režisors”.

Ani Lorakas šovi ir - tikai dzīvā skaņa, dziedātājs neatkārtojama balss, jaunas dziesmas un iemīļotie hīti, pārsteidzoši deju priekšnesumi, krāšņi tērpi un dekorācijas. Šovs “Karolīna” nevienu neatstās vienaldzīgu, jo tas ir stāsts, kas pārsteidz ar savu sirsnību.

Ani Loraka ir Ukrainas Tautas māksliniece, Krievijas “Labākā dziedātāja” (MUZ TV 2013. un 2015. gada prēmijas, RuTv 2015. gada prēmija), labākā Ukrainas dziedātāja. Dziedātājai ir saņēmusi piecas “Zelta Gramofons” prēmijas un prēmiju ZD Awards. Viņa ir konkursa “Eirovīzija – 2008” otrās vietas, apbalvojuma “Artistic Award Eurovision Song Contest” un Pasaules jauno izpildītāju konkursa “Big Apple Music-96” (Ņujorka) grand prix ieguvēja, “Labākā dziedātāja” (Eurovision Song Contest Radio, 2008), “Gada cilvēks” (2009., 2011., 2013.), “Skaistākā Sieviete” žurnāla “Viva!” lasītāju vērtējumā (2006., 2013.), ANO labas gribas vēstniece 2004. gadā, programmas “Sērdienībai - nē!” balss.

Biļetes var iegādāties šeit

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV