Nikolajs Baskovs jaunā grandiozā šovā Spēle. Jau 25.oktobrī Arēnā Rīga

25. oktobrī „Arēnā Rīga” uzstāsies Krievijas Federācijas Tautas mākslinieks Nikolajs Baskovs.

Nikolajs Baskovs jaunā grandiozā šovā Spēle. Jau 25.oktobrī Arēnā Rīga
Komentāri Bilžu galerija[5] 30.09.2016 04:03

25. oktobrī „Arēnā Rīga” uzstāsies Krievijas Federācijas Tautas mākslinieks Nikolajs Baskovs. Viņš prezentēs Latvijas publikai jaunu, iespaidīgu šovu “Spēle” (“Игра”) slavenā režisora Alekseja Sečenova iestudējumā.Šis režisors izceļas ar patiesivērienīgo domāšanu. Viņš režisējis Soču olimpiādes promo, universiādes atklāšanu, MUZ-TV prēmiju pasniegšanas pasākumus.

Šova pirmizrāde notiks oktobra sākumā Maskavā, Valsts Kremļa pilī. Skatītājus gaida vērienīgs teatralizēts priekšnesums, unikālas dekorācijas, ekskluzīvi kostīmi, īpašs uzvedums katram no programmas numuriem, jaunas dziesmas un pasaules klasikas šedevri!Šova kostīmu autori ir slavenie Krievijas modes dizaineri Valentīns Judaškins un Vladimirs Seredins. Daļa kostīmu tiek darināta Parīzes ateljē, kur tapa "Troņu spēles" kostīmi.

Nikolajs Baskovs ir Krievijas Federācijas Tautas mākslinieks, pasaulslavenās operas dīvas Monseratas Kabaljē skolnieks, neskaitāmu Krievijas un starptautisko konkursu uzvarētājs, daudzkārtējs Krievijas nacionālās prēmijas „Ovācija” laureāts, kā arī titula „Krievijas zelta balss” īpašnieks. Viņš ir pirmais Krievijas operdziedātājs, kas mūsdienās sasniedzis tik lielu popularitāti. Bez mazākās piepūles viņš savā daiļradē sapludina klasiku un estrādes mūziku, vienādi veiksmīgi izpildot gan operu ārijas, gan modernus skaņdarbus.

Nikolaja Baskova koncerti vienmēr norisinās pārpilnajās zālēs un sniedz skatītājiem iespēju doties brīnišķīgā muzikālā ceļojumā – priekpilnā un mazliet skumjā, košā un vienlaikus melanholiskā.

Biļetes var iegādāties šeit

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV