Projekts Tev tuvumā. Aisha un Vilis Daudziņš labdarības koncertā Bruknas muižā

Trešdien, 4.janvārī plkst.19.00 Bruknas muižā norisināsies projekta "Tev tuvumā" koncerts.

Projekts Tev tuvumā. Aisha un Vilis Daudziņš labdarības koncertā Bruknas muižā
Komentāri 28.12.2016 23:20

Trešdien, 4.janvārī plkst.19.00 Bruknas muižā norisināsies projekta "Tev tuvumā" koncerts. Ar latviešu komponistu skaistākajām Ziemassvētku dziesmām klausītājus priecēs Aija Andrejeva un grupa „Putnu balle”. Koncerta īpašais viesis – aktieris Vilis Daudziņš.


Projekts "Tev tuvumā" jau vairāku gadu garumā Ziemassvētku laikā ir koncertējis Latvijas dievnamos, ikkatru no mums aicinot sajust sirds siltumu, sniegt to visiem, kas pēc šī siltuma ilgojas un atcerēties, ka patiesībā tas ir nepieciešams ik dienu. Gleznainajā Bruknas muižā Aija Andrejeva un „Putnu balle” koncerta apmeklētājiem dāvās Mārtiņa Brauna, Aivara Hermaņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Imanta Kalniņa, Igo, Aigara Voitišķa, Valta Pūces un citu latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmu versijas akustiskās mūzikas izpildījumā. Savukārt Bruknas sensenais draugs Vilis Daudziņš aicinās kļūt gaišākiem, garīgākiem un iejūtīgākiem pret tiem, kuri ir mums līdzās, lasot brīnišķās Kārļa Skalbes pasakas.

Projekts „Tev tuvumā” allaž ir bijis atsaucīgs labdarībai. Arī koncerts 4.janvārī Bruknas muižā būs labdarības – visi līdzekļi tiks veltīti Bruknas baznīcas celtniecībai.

Ieeja pret ziedojumiem. Biļetes varēs iegādāties Bruknas muižā pirms koncerta. Ziedojums/ biļete, sākot no EUR 7.

2015.gada "Tev tuvumā" koncertierakstu Bruknas muižā skaties: ltv.lsm.lv/lv/raksts/25.12.2015-ziemassvetku-koncerts-tev-tuvuma.id62626/

Papildus informācija:

www.tevtuvuma.lv

www.facebook.com/TevTuvuma

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV