Šovs Precētie pret brīvajiem aicina pieteikties jaunus dalībniekus

Aicinām gan par sevi pārliecinātus un jaunas vēsmas izbaudīt gribošus pārus, gan piedzīvojumus mīlošus brīvos pieteikties attiecību spēles Precētie pret brīvajiem jaunajai sezonai!

Šovs Precētie pret brīvajiem aicina pieteikties jaunus dalībniekus
Komentāri 10.01.2017 00:57

Aicinām gan par sevi pārliecinātus un jaunas vēsmas izbaudīt gribošus pārus, gan piedzīvojumus mīlošus brīvos pieteikties attiecību spēles Precētie pret brīvajiem jaunajai sezonai! Precētie izaicinās brīvos, brīvie – precētos, un ikviens cīnīsies par galveno balvu 800 eiro vērtībā.

Jauna sezona – jauni noteikumi!

Aizraujošā attiecību 3.sezonā noteikumi būs vēl aizraujošāka, jo šoreiz varēsim pārbaudīt vīriešu jūtas un emocijas. Kungiem būs iespēja dosies uz randiņiem ar trīs sievietēm un mēģināt atklāt brīvo. Protams, aizkadrā visu notiekošo vēros aizņemto dāmu vīrieši.Kāda būs brīvo vīriešu intuīcija? Un vai aizņemtie vīrieši spēs valdīt greizsirdību, redzot savu mīļoto cita apskāvienos?

Otrās sezonas pēdējā raidījumā Dāvim Sērmukšam jau bija iespēja doties uz randiņiem ar trīs meitenēm: “Tas bija interesants piedzīvojums, lieliski pavadīts laiks! Man ļoti patika tieši tas, ka es varēju iet uz trīs randiņiem, satikt trīs meitenes un beigās izvēlēties. Jāatzīst – tieši izvēle bija visgrūtākais visā šovā. Lai gan kļūdījos, to nepārdzīvoju, jo labi pavadīju laiku un ieguvu popularitāti. Noteikti iesaku arī citiem piedalīties Precētie pret brīvajiem!

Ieguvējs būs ikviens – brīvie varēs iepazīties un, kas zina, atrast savu otro pusīti; savukārt pāriem dalība šovā ir unikāla iespēja pārbaudīt vienam otru un savu mīlu kopumā, kā arī piešķilt jaunu dzirksti savām attiecībām. Un visiem, neatkarīgi no attiecību statusa, tā ir iespēja cīnīties par 800 eiro vērtu galveno balvu!

Kuram būs lielāka dzīves gudrība, kurš vadīsies pēc loģiskiem apsvērumiem, kuram dominēs emocijas, kurš vienkārši jautri pavadīs laiku – to visu varēs uzzināt jaunajā Precētie pret brīvajiem sezonā jau pavisam drīz!

Piesakies romantiskajam piedzīvojumam.

Prieks kopā būt!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV