Šovu 'Tēta nedienas Latvijā' sāk ar īstu veci un viņa mazajām princesēm

No 1. februāra trešdienu vakaros plkst. 21.00 TV3 atgriežas Tēta nedienas Latvijā ar jau 3. sezonu.

Šovu 'Tēta nedienas Latvijā' sāk ar īstu veci un viņa mazajām princesēm
Komentāri 19.01.2017 21:03

No 1. februāra trešdienu vakaros plkst. 21.00 TV3 atgriežas Tēta nedienas Latvijā ar jau 3. sezonu. Pirmajā raidījumā ar īsta veča pārliecību pārbaudījumiem pretī stāsies Uldis Grīnbergs, ko jau iepazinām šovā Īstie veči.

Kā īstais vecis tiks galā ar pienākumiem?

Uldis un Diana ir precējušies 6 gadus un audzina 2 meitiņas – 5 gadus veco Martu un divgadnieci Lindu. Uldis mājas solī ir tikpat jestrs un omulīgs kā šovā Īstie veči. Bet tā ir tikai līdz brīdim, kad uznāk nogurums un mazās princeses izved no pacietības. Pirmais vakars bez mammas sākas ar ballīti un modes skati ar mammas smalkajiem, dārgajiem lakatiem. Brokastīs meitiņas priecē saldējums un kruasāni. Arī mamma ir laimīga beidzot aiziet gulēt viena un tad, kad to vēlas. Vai viss ies tik gludi un uz ko būs gatavs tētis, lai tiktu galā ar visiem uzdevumiem? Viens nu ir skaidrs – īstiem večiem nav problēma arī uzvilkt Betmena triko un spēlēt leļļu teātri vai aizvest meitiņas uz Dabas muzeju, kur gan jaunākajai meitiņai būs bail gandrīz no katras ekspozīcijas.

Par projektu Tēta nedienas Latvijā

Realitātes šovs Tēta nedienas Latvijā sniedz lielisku iespēju vīriešiem pārbaudīt uz savas ādas, ko nozīmē – būt mammai. Mammas dodas pelnītā atpūtā un bauda SPA, bet tētim (un visai ģimenei) jātiek galā ar visu pašiem. Visus mājas darbus – ēst gatavošanu, trauku mazgāšanu, bērnu apkopšanu un daudz citus neskaitāmus darbus jāpaveic tētim vienam pašam. Turklāt viņam būs jāpaveic arī mammas atstātie uzdevumi. Mamma būs prom un viņai līdzi nebūs arī telefona. Tas nozīmē, ka tētim tik tiešām ar visu būs jātiek galā pašam un palīdzību saņemt... gandrīz nebūs iespējams! „Gandrīz” vien tādēļ, ka tētis var izmantot piecus glābējzvanus, proti, atsevišķu uzdevumu veikšanai tētis var pieaicināt savus radiniekus, draugus vai arī cilvēkus no malas, viņiem piezvanot un uzaicinot palīgā. Katra šī reize viņam izmaksā 100 eiro, jo tieši par tādu summu samazinās dāvanas vērtība, kuru ģimene saņem raidījuma beigās. Galvenā balva, par kuru ģimene cīnās, ir 500 eiro.

Aicinām pieteikties dalībniekus!

Ja Tavai ģimenei nepieciešamas pārmaiņas, un tētis grib nopelnīt 500 eiro, kļūstot par mājsaimnieci, kamēr mamma atpūšas, piesakies arī Tu projektam.

Skaties Tēta nedienas Latvijā no 1. februāra trešdienu vakaros plkst. 21:00 kanālā TV3!

Prieks kopā būt!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV