Bukmeikeri Supernova 2017 finālā uzvaru paredz Agnesei Rakovskai jeb Triana Park

2017.gada Eirovīzijas atlases fināls šķiet ļoti paredzams: visticamāk, to vinnēs grupa Triānas Parks ar pieredzējušo solisti Agnesi Rakovsku.

Bukmeikeri Supernova 2017 finālā uzvaru paredz Agnesei Rakovskai jeb Triana Park
Komentāri[2] Bilžu galerija[15] 25.02.2017 22:31

Vien nedaudz stundas atlikušas līdz taps zināms "Supernova 2017" uzvarētājs un Latvijas pārstāvis gaidāmajā "Eirovīzijas" dziesmu konkursā.

Šovakar pirmo reizi balso tikai skatītāji, žūrija tikai komentēs priekšnesumus. Balsot varēs bez maksas Supernova.lsm.lv mājaslapā no visiem sociālo tīklu kontiem - Draugiem.lv, Facebook, Twitter (no katra vienu reizi), kas ir svarīgi latviešiem ārzemēs. Par simbolisku maksu varēs balsot telefoniski vai sūtīt triecienīsziņu.

Starp žūrijas izvēlēto fināla četrinieku, kas cīnīsies par vienīgo ceļazīmi uz starptautisko konkursu, "Optibet" bukmeikeri saskata divus izteiktus uzvaras pretendentus.

Gluži kā atzinis "Universal Music Group" pārstāvis Petri Mannonens, arī "Optibet" bukmeikeru ausīm vislabskanīgākā šķitusi "Triana Park" izpildītā dziesma "Line", kas novērtēta ar 52% uzvaras iespējamību. Spilgtais Agneses Rakovskas tēls, eiropeiskais skanējums un muzikālā tonalitāte ir tikai daži no aspektiem, kas ļāvuši grupai iegūt favorīta statusu.

Turpat ar 28% uzvaras varbūtību uz pēdām min "The Ludvig" ar dziesmu "I'm In Love With You". Kā atzīst "Optibet" eksperti, puisim izdevies savaldzināt krietnu daļu klausītāju, ko apliecina jau teju 100 000 šīs dziesmas klausījumu mūzikas atskaņošanas vietnē "Spotify". Kāpēc gan šim jaunietim neparūpēties par pārsteigumu tieši izšķirošajās cīņās?

Mazākas izredzes uzvarai konkursā tiek dotas "My Radiant You" (12%) un Santai Daņeļevičai (8%). Abi šie izpildītāji sevi godam pieteikuši uz TV muzikālās skatuves, ko apliecina dalība fināla kārtā, tomēr pēc bukmeikeru domām šo izpildītāju dziesmas sevī mazāk iekļauj "Eirovīzijas" formāta skanējumu.

Uzziņai:

Jau, šodien, 2017.gada 26.februārī uzzināsim, ar kādu dziesmu Latvija dosies uz 62. Eirovīzijas dziesmu konkursu Ukrainas galvaspilsētā Kijevā. Visi četri Supernovas finālisti ir pārliecināti par saviem spēkiem un sola nenobīties arī uz lielās konkursa skatuves vairāk nekā 200 miljonu skatītāju priekšā. Bet pirms tam viņiem vēl pēdējo reizi jākāpj uz Supernovas skatuves, lai uzstātos konkursa finālā. Pirms izšķirīgā uznāciena ar četriem finālistiem sarunājās LTV Panorāmas žurnāliste Anete Bērtule:Foto no Supernova.lsm.lv - Picture Agency, Lauris Vīksne

Triana Park bildes nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
Elviss 26.02.2017 08:45
ny Triāna shogad toč spēcīgākie

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV