Latvijā tiks filmēts pasaulslavenais X Faktors

Rudenī TV3 priecēs un izklaidēs miljoniem skatītāju mīlestību ieguvušais šovs «X Faktors».

Latvijā tiks filmēts pasaulslavenais X Faktors
Komentāri[1] 27.02.2017 22:36

Rudenī TV3 priecēs un izklaidēs miljoniem skatītāju mīlestību ieguvušais šovs «X Faktors». Jau pavasarī tiks izsludinātas reģionālās atlases Latvijas lielākajās pilsētās, lai līdz rudenim atlasītu pašus labākos dziedātājus no visas Latvijas.

«X faktors» ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai.

Pasaules pieredze rāda, ka «X Faktora» dalībnieki pēc šova gūs panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Starp spožākajiem «X Faktora» veiksmes stāstiem, kuri ieguvuši pasaules slavu pēc dalības šovā, var minēt tādus vārdus kā «One Direction», Džeims Arturs(James Arthur), Leona Luisa(LeonLuiss).

Šovs ar lieliem panākumiem startējis arī Lietuvā kanālā TV3– mēs lepojamies ar kolēģu sasniegumiem un esam droši, ka arī Latvijā šova panākumi būs spoži,» pārliecināta «MTGTV Latvia» vadītāja Baiba Zūzena.

«X Faktors» ir pasaules mēroga augstākā līmeņa šovs – sākot no priekšnesumu kvalitātes, dalībnieku profesionalitātes attīstīšanas līdz specefektiem un skatuves dekorācijām. Īstenot šovu Latvijā «MTGTV Latvia» būs izaicinājums, ko ļaus paveikt plašā un veiksmīgā līdzšinējā pieredze.

Precīzāka informācija par realitātes šova nosacījumiem un žūriju tiks atklāta, tuvojoties šovam.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
Jānis 01.03.2017 10:09
X Faktorā ir ne tikai dziedošie dalībnieki.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV