Rīgas modes nedēļā pirmo reizi tiks prezentēta Gruzijas mode

Šajā Rīgas modes nedēļas sezonā no 28. marta līdz 1. aprīlim pirmo reizi piedalīsies dizaineri no Gruzijas.

Rīgas modes nedēļā pirmo reizi tiks prezentēta Gruzijas mode
Komentāri 17.03.2017 21:13

Šajā Rīgas modes nedēļas sezonā no 28. marta līdz 1. aprīlim pirmo reizi piedalīsies dizaineri no Gruzijas. Kā ierasts, savas pret-a-porter 2017. gada rudens-ziemas sezonas tērpu kolekcijas rādīs dizaineri arī no citām valstīm.

Pēdējā laikā Eiropas modes pasaulē arvien biežāk izskan vairāku Gruzijas dizaineru vārdi. Modes māksliniekiem no šīs valsts veiksmīgi izdodas atrast līdzsvaru starp etniskiem rakstiem un nacionālajiem motīviem un jaunākajām modes tendencēm piegriezuma un krāsu gammas ziņā. Pavisam drīz par to varēs pārliecināties arī rīdzinieki un Rīgas viesi – 26. RIGA FASHION WEEK sesijā piedalīsies zīmoliMariam GvasaliaunDaloodno Gruzijas.

Nu jau vairs ne pirmo reizi Rīgas modes nedēļā redzēsim arī modes zīmoluNaira Khachatryanno Itālijas, kurš Eiropā jau ir zināms, tomēr Baltijas reģiona tirgus tam vēl ir iekarojams. Ar jaunākajām kolekcijām Rīgā viesosies arī kaimiņvalstu pārstāvji. Šajā RIGA FASHION WEEK sezonā pirmo reizi piedalīsies zīmolsKÄTno Igaunijas, turklāt uz Rīgas modes nedēļas galvenās mēles tiks rādīta rīdzinieku jau iecienītā Igaunijas zīmolaPohjanheimojaunākā kolekcija. Savas rudens-ziemas apģērbu kolekcijas rādīs arī dizaineriLilija LarionovaunJulia Janusno Lietuvas.

Katru sezonu Rīgas modes nedēļā ar jaunākajām kolekcijām interesentus iepazīstina ne tikai labākie vietējie dizaineri, bet arī daudz modes mākslinieku no kaimiņvalstīm un arī tālākām zemēm, šādi vairojot starptautisko interesi par šo notikumu.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV