Saimnieki, posiet sētas, taisiet bildes un piesakieties TV3 šovam Saimnieks meklē sievu!

TV3 šovs Saimnieks meklē sievu! aicina visus Latvijas brīvos saimniekus pieteikties dalībai šova 4. sezonā.

Saimnieki, posiet sētas, taisiet bildes un piesakieties TV3 šovam Saimnieks meklē sievu!
Komentāri[2] 17.03.2017 21:50

TV3 šovs Saimnieks meklē sievu! aicina visus Latvijas brīvos saimniekus pieteikties dalībai šova 4. sezonā. Tas būs neaizmirstams vasaras piedzīvojums, čaklu saimniecīšu izpalīdzīgās rokas karstākajā lauku darbu periodā un, kas zina, varbūt arī īsto sirdsdāmu izdosies satikt!

Esam ļoti priecīgi par katru, kam pateicoties šovam sirds sākusi pukstēt straujāk. Īpašs lepnums, ka Saimnieks meklē sievu! ir palīdzējis uzplaukt jaunām ģimenēm un šobrīd pasaulē nākuši jau četri bērni, kuru vecāki viens otru ieraudzījuši tieši šai šovā.

TV3 šovs Saimnieks meklē sievu! ir apliecinājis, ka tas ir lielisks piedzīvojums vasaras garumā! Šovā ir iespējams satikt un iepazīties ar līgaviņām, kuras nebaidās no lauku dzīves un darbiem.

Lai sauktos par saimnieku, nav obligāti visa diena jāpavada ar dakšu rokas vai traktorā – gaidām pieteikumus arī no kalējiem, vīndariem, pirtniekiem, aldariem, keramiķiem, zivjaudzētājiem, viesu māju saimniekiem un citiem saimnieciski noskaņotiem vīriem no visas Latvijas. Galvenais, lai saimniekam ir saimniecība un brīva sirds!

Pieteikšanās

Aizpildiet pieteikuma anketu un pievienojiet fotogrāfiju portālā Skaties.lv (http://skaties.lv/izklaide/sovi-un-seriali/sovi/saimnieks-mekle-sievu/saimniekiiii-uuuuuu-kur-esat-atklajam-pieteiksanos-saimnieks-mekle-sievu-ceturtajai-sezonai/) vai sūtiet pa pastu TV3, (Saimnieks meklē sievu! TV3, Dzelzavas iela 120G, Rīgā, LV – 1021) līdz 1.maijam! 

Ja ziniet kādu saimnieku, kurš meklē saimnieci – palīdziet viņam tikt galā ar šo darbu un piesakiet dalībai šovā Saimnieks meklē sievu!

Dāmas – kad 10 saimnieki būs izvēlēti, būs jūsu kārta lūkot pēc iekārojamākā un sūtīt mums vēstules!

Saimnieki, pienācis īstais laiks rīkoties!

Prieks kopā būt!

Komentāri [2]

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV