28. martā sākas krāšņā Rīgas modes nedēļa!

28. martā sāksies Rīgas modes nedēļa, kas šajā sezonā ilgs līdz 1. aprīlim un apmeklētājus un dalībniekus priecēs ar spilgtiem pasākumiem, dizaineru skatēm un tematiskām prezentācijām.

28. martā sākas krāšņā Rīgas modes nedēļa!
Komentāri 23.03.2017 23:00

28. martā sāksies Rīgas modes nedēļa, kas šajā sezonā ilgs līdz 1. aprīlim un apmeklētājus un dalībniekus priecēs ar spilgtiem pasākumiem, dizaineru skatēm un tematiskām prezentācijām. Pirmo reizi RIGA FASHION WEEK 13 gadu eksistences laikā modes sesijas atklāšana notiks Rīgas Motormuzejā, kura mūsdienīgā un tehnoloģiskā atmosfēra piešķirs skatēm īpašu kolorītu.

Pēc apjomīgās rekonstrukcijas Rīgas Motormuzejs ir ne tikai lielākais un modernākais seno transportlīdzekļu muzejs Baltijā, kurā apskatāmi vairāk nekā 100 unikālu automobiļu un motociklu, bet tas ir kļuvis arī par lielisku izstāžu ēku un labiekārtotu teritoriju ar mūsdienīgu ekspozīciju, kura apmeklētājiem tiek piedāvāta ar moderno tehnoloģisko risinājumu un multimediju līdzekļu palīdzību.

Tieši tur, Rīgas Motormuzejā, starp retro klases automobiļiem 28. martā notiks RFW atklāšana, kurā redzēsim Gruzijas modes zīmola Dalood kolekciju. Dalood ir raksturīgi izšuvumi ar roku, kurus modes mākslinieks šajā sezonā harmoniski apvieno ar raupju ādu un mežģīnēm. Atklāšanas pasākumā redzēsim arī Igaunijas zīmola KÄT tērpu skati. Tas pozicionē sevi kā apģērbu zīmolu modernām sievietēm, kuras ciena ilgtspējīgu un ekoloģisku dizainu.KÄTstils apvieno sevī Ziemeļvalstīm raksturīgo minimālismu ar retro elementiem. Šajā vakarā savu sezonas kolekciju publikai rādīs arī vēl zīmols no Gruzijas Mariam Gvasalia. Tādā veidā uz galvaspilsētas galvenās mēles pirmo reizi tiks prezentēta Gruzijas mode, kura RFW atklāšanas pasākumā paspilgtinās Baltijai raksturīgo ziemeļniecisko stilu ar drosmīgām krāsu un faktūru kombinācijām, atspoguļojot šīs Kaukāza tautas daudzveidību un individualitāti.

Svarīgi, ka ik sezonu Rīgas modes nedēļa arvien vairāk attīstās starptautisko tirgu virzienā, kas ļauj ne tikai pozicionēt Latvijas modi ārpus valsts robežām, bet arī integrēt ārvalstu speciālistu pieredzi vietējās industrijas attīstībā.

26. Rīgas modes nedēļas pasākumu oficiālā programma ir pieejama RFW tīmekļa vietnē www.rfw.lv.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV