Katya Katya Shehurina radīto kāzu kleitu grandiozā izpārdošana

No 15. aprīļa kāzu salonā „6. Septembris” Vecrīgā, Mucenieku ielā 7, daiļā dzimuma pārstāvēm būs unikāla iespēja iegādāties ekskluzīvus tērpus kāzu svinībām, kurus piedāvā viens no ievērojamākiem Latvijas dizaineru zīmoliem Katya Katya Shehurina, ar atlaidi līdz 60%.

Katya Katya Shehurina radīto kāzu kleitu grandiozā izpārdošana
Komentāri Bilžu galerija[9] 06.04.2017 22:10

No 15. aprīļa kāzu salonā „6. Septembris” Vecrīgā, Mucenieku ielā 7, daiļā dzimuma pārstāvēm būs unikāla iespēja iegādāties ekskluzīvus tērpus kāzu svinībām, kurus piedāvā viens no ievērojamākiem Latvijas dizaineru zīmoliem Katya Katya Shehurina, ar atlaidi līdz 60%.

Sapnis laulāties vietējo modes dāmu iemīļotās dizaineres Katjas Šehurinas radītā kleitā kļūs par realitāti daudzām līgavām. Grandiozajā salona 6. Septembris izpārdošanā tiks piedāvāti vairāk nekā 100 kāzu kleitu paraugi no 2016/2017. gada pavasara-vasaras sezonas kolekcijas. Katya Katya Shehurina kāzu kleitas un vakarkleitas apvieno sevī veclaicīga stila un mūsdienīga greznuma elementus. Par šīm romantiskajām un neticami maigajām kleitām, kas darinātas no franču mežģīnēm, sapņo daudzas līgavas. No 15. aprīļa zīmola dizainere un salons 6. Septembris dos šīm sievietēm unikālu iespēju iegādāties greznas sapņu kāzu kleitas par neticami draudzīgām cenām. Atlaides līdz 60% būs spēkā arī kleitām no visā pasaulē populārā Nīderlandes zīmola Modeca Dutch Design.

Salons 6. Septembris piedāvā plašu kāzu kleitu sortimentu – no klasiskiem modeļiem, kas izceļ valkātājas figūru, līdz kupliem tērpiem, kas bagātīgi rotāti ar mežģīnēm un grezniem izšuvumiem. Katra salonā pārstāvētā zīmola kleitas kardināli atšķiras cita no citas: Latvijas dizaineres Katya Katya Shehurina tērpi ir kā bohēmiska viegluma un neticama komforta iemiesojums, savukārt Nīderlandes zīmols Modeca Dutch Design piedāvā klasiskus kāzu kleitu modeļus. Turklāt salona sortimentu papildina Latvijas dizaineru ar rokām radīti aksesuāri (Wilde no Evitas Vildes, Ginta Siceva, Get Idea, Crown me un pas de marque) un tematiski Bridal Knitting by Aija Nagle kardigani. Salona pakalpojumu klāstā ietilpst arī iespēja uzšūt iepatikušos kleitu, ko paveiks profesionāla šuvēja.

Salona pārstāvji iesaka pierakstīties uz kāzu kleitu laikošanu jau iepriekš, lai pienācīgi izbaudītu šo īpašo procesu. Kāzu salons 6. Septembris, Mucenieku iela 7 (tālr. +371 27766688;info@septembris.lv).

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV