Latvietis, EKS-TV zvaigzne Ģirts Līcis kļuvis par Apvienotās Karalistes pilsoni

Ar ukraiņu vareņikiem un krāšņu torti Agnese un Triana Park tiek pavadīti uz Kijevu

Sašauts Misters Latvija 2016 finālists; policija ierodas tikai pēc 2 stundām

Rīgā uzstāsies apburošā franču dziedātāja Patrīcija Kāsa

19.maijā “Arēnā Rīga” ar jaunu koncertprogrammu uzstāsies apburošā franču dziedātāja Patrīcija Kāsa.

Rīgā uzstāsies apburošā franču dziedātāja Patrīcija Kāsa
Komentāri[0] 06.04.2017 22:24

19.maijā “Arēnā Rīga” ar jaunu koncertprogrammu uzstāsies apburošā franču dziedātāja Patrīcija Kāsa.

Patrīcijas Kāsas jauno albumu, kas izdots 2016.gada 11.novembrī, ilgi gaidījuši visi viņas pielūdzēji. Pirmo reizi pēdējo 13 gadu laikā dziedātāja ierakstījusi albumu, kurā iekļauti pilnīgi jauni skaņdarbi. Pēdējā desmitgadē viņas izpildījumā pārsvarā skanējis citu mākslinieku repertuārs. Albums “Kabaret” (2008.gads) veltīts 30.gadu mūzikai, bet 2012.gada darbs sastāv no Edītes Piafas dziesmām.

Patrīcija Kāsa uzsver, ka “šodien viņa kā vecajos labajos laikos vēlas radīt albumu ar jaunām dziesmām, kas atbilst viņas garastāvoklim un dzīves uztverei”.

Albuma izdošanai sekos grandioza koncertturneja. Skatuve vienmēr ir bijusi dziedātājas lielākā kaisle un skatītāji – lielākā mīlestība! Tieši uz skatuves Patrīcija Kāsa stājas publikas priekšā visā savā lieliskumā un vienmēr savaldzina auditoriju ar savu juteklisko tēlo un neatkārtojamo balsi. “Dziedāt nozīmē kāpt uz skatuves un, uzrunājot skatītājus un piepildot zāli ar emocijām, kļūt izcilai” - saka dziedātāja.

Patrīcija Kāsa ir perfekta franču stila un šarma iemiesojums. Tieši viņai deviņdesmitajos gados izdevies atjaunot interesi par franču šansonu, kas noveda pie tūkstošiem koncertu un miljoniem pārdotu disku visā pasaulē. Francijā viņu pelnīti uzskata par savas valsts kultūras vēstnieci.

Biļetes var iegādāties šeit.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Jaunākās

TOP 5

FOTO

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV