Ar ukraiņu vareņikiem un krāšņu torti Agnese un Triana Park tiek pavadīti uz Kijevu

Sašauts Misters Latvija 2016 finālists; policija ierodas tikai pēc 2 stundām

Artuss Kaimiņš: Beidzot Ventspils varēs pamosties no murga un bailēm

Lielā Talka Garozas muižā ar Normundu Jakušonoku un Daigu Petkeviču

Aicinām pievienoties!

Lielā Talka Garozas muižā ar Normundu Jakušonoku un Daigu Petkeviču
Komentāri[1] 12.04.2017 22:08

Dienā, kad visos Latvijas novados ļaudis dosies sakopt apkārtni Lielajā Talkā, arī Mežotnes pagasta Garozas muižā notiks lieli darbi. 22.aprīlī plkst.10.00 palīdzēt gribošie ir aicināti pulcēties pie bijušās muižas drupām. Kopīgiem spēkiem akmeni pa akmenim, ķieģeli pa ķieģelim nojauksim kokos ieaugušās vecās sienas, kas Bauskas novada Dāviņu pagastaBruknas muižā pārtaps par vēsturisko saimniecības ēku kompleksu.

Ar Mežotnes pagasta atbalstu, demontēsim vēsturiskās Garozas muižas drupas, kas bez jumta, bez saimnieka ir pakļautas iznīcībai. Ar talcinieku palīdzību akmeņi un ķieģeļi tiks noārdīti, lai vēlāk atdzimtu un sāktu jaunu dzīvi atjaunotajā Bruknas muižas saimniecības ēku kompleksā. Andreja Mediņa izlolotās idejas un to realizācija ir labi zināmas ikvienam, kurš ir pabijis skaistajā Bruknas muižā, kā arī novērtējis darbus Bruknas baznīcā.

Lai talciniekiem Garozas muižā darbi ritētu raiti un būtu labs prāts, Garozas parkā, brīvdabas estrādē no plkst. 12.30 līdz 13.30 koncertēs Renārs Kaupers. Savukārt Elmārs Tannis būs sarūpējis čuguna katlos gatavotu gardu maltīti - zupu un sautējumu.

Darbus pie drupām turpināsim līdz plkst.16.00, kad parkā koncertēs Daiga Petkeviča un Normunds Jakušonoks, kā arī baudīsim vakariņas.

Lūgums talciniekiem līdzi ņemt cimdus, āmurus un kaltus.

Komentāri [1]

Citi Iesaka

Citi Raksti

Jaunākās

TOP 5

FOTO

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV