Dzīvo līdzi Latvijai Pasaules čempionātā hokejā TV3 tiešraidēs!

Mēs mīlam hokeju tikpat ļoti, cik mūsu skatītāji, klausītāji, lasītāji, tādēļ esam sarūpējuši pilnu komplektu Pasaules čempionāta hokejā baudīšanai.

Dzīvo līdzi Latvijai Pasaules čempionātā hokejā TV3 tiešraidēs!
Komentāri 24.04.2017 22:11

Mēs mīlam hokeju tikpat ļoti, cik mūsu skatītāji, klausītāji, lasītāji, tādēļ esam sarūpējuši pilnu komplektu Pasaules čempionāta hokejā baudīšanai. Spēlēm līdzi just varēs kanālos TV3, 3+, TV6 un Viasat Sport Baltic, video portālos TVPlay un Viaplay, kā arī radio Star FM. Par spēļu aizkadriem, spožākajiem momentiem un intervijām rūpēsies TV3 raidījums Bez Tabu un portāls Skaties.lv.

Šogad Pasaules čempionāts hokejā norisināsies jau 81. reizi, un 21. reizi pēc kārtas tajā piedalīsies Latvijas izlase. Čempionāts no 5. līdz 21. maijam notiks Vācijā un Francijā.

Tiešraides un ieraksti ar pašiem labākajiem komentētājiem

Kanālā TV3 tiešraidē varēsiet just līdzi Latvijas izlasei visās spēlēs, kā arī izbaudīt ceturtdaļfināla, pusfināla un fināla spēles. Savukārt kanālā 3+ tiešraidē būs skatāmas visas Latvijas un visas Krievijas spēles. Čempionāta aizraujošākās spēles būs arī TV6 (kopā 23 spēles) un Viasat Sport Baltic (20 tiešraides un 35 spēles ierakstā).

Īstenajiem hokeja gurmāniem būs iespēja visas 64 spēles tiešraidē baudīt videoportālā Viaplay.lv. Spēles ierakstā varēs noskatīties TVPlay.lv.

Pasaules čempionātu hokejā komentēs zinoši un atraktīvi komentētāji Oļegs Sorokins, Anatolijs Kreipāns, Jānis Vuguls, Armands Simsons, Aivars Zahārovs, Toms Prāmnieks, Edgars Lūsiņš, Vladimirs Ivanovs. Arī radio StarFM sekos līdzi Latvijas hokeja izlases spēlēm čempionātā - ripai laukumā analītiski sekos sporta žurnālists Lauris Lizbovskis, bet par emocijām gādās fanošanas veterāns StarFM Zoopastas DJ Jānis Romanovskis.

Bez tabu atklās čempionāta aizkulises

Hokeja līdzjutējiem būs iespēja sekot līdzi ne vien spēlēm, bet arī uzzināt daudz interesanta par spēlētāju ikdienu TV3 raidījumā Bez tabu. Šogad uz Pasaules čempionātu hokejā dosies žurnāliste Baiba Runce un operators Rolands Polītis. Šis būs jau devītais gads, kad uz čempionātu dodas arī Bez tabu komanda. Viņi būs klāt gan laukumā, gan ārpus tā, ziņos par aizkulisēm, čempionāta norisi, līdzjutēju kreņķiem, sadzīviskām neērtībām un citām interesantām lietām. Turklāt dalīsies ar visu piedzīvoto kā TV ekrānos raidījumā Bez Tabu, tā arī internetā – beztabu.lv.

Viss par un ap hokeju Skaties.lv

Čempionāta laikā Latvijas hokeja mājas būs portālā Skaties.lv – lasītāji un skatītāji visas mūsu komandas spēles varēs vērot tiešraidēs, steidzīgākie notikumiem laukumā varēs sekot līdzi teksta video tiešraidēs, portālā operatīvi būs atrodami spēļu labākie momenti un intervijas ar spēlētājiem un treneriem! Bez Tabu stāstīs par fanu gaitām čempionāta laikā un citiem notikumiem ārpus hokeja laukuma. Savukārt Viktorija no overtime.lv vēstīs par faniem Rīgā. Tāpat būs arī turnīra izšķirošo spēļu tiešraides un citu spēļu labākie momenti. Redaktora slejā ar savām pārdomām dalīsies ilggadējais Latvijas izlases un Rīga Dinamo hokejists Oļegs Sorokins, kurš ir arī mūsu zinošākais hokeja TV eksperts!

Lai kur arī būtu mūsu hokeja fans – pie TV, radio, datora vai ar telefonu rokās – mēs gādāsim, lai jau no 5.maija vari sekot līdzi spēlēm un izbaudīt Pasaules čempionātu!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV