ANMARY uz sarkanā paklāja sniedz intervijas (FOTO)
 
ANMARY uz sarkanā paklāja sniedz intervijas (FOTO)
Ievai Adamss vairs nav jābut mega seksīgai, lai visi viņu grib
 
Ievai Adamss vairs nav jābut mega seksīgai, lai visi viņu grib
Sieviešu skaistumkonkursa finālā centies iekļūt transvestīts FOTO
 
Sieviešu skaistumkonkursa finālā centies iekļūt transvestīts FOTO
Uz sākumu
 
meklētājs
meklēt arhīvā
 
ANMARY neiekļūšana finālā:
Pārsteidza negatīvā nozīmē
Nepārsteidza
Izdarīja visu, ko varēja
Rezultāti
 esmu
 meklēju
vecumā
 no  līdz
Vinsleta, Rurks un Graustu miljonārs atkal triumfē
Vinsleta, Rurks un Graustu miljonārs atkal triumfē
Londonā notika svinīgā Britu kinoakadēmijas (BAFTA) balvu pasniegšanas ceremonija.
 
10.02.2009 07:50 Komentāri[8]
Paplašināta PAPARACI sadaļa - PAPARACI.LV

Labākās filmas godu izpelnījusies režisora Denija Boila filma „Graustu miljonārs” (Slumdog Millionaire). Šī filma ieguva balvas par labāko režiju, scenāriju un mūziku. Jāatgādina, ka šādās pat nominācijās filma jau saņēma trīs zelta globusa balvas. Pavisam filmas veidotāji saņēma Zelta maskas piecās kategorijās.

Labākās aktrises godu izpelnījās Keita Vinsleta par lomu filmā "The Reader" (Lasītājs).Arī Keita Vinsleta jau ieguvusi Zelta globusu un SAG awards balvu par šo pašu lomu. Par labāko vīriešu lomas atveidotāju tika atzīts Mikijs Rurks filmā "The Wrestler" (Cīkstonis).

Laurus plūca arī Penelope Krusa par otrā plāna lomu filmā "Vicky Cristina Barcelona" (Vikija Kristīna Barselona). Bet kā labākais otrā plāna vīriešu lomā, tika godināts aizsaulē aizgājušais Hīts Ledžers, kurš saņēma Zelta masku par lomu Betmena sīkvelā The Dark Knight (Tumšais bruņinieks).

Zelta masku kā labākā multenīte saņēma Volta Disneja kompānijas produkts Wall-e.

Nominācijā Labākā ārzemju filma laurus plūca franču režisora Filipa Klodela filma “I`ve loved you so long” (Es mīlēju tevi tik ilgi).Par labāko britu filmu atzīta “Man on wire”.

Savukārt daudz apspriestā režisora Deivida Finčera filma „Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu ar Bredu Pitu galvenajā lomā saņēma Zelta masku trijās nominācijās par labāko scenogrāfiju, grimu un frizūrām un labākajiem specefektiem.

Zelta masku par labākajiem kostīmiem saņēma filmas “The Duchess” (Hercogiene) kostīmu mākslinieks Maikls Okonors.

 
ieteikt Draugiem.lv
 
VIPi.lv

Līdzīgi raksti...  
Ir ko teikt ir ko teikt ?
raksti !
 
komentāri  8  [  lapa:   1   ]   kārtot  augošā    dilstošā  
Cenzors
Tagad ikviens var kļūt par cenzoru! Novērtējiet komentāru ar + vai - zīmi (vienu reizi no vienas IP adreses) sasniedzot atzīmi -5 komentārs tiks cenzēts un vairs nebūs redzams kopīgaja komentāru listē.

Pozitīvāk vērtētie komentāri tiks apbalvoti ar papildus PO$TIEM, kā arī iekļauti labāko komentāru TOPā.
bebuks 17.02.2009 12:30
Noskatiijos to filmu,man jau patika!!!
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
Eucalyptus 12.02.2009 14:51
veiksmi
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
bebuks 12.02.2009 14:34
Kopsh es vinju rezdeeju Titaanikaa,man vinja patiik kaa aktrise:)Vinja ir pelniijusi balvu:)Taa tik turpinaat:)
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
Devil_Love 11.02.2009 23:16
keta ir laba...prieks par vinu..ar mikijs un heats ir labi...nu ta filma garustu milionars nu nezinu manuprat pilniigs sviests...bet pgajuso gad ari sirmgalviem nav vietas filma kura bija vnk nejedziga ari visur uzvareeja...:) tagat visadas galigi garam filmas uzvar!
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
PenelopeMillere 11.02.2009 14:38
un nekā jauna, ķipa nekā ievērības cienīgāka nemaz nav!!! Laikam balvu izgudrotājiem bail, ko citi padomās, ka šie kādu citu nominējuši un apbalvojuši nekā dāds cits to jau ir iesācis!!! Cerams, ka vismaz oskaru dalītāji ienesīs kādas negaidītas vēsmas un pārmaiņas. citādi apnicīgi!
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
intinna 10.02.2009 18:08
super!! man ar shii filma jaaredz ;)...
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
kokgazis 10.02.2009 10:31
Apsveicami!! :)
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
chingacguks 10.02.2009 9:20
Tas bija iepriekšzināms.
Atbildēt komentāros atbildēt [0] vērtēt:   
komentāri  8  [  lapa:   1   ]   kārtot  augošā    dilstošā  
 
   

  © VIPi.lv 2010