Autovadītāji šokēti un pārbiedēti: Ceļu policija ķer pārkāpējus ar busiņiem

Ceļu policijas jaunās mašīnas izraisa vilšanos un šoku autovadītājos Rīgas ielās.

Autovadītāji šokēti un pārbiedēti: Ceļu policija ķer pārkāpējus ar busiņiem
Komentāri[4] Bilžu galerija[4] 19.04.2017 01:08

Daudzi autovadītāji šokēti, jo iekrituši, neatpazīstot Ceļu policijas jaunos auto. Jaunie spēkrati tie ir trafarēti: izplatītais policijas zīmju krāsojums un zilās bākugunis ar skaļruni, vēsta LNT raidījums Degpunktā.

Pierasts, ka autovadītājiem visbiežāk jāuzmanās no ierastajiem trafarētajiem un glīti nokrāsotajiem vieglajiem auto, kas patrulē ceļu satiksmē no aimugures vai ķer ātruma pārkāpējus braucot pretī vai slēpjoties krūmos un vārtrūmēs. Tagad vieglajiem spēkratiem pievienojušies Renault mikroautobusiņi un Opel džipi.

Raidījuma Degpunktā žurnālists klātienē kopā ar policistiem pārliecinās, ka galvaspilsētas autovadītāji neuztver policijas busiņu kā Ceļu policijas draudu un ierasti mazliet pārkāpj noteikumus likumsargu degungalā. Kad izrādās, ka busiņā brauc ceļu policisti, nevis kriminālizmeklētāji, izbrīns ir pat šokējošs.

Vēl kāds jaunums! Drīzumā šiem auto pievienosies vēl 40 jaudīgi netrafarēti auto, kuri no ārpuses atgādinās parastas automašīnas, tādēļ būs vēl grūtāk identificējami. Visticamāk, tas notiks vien tad, kad pārkāpums jau būs veikts un vairs nebūs kur sprukt. Plašāk skatieties sižetā!

Ceļu policijas jaunās mašīnas. Degpunktā.

Jaunie auto galerijā nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Komentāri [4]

Rookie >> Jānis, 30 gadu stāžs šoferis 30.04.2017 07:27
Tur kadu sodija par 65kmh? Pa pilseetu ar 70.. lai ieklautos plusma, nu nu
kenijs 19.04.2017 21:31
Latvijā policistiem Opel Mokka un busiņi. Kur lielākais dzinējs ir 1,6l... Lietuvā policistiem ir Audi A6 ar 3l dzinējiem. Starpība ir... :(
Srs 19.04.2017 20:42
riebīgie policisti

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV