Piesakies! Tiek meklēts Latvijas bīstami lieliskākais vectēvs - filma TV3 jau 20.janvārī

Piesakies! Tiek meklēts Latvijas bīstami lieliskākais vectēvs - filma TV3 jau 20.janvārī
Komentāri 05.01.2018 23:44

Sestdien, 20. janvārī, kanālā TV3 televīzijas pirmizrādi piedzīvos režisora Vara Braslas filma “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”. Filmu gaidot tiek meklēts visforšākais un atraktīvais vectēvs, kam piemīt visu redzošs skatiens un krūtīs pukst sirds kā skeneris, jo viņš vienmēr ir tas, kurš jūt, ja kaut kas nav lāgā.

Līdz 16. janvāra plkst.12.00 ikviens tiek aicināts iesūtīt sava iedvesmojošā vectēva attēlu un sirsnīgu aprakstu izklaides un ziņu portālā skaties.lv, kurā arī norisināsies balsošana par Latvijas bīstami lieliskāko vectēvu. Stāsta autors, kurš būs nopelnījis visvairāk balsu, savam mīļotajam opapam varēs dāvāt datoru.

Ar filmu “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” 17. augustā tika atklāta programma “Latvijas filmas Latvijas simtgadei” un kinoteātros visā Latvijā tā bija apskatāma no 18. augusta. Tās stāsta centrā ir astoņgadīgais Oskars, kurš vasaras brīvdienas pavada ciemojoties pie vecvecākiem, un viņa sirsnīgais vectēvs Paulis Kode, kurš dzīvo pēc nerakstīta godīguma kodeksa un cenšas šo prasmi iemācīt arī mazdēlam. Vecāki aizveduši Oskaru pie vectēva, lai izrautu puiku no tīmekļa un moderno tehnoloģiju kārdinošajiem valgiem, kas sākumā arī ir viens no iemesliem, kādēļ abu komunikācija nonāk strupceļā. Tomēr brīdī, kad abi metas uz vienu roku, lai iesaistītos cīniņā pret vecāsmātes pāridarītāju, ķildas tiek aizmirstas un sākas lielie piedzīvojumi.

Filmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” televīzijas pirmizrāde kanālā TV3 sestdien, 20. janvārī, plkst.20.00.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV