RIGA FASHION WEEK atzīšana starptautiskā mērogā

Artūrs Irbe apprecējis teju divreiz jaunāku dāmu par sevi

Elīna Dzelme ar miljonāru apprecas caurspīdīgā kleitiņā. FOTO

Kas ir Viestura Koziola blondīne? (foto)

Kas ir Viestura Koziola blondīne? (foto)

Miljonārs, hokeja kluba "Dinamo Rīga" dibinātājs un vadītājs Viesturs Koziols kādā pasākumā redzēts ar divas reizes jaunāku un ļoti šarmantu blondīni...

Komentāri[27] Bilžu galerija[6] 25.09.2008 14:08

Saistītie raksti

"Nē, nē, nekādu sensāciju jums šoreiz nebūs!" telefonsarunā no Maskavas portālam Vipi.lv atjokoja hokeja kluba "Dinamo Rīga" prezidents Viesturs Koziols.

"Viņa ir mana vislabākā un vismīļākā meitene. Viņa ir mana meita!" lepni sacīja uzņēmējs.

Ullai ir 16 gadu, no kuriem 13 gadus viņa dejo sporta dejas. Meitene mācās 10. klasē, un dejas viņai ir dzīvesveids, hobijs un ikdiena. Ulla dejotprasmi turpina apgūt Sporta deju centrā Forte pie talantīgā pasniedzēja Egila Šmagra.

Viestura Koziola meita ir ieguvusi augstākos novērtējumus starptautiskās Sporta deju sacensībās Spānijā un Ukrainā.

Ullas Koziolas sapnis ir iemācīties franču valodu. Tāpat viņa vēlas iegūt augstu profesionalitāti sarežģītajā hiphop deju stilā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [27] ››
hahh 26.11.2008 01:26
Es lasu un esmu pilnīgi šokēta.Cilvēki mīļie, tas gan attieksies konkrēti uz dejotāja,bet...tas,ka viņas tēvs ir miljonārs un dzīvē ir paveicies ar materiālo stāvokli,nedod Tev nekādas tiesības atļauties šādi izteikties.Cilvēkam ir tas ielikts jau no šūpuļa un nauda visticamāk,ka ir ielikta tur,lai iegādātos visu nepieciešamo,nevis uzvaras.Pietiek taču apskauzt, ja pašai neveicās, tad izdomā veidu kā izcelties, ja tik ļoti nespēj samierināties,ka citam iet labāk.

Citi Iesaka

Citi Raksti

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss

Mēneša PIKANTUMS

Sieviešu orgasmu sacensības 18+

Sieviešu orgasmu sacensības 18+

Komentāri[2]

Mēneša VIDEO

Taksometru kompānijā valda sūrie 90. gadu likumi

Taksometru kompānijā valda sūrie 90. gadu likumi

Play
Komentari[0] Bilžu galerija[5]

Mēneša GALERIJA

Izcilā aktiera Jāņa Reiņa nāves iemesls ir neticams

Izcilā aktiera Jāņa Reiņa nāves iemesls ir neticams

Komentari[7] Bilzu galerija[23]

Mēneša KOMENTĀRS

Vai Latvijas pacienti ir pretvēža klīnisko pētījumu izmēģinājumu trusīši?

autors:Uldzans
komentars: Ar varu jau neviens maksāt nespiež, tomēr tas tiesa, ka dažiem no medicīniskā personāla attieksme pret pacientu, iespējams, arī mainās no tā - vai ir dota, vai nav dota kāda "dāvaniņa". Domāju, katrs, kuru ir piemeklējusi nelaime un viņš ir saslimis ar onkoloģisko saslimšanu, ir gatavs maksāt tik cik var, jo domā, ka tādā veidā viņam tiks nodrošināta labāka ārstēšana. Ne visi, bet daudzi ārsti, pieņem dāvanas, taču nedomāju, ka viņi būtu totāli nelieši un rīkotos pret ārsta zvērestu, kādu ārstējot paviršāk tāpēc, ka tas nav devis "dāvaniņu". Varbūt, maldos, bet, manuprāt, viss ir atkarīgs no tā, kāds cilvēks ir ārsts, jo ir nācies sastapties ar ārstiem, kas ir ļoti iejūtīgi un saprotoši tikai tāpēc, ka viņi dara savu darbu ar pilnu atbildību, un negaida nekādu papildus samaksu par savu darbu. Nācās tikties ar tagad jau nelaiķi profesoru Ilmāru Lazovski, kurš par ļoti izsmeļošu un kvalitatīvu konsultāciju nepaņēma ne graša. Arī "Linezerā" (Rīgas Austrumu klīniskā slimnīca) vairākums no medicīniskā personāla ļoti kvalitatīvi veic savu darbu. Problēma, ka atvaļinājumu laikā ir slēgtas pat veselas nodaļas, ir zināma, taču kaut kad arī ārstiem un medicīniskajam personālam ir jāatpūšas, jo citādi tie nespēs veikt savus pienākumus. Jau tagad ir ziņas, ka daudzi strādā uz "izdegšanas" robežas, jo Latvijā trūkst mediķu un viņu algas ir pārāk niecīgas.