Artusā Kaimiņā vīlušies par meliem. Paša partijas biedri izsauc policiju

RIGA FASHION WEEK atzīšana starptautiskā mērogā

Linda Leen kļuvusi par vienpati

Katrīna Valtere slēpj savu boyfrendu - FOTO

Katrīna Valtere slēpj savu boyfrendu - FOTO

Kam pieder skandalozās blondīnes sirds šobrīd?

Komentāri[76] Bilžu galerija[8] 15.01.2011 21:30

Saistītie raksti

"Ja es kādreiz miršu vīrieša dēļ, tad tikai no smiekliem... :)" - sociālajos tīklos norāda skandālos tik bieži iesaistītā basketbolista Sanda Valtera bijusī sieva.

Sociālajās vietnēs Valtere maskējas ar citādāk, bez garumzīmēm un diviem E ierakstītiem burtiem savos iniciāļos. Lai jauktu pēdas interesentiem - savā profilā draugos titulbildē zīmējas kopā ar savu brāli Jāni. Un kurš gan šādu mīļu bildīti apskatījis pateiks, ka brālis?

Jānis Āre. Pieprasīts fashionmodelis Itālijā. Bijis izvirzīts arī Latvijas Modes un stila Gada balvā kā labākais modelis. Fotogalerijā Jāņa kailfoto.

2009. gada nogalē un pērnā gada pirmajā pusē Valtere draudzējās ar Kasparu Poņemecki - Liepājas ostas vides aizsardzības speciālistu. Šobrīd abu draudzība nesen kā esot beigusies.

Ja mūsu lasītāji zina, ko vairāk par Valteru dzimtas attiecībām, rakstiet uz mūsu e-pastu redaktors@vipi.lv .

__________________________________

Kāda Valteru dzimtas paziņa par Katrīnas izgājieniem tīmeklī raksta savā blogā:

" ...A kas attiecas uz šito Valterieni, tad pati vainīga, nav ko apdzerties un pēc tam kā tādai pēdējai ... pozēt; ašā "zvaigzne" sajutusies pīļu dīķī.

Lūk, ārzemēs - to es saprotu, ka tur slavenības streso jo nevar normāli dzīvot tāpēc, ka paparaci izseko 24h, bet te šai pīļu dīķī izlien silikonotas blondīnes uz skatuves un pēc tam nabaga aizskartās "zvaigznītes" raud, cik grūta dzīve slavenībām. Ha: tāda uzmanība, tādi paparaci no visiem krūmiem lien ārā, normāli pa ielu nevar paiet bez miesasargiem, ak tāda uzmanība mums zvaigznītēm šai pīļu dīķī :D

P.s. - es pilnībā atbalstu Vipus un citus portālus, ka publicēja tās bildes; kurš gan izklaides portāls nepublicēs, jo lielāks skandāls jo labāk. Nav ko mētāt savus silikonpupus pa visu pasauli atspoguļotus bildēs... "

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [76] ››
Boss 19.01.2011 19:04
Cik var te Katrīna par sevi komentāros rakstīt " skaista, kopta sieviete". Būtu labāk gājusi strādāt!

Citi Iesaka

Citi Raksti

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss

Mēneša PIKANTUMS

Anda 18+

Anda 18+

Komentāri[1] Bilžu galerija[21]

Mēneša VIDEO

Sieviešu orgasmu sacensības 18+

Sieviešu orgasmu sacensības 18+

Play
Komentari[2]

Mēneša GALERIJA

Izcilā aktiera Jāņa Reiņa nāves iemesls ir neticams

Izcilā aktiera Jāņa Reiņa nāves iemesls ir neticams

Komentari[7] Bilzu galerija[23]

Mēneša KOMENTĀRS

Vai Latvijas pacienti ir pretvēža klīnisko pētījumu izmēģinājumu trusīši?

autors:Un?
komentars: Mūsu valsts rūpējas tikai pati par sevi, par aparātu. Cilvēks ir tikai skaitlis tabulā. No Černobiļas mēs izjūtam endokrīnās sistēmas problēmas, tagad arī onkoloģija kļūst agresīvāka. Vai Latvijai ir sistēma? Nav. Jo tā nav izdevīga, ir pārāk daudz pilsoņu, kuri cīnā ar šo problēmu pašu spēkiem...Ja onkoloģijā nebūtu mecenātisms, tad ziņa par vēzi, 98% gadījumu būtu jāuztver kā priekšlaicīgs nekrologs! Padomājiet, cik reizes jums ir teikuši - es jau neko, tāda kārtība utml - tad ziniet, tās ir atrunas, jo nevienam jūsu dēļ negribas piepūlēties!