TV zvaigznes Noras Koks jeb Ances Priedes kailfoto

Skandalozās Lienes Candy tvirto krūšu galu foto

EKSKLUZĪVS: Einars Repše uzmācies nepilngadīgai skolniecei

Katrīna Valtere slēpj savu boyfrendu - FOTO

Katrīna Valtere slēpj savu boyfrendu - FOTO

Kam pieder skandalozās blondīnes sirds šobrīd?

Komentāri[76] Bilžu galerija[8] 15.01.2011 21:30

Saistītie raksti

"Ja es kādreiz miršu vīrieša dēļ, tad tikai no smiekliem... :)" - sociālajos tīklos norāda skandālos tik bieži iesaistītā basketbolista Sanda Valtera bijusī sieva.

Sociālajās vietnēs Valtere maskējas ar citādāk, bez garumzīmēm un diviem E ierakstītiem burtiem savos iniciāļos. Lai jauktu pēdas interesentiem - savā profilā draugos titulbildē zīmējas kopā ar savu brāli Jāni. Un kurš gan šādu mīļu bildīti apskatījis pateiks, ka brālis?

Jānis Āre. Pieprasīts fashionmodelis Itālijā. Bijis izvirzīts arī Latvijas Modes un stila Gada balvā kā labākais modelis. Fotogalerijā Jāņa kailfoto.

2009. gada nogalē un pērnā gada pirmajā pusē Valtere draudzējās ar Kasparu Poņemecki - Liepājas ostas vides aizsardzības speciālistu. Šobrīd abu draudzība nesen kā esot beigusies.

Ja mūsu lasītāji zina, ko vairāk par Valteru dzimtas attiecībām, rakstiet uz mūsu e-pastu redaktors@vipi.lv .

__________________________________

Kāda Valteru dzimtas paziņa par Katrīnas izgājieniem tīmeklī raksta savā blogā:

" ...A kas attiecas uz šito Valterieni, tad pati vainīga, nav ko apdzerties un pēc tam kā tādai pēdējai ... pozēt; ašā "zvaigzne" sajutusies pīļu dīķī.

Lūk, ārzemēs - to es saprotu, ka tur slavenības streso jo nevar normāli dzīvot tāpēc, ka paparaci izseko 24h, bet te šai pīļu dīķī izlien silikonotas blondīnes uz skatuves un pēc tam nabaga aizskartās "zvaigznītes" raud, cik grūta dzīve slavenībām. Ha: tāda uzmanība, tādi paparaci no visiem krūmiem lien ārā, normāli pa ielu nevar paiet bez miesasargiem, ak tāda uzmanība mums zvaigznītēm šai pīļu dīķī :D

P.s. - es pilnībā atbalstu Vipus un citus portālus, ka publicēja tās bildes; kurš gan izklaides portāls nepublicēs, jo lielāks skandāls jo labāk. Nav ko mētāt savus silikonpupus pa visu pasauli atspoguļotus bildēs... "

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [76] ››
Boss 19.01.2011 19:04
Cik var te Katrīna par sevi komentāros rakstīt " skaista, kopta sieviete". Būtu labāk gājusi strādāt!

Citi Iesaka

Citi Raksti

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss

Mēneša PIKANTUMS

Vanillas jeb Martas Kukarānes agrāk nepublicēti kailfoto

Vanillas jeb Martas Kukarānes agrāk nepublicēti kailfoto

Komentāri[2] Bilžu galerija[20]

Mēneša VIDEO

Apkakāts Putins - VIDEO

Apkakāts Putins - VIDEO

Play
Komentari[10]

Mēneša GALERIJA

Kā nopelnīt kaudzi naudas, nepārdodot naftu

Kā nopelnīt kaudzi naudas, nepārdodot naftu

Komentari[1] Bilzu galerija[17]

Mēneša KOMENTĀRS

Noskaties! Artuss Kaimiņš izņirgājas par Aināru Šleseru

autors:LB
komentars: Vispār jau esmu Artusa Kaimiņa fans un reāli patīk visas viņa intervijas. TAČU, Artuss! Ja Tu lasi: kad Šlesers min kādu acīmredzamu faktu (savu lomu lidostas attīstībā), tad nesaki, ka netici, jo tikpat labi vari teikt, ka netici tam, ka ārā saule spīd. Fakts paliek fakts un neticēt acīmredzamajam ir diezgan muļķīgi. Manuprāt, Artusam, vajadzēja vienkārši pavaicāt, kāpēc viņa tik veiksmīgi atīstītajā lidostā visu laiku (Šlesera laikā, kā tagad nezinu) izdzīvot ļauj tikai valsts dotācijas? Pietiek ievadīt googlē vārdus lidosta+dotācijas, kad pietiek materiāla diviem gariem raidījumiem