Adelly šosezon izvēlas ekstravagantus tērpus

Nupat Latvijas apģērbu zīmola "Vaide" jaunā veikala telpu atklāšanas ceremonijā viesojās arī jaunā dziedātāja Adelly, kas vēl nesen uzstājās Riga Fashion Week pasākumā un kopā ar dīdžeju apvienību Tommy U & Tob Luii gatavojas singla un video klipa prezentācijai klubā Coyote Fly.

Adelly šosezon izvēlas ekstravagantus tērpus
Komentāri[9] Bilžu galerija[4] 17.05.2013 10:30

Saistītie raksti

Veikala „Vaide” pasākumā viesu un preses uzmanību piesaistīja Adelly garā kleita, kas ir atvesta no Taizemes, papildināta ar aksesuāriem no Turcijas un Amerikas, kā arī pašas darināts turbāns, iedvesmojoties no afrikāņu un indiešu kultūras!

Adelly šosezon izvēlas ekstravagantus tērpus, vadoties pēc modes tendencēm un sev iemīļotiem  modes virzieniem kā boho, vintage, ethnic un street fashion. „Man ir svarīgas spilgtas krāsas, aksesuāri un individuālitāte,” stāsta Adelly, kuru no veikala „Vaide” vasaras kolecijas sajūsmināja pavasarīgi spilgtās krāsas, faktūras un kaklarotas. „Pēdējā laikā esmu pievērsusies afrikāņu/braziliešu iedvesmotai modei”.

Adelly apģērbu zīmola "Vaide" pasākumu apmeklēja kopā  ar dīdžeju apvienību Tommy U & Tob Luii, ar kuriem tapis Adelly dziesmas ‘Run’ remikss un nule Ibizā nofilmēts video klips. Pēdējos mēnešus Tommy U & Tob Luii ir aktīvi darbojušies ierakstu studijā kopā ar burvīgo latviešu vokālisti Adelly, lai laistu klajā savu pirmo skaņu celiņu. Šobrīd Adelly un Tommy U & Tob Luii gatavojas singla relīzei "Run", kā arī videoklipa prezentācijai maijā, kas notiks jau 31.maijā nakts klubā ‘Coyote Fly’.

Tommy U & Tob Luii ir divas spilgtas personības, kuras ir apvienojušās ar vienu kopīgu mērķi - iepriecināt pēc iespējas vairāk klausītājus ar savu enerģisko un emocionālo house mūzikas skanējumu.  Tommy U un Tob Luii radošā sadarbība notiek jau piecus gadus, kuru laikā puiši ar saviem enerģiskajiem house mūzikas setiem ir uzstājušies visos lielākajos un atpazīstamākajos Latvijas klubos un festivālos, kā arī kaimiņu valstīs.

Adelly ir jauna, daudzsološa dziedātāja, kas tika pasludināta par jauno Pop un R&B mūzikas princesi Latvijā. Adelly ir jauna un spilgta figūra Latvijas šovbiznesā, kas atšķiras ar savu īpatnēji krāsaino imidžu, un nebaidās eksperimentēt.

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
:DDD 19.05.2013 18:45
Skumji, ka esi tik rupjš cilvēciņš. Tas tik liecina par tavu "augsto" inteliģences līmeni. Viņa kladzina gan! Tas taču ir tik svarīgi- gaga uz viņu ir pat (!) paskatījusies! Es domāju, ka par TO noteikti ir jāzin visai pasaulei!:DDD Palasi vairāk informācijas, un Tu par to pārliecināsies!:) Kā jau teicu, līdzības patiešām nav nekādas, lai arī kā viņa censtos.Līdz gagai patiešām ir kā ruksim līdz Mēnesim. Tā arī nepastāstīji, par ko gan šo pašmāju jauko dziedonīti apskaust?!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV