Tallinn Star Weekend pre-party ballīte – VIDEO

Lai mūzikas un pilsētas festivālu Tallinn Star Weekend, kas notiks 27. un 28. jūnijā Tallinā, visi fani varētu sagaidīt ātrāk, pasākuma organizatori rīkoja ieskandināšanas ballīti jeb Tallinn Star Weekend Pre-party.

Tallinn Star Weekend pre-party ballīte – VIDEO
Komentāri 25.06.2014 11:09

Lai mūzikas un pilsētas festivālu Tallinn Star Weekend, kas notiks  27. un 28. jūnijā Tallinā, visi fani varētu sagaidīt ātrāk, pasākuma organizatori rīkoja ieskandināšanas ballīti jeb Tallinn Star Weekend Pre-party.

Šajā vakarā uzstājās festivāla VIP un slavenību zonas oficiālie dziedātāji Sabīne Berezina un Rassel, kā arī grupa Up Sent; pasākuma oficiālais dīdžejs, viesis no Krievijas - Dj Andrei Vakulenko (Radio Record SPB).

Izsmalcinātus ēdienus pasniedza itāļu šefpavārs Carlos Felippe, bet bārā tika pasniegts šampanietis Champagne Veuve Clicquot un kokteiļi Daiquiri Sunrise. Viesi varēja atpūsties brīvā atmosfērā uz skaistākās galvaspilsētas terases ar brīnišķo skatu uz Vecrīgas torņiem.

Uz Tallinn Star Weekend pre-party ieradās Latvijas šovbiznesa promouteri un sportisti. No sporta pārstāvjiem tika manīts arī Latvijas boksa čempions Mairis Briedis, kuram būs cīņa 26.jūlījā uz Champions Night pasākumā pret Ugandas  Džoiju Vegasu.

Īpaši uz šo pasākumu pa taisno no Milānas atlidoja Andrea Bočelli pārstāvis Selvatore di Selvatore, kas pastāstīja presei par desmit aizvadītajiem gadiem, ko viņš ir pavadījis kopā ar ģeniālo pasaules tenoru. Di Selvatore uzaicināja visus klātesošos uz festivālu Tallinn Star Weekend un solīja, ka tas būs neaizmirstams šovs.

Sīkāk par koncertiem Tallinnā žurnālistiem pastāstīja Tallinn Star Weekend galvenais organizators Andreas Platonovs. Žurnālistiem Platonova kungs atklāja noslēpumus par nākotnes koncertu plāniem un uzaicināja visus uz gada nozīmīgāko pasākumu boksa pasaulē 26. jūlījā, uz kuru atbrauks leģendārs bokseris Rojs Džonss.Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV