Vērienīgākais boksa pasākums Baltijā - Čempionu Nakts Rīgā notiks Ķīpsalas hallē

Sakarā ar nepastāvīgām laika prognozēm boksa šovs „Čempionu Nakts Rīgā” 26. jūlijā ir pārcelts no Skonto stadiona uz Ķīpsalas halli. Visas iegādātās biļetes ir derīgas un sēdvietu plāns ir identisks, turklāt visas komfortablās VIP un Platīna vietas atrodas vēl tuvāk cīņu ringam.

Vērienīgākais boksa pasākums Baltijā - Čempionu Nakts Rīgā notiks Ķīpsalas hallē
Komentāri[7] 27.06.2014 15:19

Sakarā ar nepastāvīgām laika prognozēm boksa šovs „Čempionu Nakts Rīgā” 26. jūlijā ir pārcelts no Skonto stadiona uz Ķīpsalas halli. Visas iegādātās biļetes ir derīgas un sēdvietu plāns ir identisks, turklāt visas komfortablās VIP un Platīna vietas atrodas vēl tuvāk cīņu ringam.

Šovu filmēs televīzija un tiešraidē tas tiks pārraidīts Krievijas federālajos TV kanālos, kā arī Vācijā un ASV.

Skatītājiem tiks piedāvātas piecas elpu aizraujošas divkaujas, no kurām trīs būs cīņa par starptautiskajām čempionu jostām. Viena cīņa notiks par pasaules čempiona titulu vieglajā svaru kategorijā. Tās būs pasaules līmeņa zvaigžņu cīņas.

Krāšņā un tiešām vizuāli baudpilnā 12 raundu cīņā par WBO starptautiskā čempiona titulu sacentīsies 12 kārtējais pasaules čempions Rojs Džons, kurš ir viens no pašiem slavenākajiem un atzītākajiem sportistiem visā pasaulē jau no 1993. gada smagajās svaru kausu kategorijās. ASV Žurnālistu asociācija un sporta korespondenti Roju nosaukuši par 90.-to gadu boksa desmitgades leģendu, kurš ieguvis titulus vidējā, vidēji smagajā un pašā smagākajā kausu kategorijā. Tāpat šai grupā cīnīsies armēnis Aiks Šaknazarjans (Aik Shakhnazaryan), kurš ir godalgots un atzīts mūslaiku Krievijas sportists, kā arīīpašās WBO jostas īpašnieks. Un kā gan bez latvieša piedalīšanās? Protams, jā! Šajā divpadsmit raundu cīņā ringā dosies arī pazīstamais un godalgotais vietējais čempions Mairis Briedis.

Savukārt 10 raundu cīņā uz skatuves jeb ringa kāps piecpadsmitkārtējais amerikāņu pasaules čempions Džeimss Tonejs (James Toney). Viņš ir pasaules čempions3 svaru kausu kategorijās, kuru čempionu augstākajos statusos no 1993. līdz 2003. gadam ierindojis arī slavenais amerikāņu žurnāls „Rings”.Džeimsa mācību partneris bijis arī pasaulslavenais aktieris Mikijs Rurks, kurš arī ieradīsies Rīgā uz grezno boksa šovu. Džeims Tonejs profesionālajā karjerā ir izgājis cauri īstai boksa ellei, uzvarot tādus cīkstoņus kā Holifildu, Rahmanu, Džo Ruisu un Roju Džonsu. 45 gadu vecumā viņš joprojām ir fantastiskā fiziskā formā un Džeimsa sāncensim, divkārtējam pasaules čempionam Jevgēņijam Orlovam no Baltkrievijas var nākties trūkties speciālajā 10 raundu cīņas šovā. Noslēdzošajā divkaujā sacentīsies Oļegs Šatikovs no Krievijas un indonēzietis Dauds.

Šajā vakarā skatītājus priecēs un bokseru cīņas atbalstīs Latvijā un pasaulē pazīstamas estrādes zvaigznes:

MTV Music Award balvas ieguvējs, kompozīcijas Pump it Up izpildītājs DANZEL (Belgium)
Best British Female Solo Award balvas ieguvēja, megahitu  "It Feels So Good" un „Sky” izpildītāja melnādainā mūzikas karaliene ONIQUE (United Kingdom)

Elektroniskās mūzikas pīlāri, pazīstamā latviešu grupa Zodiaks (LV)
Hitu „Love Hurt” un “Dream On” izpildītājs DAN McCAFERTY  ( Nazareth Uk)
Rokmūzikas grandi MICK BOX & BERNIE SHAW (Uriah Heep. UK), ar iespaidīgajām melodijām „July Morning" un "Lady in Black"
Speciālie viesi - meiteņu mīlulis Arturs Duboks  un grupa „AEiropa” (LV)

Rokeri  INVASION (LV)

Pasākuma vadītājs – atraktīvais un Krievijā mīlētais sporta komentētājs Aleksandrs Zagorskis (Александр Загорский)

Aicinām kopā būt un baudīt neaizmirstamu vakaru. Tas būs īsts, zvērīgs, raupjš un skatītājus aizraujošs boksa šovs!

Biļetes Biļešu servisa kasēs vai www.bilesuserviss.lv


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
vāks 28.06.2014 08:59
meitenes tur būs?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV