Traģisks stāsts. Intu Fogeli pirms nāves uzskatījuši par traku

Tikai mēnesi pirms Latvijas skaistāko jauniešu 'māmiņa' Inta Fogele uzticēja savas problēmas

Traģisks stāsts. Intu Fogeli pirms nāves uzskatījuši par traku
Komentāri[1] 31.07.2016 17:28

19. jūlijā Latvijas skaistumkonkursu radītāja un patronese Inta Fogele (59) atgriezās mājās no slimnīcas, bet naktī uz 20. jūliju viņa aizmiga mūžīgā miegā.

Par Fogeles pēdējo mēnešu dzīvi plašāku apskatu izveidojis žurnāls Vakara Ziņas.

Beidzamajā laikā viņa biežāk atradās slimnīcā nekā mājās un veselības problēmas ļoti skaudri par sevi atgādināja ik uz soļa. Turklāt, kad pirms mēneša »Vakara Ziņas« satikās ar Intu Fogeli, viņa bija visam atmetusi ar roku un savā sirdī atvadījusies arī no daudzus gadus lolotā skaistumkonkursa un tā bijušajiem dalībniekiem, kuri, pateicoties šiem konkursiem, izveidojušies par spilgtām personībām. Inta pieminēja arī sāpes, kas tika remdētas ar zālēm, kā arī rādīja rokas, kas bija vienos zilumos no injekcijām.

Sarunā ar »Vakara Ziņām« Jānis Mārtiņš Skuja, kas ir viens no tiem jauniešiem, kuri pārņēmuši skaistumkonkursa «Mis un Misters Latvija» organizēšanu, apstiprināja faktu, ka pārstājusi pukstēt Intas Fogeles sirds. «Veselība pati izvēlas laiku, un Dievs dod, un Dievs ņem. Lai arī cik publika un tauta ir ziņkārīga, tās tomēr ir personīgas un intīmas lietas pat aizgājušam cilvēkam. Inta Fogele ilgus gadus slimojusi. Viņa daudzus gadus savu dzīvi un veselību ir atdevusi konkursam. Viņa tam veltījusi dienu un nakti - 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Tādēļ veselība izspēlēja savu kārti,» - tā Skuja komentē notikušo.

Vissmagāk samierināties ar meitas zaudējumu ir Intas mātei, kurai ir nepilni 90 gadi. Turklāt skaistumkonkursu patronesei nebija kuplas radu saimes un bērnu, kas varētu parūpēties par Intas māti. Vaicājot, kas šajā grūtajā brīdī palīdzēs un atbalstīs Intas māmuļu, Skuja atklāj: «Jā, tie nav radinieki, bet tuvinieki, kuri rūpējās par viņu līdz šim, gan arī šajā brīdī. Mamma viena nepaliks.»

Arī citi Intas paziņas un laikabiedri atminas, ka skaistumkonkursu organizatore beidzamos 20 gadus ļoti mocījusies ar veselības problēmām.

Nesen Rīgā finišēja Intas Fogeles mīlētais un lolotais skaistumkonkurss «Mis un Misters Latvija 2016», ko Inta nodeva jauniešu rokās. Bija paredzēts, ka sestdien uz konkursu ieradīsies arī pati patronese.

***

Tikai mēnesi pirms nāves Fogele uzticēja savas problēmas

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
Fakts 03.08.2016 04:42
Kloasisks bizneswumen stāsts. Jauniešīem ir ko padomāt par sava ceļa izvēli - karjera, spozme, atpazīstamība vai ģimene , bērnu pulciņs

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV