Latvietis, EKS-TV zvaigzne Ģirts Līcis kļuvis par Apvienotās Karalistes pilsoni

77 gadu vecumā Inesei Ziņģītei sekss ir katru dienu ar 23 gadus jaunāku 'džeku'

35 gadu vecumā pašnāvību izdarījis šarmantais seriāla INTERNI aktieris Kazimirs Liske

Kalnozola bērni ir drošībā, bet sistā sieva atklāj vardarbības stāstu

Kalnozola bērni ir drošībā, bet sistā sieva atklāj vardarbības stāstu
Komentāri[5] 03.08.2016 10:10
Saeimas deputāta Valda Kalnozola (ZZS) pārmetumi bijušajai sievai Larisai Pomeščikovai par bērnu prettiesisku izvešanu uz ASV nav pamatoti, jo neilgi pirms sievietes un bērnu došanās uz ASV Pomeščikova rakstiski par to informējusi gan Kalnozolu, gan Rīgas bāriņtiesu, aģentūrai LETA sacījusi Pomeščikova, pret kuru politiķis vairākkārt esot pacēlis roku.

Informējot Rīgas bāriņtiesu par izbraukšanu uz ASV, pielikumā vēstulei tikuši pievienoti arī bērnu izteiktie viedokļi par šo faktu.

Patlaban Pomeščikova ar savu jauno ģimeni mitinās ASV, un, kā akcentēja sieviete, bērni ir drošībā. Par notikušo esot informēts ASV Federālais izmeklēšanas birojs (FBI).

«Kalnozola apgalvojumi, ka esmu sniegusi jebkādas nepatiesas ziņas, ir klaji meli. Notikumā, par kuru tika ierosināta krimināllieta, ir liecinieki - bērni, kuri redzēja notikušo vardarbību pret mani un bija pirmie, kuri vērsās pēc palīdzības. Saudzējot bērnus, viņi netika aicināti un izjautāti par šo notikumu tiesā, taču tas tāpat paliek fakts, kuru viņi var apliecināt,» apgalvoja deputāta bijusī sieva.

Tāpat viņa apgalvoja, ka Kalnozols neatklāj patieso nodarījumu viņai un bērniem pēdējo piecu līdz sešu gadu laikā. «Viņš neatklāj emocionālo, fizisko vardarbību, kuru vērsis pret mums un citiem mums tuviem cilvēkiem šo gadu garumā. Viņš nestāsta par to, ka finansiāli faktiski neatbalsta bērnus un arī izlīgumā atrunātos maksājumus nav samaksājis, par ko es vērsos tiesā, lai saņemtu izpildrakstus par parādu piedziņu. Kalnozols ļaunprātīgi nemaksā uzturlīdzekļus, pat būdams amatpersona, kurai likums un tiesas lēmums būtu jāpilda pirmajai,» klāstīja Pomeščikova.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Lapas: 12

Komentāri [5]

fakts 05.08.2016 16:44
Viens pretīgs tips!
Asja 04.08.2016 14:21
nekàdas veiksmes Kalnozola karjerà vairs nebús ar iZñirgàšanos
Zigis 04.08.2016 01:33
Pretīgs tipiņš.
Sofija 03.08.2016 20:24
Draņķis visur paliek draņķis.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Jaunākās

TOP 5

FOTO

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV