35 gadu vecumā pašnāvību izdarījis šarmantais seriāla INTERNI aktieris Kazimirs Liske

Ar ukraiņu vareņikiem un krāšņu torti Agnese un Triana Park tiek pavadīti uz Kijevu

Artuss Kaimiņš: Beidzot Ventspils varēs pamosties no murga un bailēm

Dailes teātra aktieris Liepiņš kļuvis par invalīdu, dzīvo nabadzībā un trūcībā

Alkohola jūgā ieslīgušais aktrises Rēzijas Kalniņas bijušais vīrs Valdis Liepiņš vairs nevēlas dzīvot, iestidzis depresijā, trūkumā, kļuvis par invalīdu.

Dailes teātra aktieris Liepiņš kļuvis par invalīdu, dzīvo nabadzībā un trūcībā
Komentāri[7] Bilžu galerija[7] 23.08.2016 21:05

Kādreizējais Dailes teātra viens no spicākajiem aktieriem, vēlāk arī izrāžu režisors Valdis Liepiņš, kurš Dailes teātrī nostrādājis vairāk kā 20 gadus no sabiedrības aprites izgaisis vairākus gadus, vēsta žurnāls Kas Jauns.

Aktrises Rēzijas Kalniņas bijušais vīrs šobrīd mitinās tēva dzīvoklī Siguldā un pēc mokošas cīņas ar alkohola atkarību, un depresiju esot novājējis par 20 kilogramiem.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk un skatītu foto - Valdis Liepiņš savos ziedu laikos

Lapas: 123

Komentāri [7]

Stigass 25.08.2016 19:54
Nodzèriesbkà lops jau bija vairàkus gadus
dERIKS 24.08.2016 02:45
Jebkura atkarība ir paša dzīves lielākais posts..
Haralds 24.08.2016 02:38
Žēl, ļoti labs aktieris bija. Negribu piekrist, ka teātris bija kļūda, cilvēks savu dzīvi var sabeigt vai arī dzīve var cilvēku sabeigt arī strādājot par mežsargu..
Alko 24.08.2016 02:37
Tā ir liela problēma. Sabiedrības locekļiem vajadzētu atcerēties par alkoholisma postu tad, kad ir vēlme kādam uzmākties ar neatlaidīgiem piedāvājumiem - nu iedzer, iedzer, mēs taču visi, vai tad Tu neesi draugs utt. Piedāvājām, bet, ja cilvēks atteicās, tad liekam viņu mierā! Jo - karma ir nepielūdzama lieta, ja būsim kādam sabojājuši dzīvi (paši pat neapzinoties), tad par to nāksies maksāt, dārgi maksāt..
A.M. 24.08.2016 02:37
Ātri gan laiks iet,johaidī,jau 50!Atceros vēl,kad V.L.bij ļoti daudz galveno lomu,gluži,kā Skrastiņam pēdējos gadus.Ļoti trausls,jūtīgs aktieris,atvērtiem nervu galiem.Tāpēc arī dzīve tāda.Dažāda.Aktiera atziņa par teātri-skumja,tas liecina,ka depresija ir dziļa.Neviens jau arī alko ar spēku nelej,tātad "garšoja".Baidos,ka arī mīlestība pret Rēziju un iznākums ,viņu salauza.BEt tā ir viņa dzīve!.
fenikss 24.08.2016 02:35
Sliecos secināt, ka pie mums 99% sabiedrības tā arī patiesībā domā vīrietis + skatuve = diagnoze. Vīrietis + mākslinieks = trakomāja vai nabagmāja. Toties vīrietis + lāpsta vai banknote = īsta vīrieša cienīgs darbs un kārtīgs ģimenes apgādnieks. Ne velti pasaules diženie skatuves mākslinieki ceļā uz Pēterburgu vēl 19.gs atzīmēja Rīgas mietipilsoņu sabiedrību, kur vīri nodarbojās ar tirdzniecību un mākslas pasākumu apmeklējumus uzskatīja zem savas cieņas. Sievas savukārt skaisti tēloja garīguma atbalstītāju lomu, apmeklēja pasākumus drīzāk lai pazīmētos ar dārgāku tērpu un paklačotos pie kafijas ar līdzīgām, lai vakarā kristu īstā vīrieša apskāvienos un secinātu, cik gan labi, ka mans stiprais nav kaut kāds plikadīda mākslinieks. Pēc bütības jau nekas nav mainījies arī šodienas sabiedrībā. Lielākajai daļai vienkārši patīk tēlot, ka viņi saprot teātri, mākslu, jo to pieprasa statuss..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Jaunākās

TOP 5

FOTO

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV