Dailes teātra aktieris Liepiņš kļuvis par invalīdu, dzīvo nabadzībā un trūcībā

Alkohola jūgā ieslīgušais aktrises Rēzijas Kalniņas bijušais vīrs Valdis Liepiņš vairs nevēlas dzīvot, iestidzis depresijā, trūkumā, kļuvis par invalīdu.

Dailes teātra aktieris Liepiņš kļuvis par invalīdu, dzīvo nabadzībā un trūcībā
Komentāri[7] Bilžu galerija[7] 23.08.2016 21:05

Kādreizējais Dailes teātra viens no spicākajiem aktieriem, vēlāk arī izrāžu režisors Valdis Liepiņš, kurš Dailes teātrī nostrādājis vairāk kā 20 gadus no sabiedrības aprites izgaisis vairākus gadus, vēsta žurnāls Kas Jauns.

Aktrises Rēzijas Kalniņas bijušais vīrs šobrīd mitinās tēva dzīvoklī Siguldā un pēc mokošas cīņas ar alkohola atkarību, un depresiju esot novājējis par 20 kilogramiem.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk un skatītu foto - Valdis Liepiņš savos ziedu laikos

Lapa: 1 no 3

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Valda 28.08.2016 10:45
Bet man nav žēl, un nemaz. Ko šie cilvēciņi no sevis iedomājas?Visi esam redzējuši, kā par iespēju pilnvērtīgi dzīvot un strādāt, cīnās tik daudz fiziski slimu cilvēku, ratiņnieku, utt. Šiem Dievs ir devis visu. Skaistu ķermeni,talantu,cilvēku mīlestību.Bet nē,tas viņiem nav vajadzīgs.Uzspļauj uz visiem ! Pudelei korķi noraut jau ir vieglāk. Bezrakstura pacilvēciņi un grīdas lupatas. Jebkuŗš var pārtraukt lietot alkoholu, ja vien pats to vēlas, un visi šie pekstiņi par depresijām, ir tāda "šodienas modes kaite", lai attaisnotu nekā nedarīšanu. Nicinu šādus ļautiņus ! Un kas attiecas uz Jums, Liepiņa kungs, es iesaku Jums aizbraukt uz konsultāciju pie Raimonda Paula. Ja vēl tas nepalīdz, tad pastaigājiet pa slimnīcām, sevišķi bērnu slimnīcām.Paskatieties uz bērnu kailajiem pakaušiem, kuri cīnās ar onkoloģiskām saslimšanām, ieskatieties viņu acīs, un varbūt tad jūs beidzot sapratīsiet, kas ir bēdas un posts.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV