Mūžībā aizsaukts izcilais teātra un kino aktieris Jānis Reinis

Karstās vasaras izskaņā saņemta ļoti skumja vēsts - 55 gadu vecumā mūžībā aizgājis latviešu teātra un kino aktieris Jānis Reinis.

Mūžībā aizsaukts izcilais teātra un kino aktieris Jānis Reinis
Komentāri[26] Bilžu galerija[14] 27.08.2016 20:31

55 gadu vecumā miris izcilais latviešu teātra un kino aktieris Jānis Reinis, portālam Vipi.lv sestdienas, 2016.gada 27. augusta vakarā pavēstīja pazīstamais Valmieras teātra aktieris un neatkarīgo projektu režisors Imants Strads.

Latviešu aktieris Jānis Reinis mūžībā aizgājis 55 gadu vecumā piektdien, 26.augustā. Ģimenes locekļi apstiprinājuši aktiera nāvi.

Viena no populārākajām Reiņa lomām bija pašmāju TV seriālā «Sirdsmīļā Monika», kurā viņš atveidoja Robertu. 2015.gadā tika uzņemta jauna seriāla sezona, kurā arī piedalījās tautā mīlētais aktieris Jānis Reinis.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Jāņa Reiņa tuviniekiem, draugiem un talanta cienītājiem.

Skarbai uzziņai:

Savas karjeras laikā Jānis Reinis strādājis gan Latvijas Nacionālajā teātrī, gan Dailes teātrī. Reinis ar spilgtām lomām ņēmis dalību vairākās kinofilmās - «Mērnieku laiki», «Baiga vasara», «Rīgas sargi» un citās.

Aktieris un režisors Imants Strads kopā ar Jāni Reini un Dzintaru Čīču ar izrādēm Smejies vesels 2011.gadā apbraukāja visu Latviju. Tad bija liela cerība, ka no alkohola postošā jūga Jānis Reinis varētu būt izārstējies.

Tiesa, gadu iepriekš - 2010.gadā Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis ļoti saniknojās, kad aktieris zaļā pūķa dēļ izgāza vairākas izrādes un paziņoja, ka Jānis Reinis manā teātrī vairs kāju nespers...


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos video un bildes!

Lapa: 1 no 3

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [26] ››
Ainārs. 30.08.2016 15:11
Ko Jūs visi te pieminat dzeršanu. It kā no dzeršanas nomira, tas ir vecu tantiņu muldēšana. Katram savs laiks. Man vienkārši, tas tracina, ka vīrieši te komentāros pasaka , ka dzeršana vainiga. Jūs nēsat vīrieši , bet lupatas. Nebūtu agrāk dzēris ta ko teiktu , no kā nomira. No skopuma nēeda un nomira. Tā kā mīļie Latvieši nerunāsim tā. Es isaku lidzjūtību piederigiem, un lai viņam vieglas smiltis.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV