Ernests Gulbis saderinājies ar garkājainu krievu modeli

Pat ārsti sašutuši: kamdēļ mums vajadzīga tik neizdarīga ministre Čakša?

Maxima mēģinājusi nesamaksāt valstij nodokļos 1,66 miljonus eiro

Šodien Latvija atvadās no izcilā aktiera Jāņa Reiņa

Ikviens, kurš vēlas atvadīties no talantīgā teātra un kino aktiera Jāņa Reiņa, var to izdarīt klātienē 2016. gada 3.septembrī.

Šodien Latvija atvadās no izcilā aktiera Jāņa Reiņa
Komentāri[4] Bilžu galerija[23] 03.09.2016 00:45
Atvadīšanās no Jāņa Reiņa notiek 2016. gada 3.septembrī no plkst.10.00-11.00 Rīgas Krematorijas Lielajā zālē. Pēc tam aktieris tiks guldīts zemes klēpī Ilūkstes kapos blakus savas vectētiņam, šādu vēlmi pāris dienas pirms nāves mākslinieks izteica savam tuvam draugam, aktierim Rūdolfam Plēpim.

Jānis Reinis dzimis 1960. gada 13. decembrī Obeļos, Lietuvā, bet miris 2016. gada 26. augustā Latvijā, Baltezerā. Reinis bija latviešu aktieris, kurš strādājis Latvijas Nacionālajā teātrī un Dailes teātrī, kā arī nozīmīgas lomas spēlējis vairākās kinofilmās un seriālos.

1984. gadā Jānis Reinis uz teātra skatuves bija redzams īpaši romantiskā tēlā - viņam tika uzticēta pasaulslavenā mīlnieka loma - Romeo. Šī loma ir aktierim liktenīga, jo viņa partnere Džuljeta ir aktrise Lāsma Kugrēna, kas vēlāk top par Jāņa sievu arī dzīvē.

«Tieši Romeo lomā Jānis Reinis apliecina sava talanta mērogu – varoņlomas grib spēlēt katrs, kas izvēlējies aktiera profesiju, bet reti kurš to spēj tā, lai sirds par viņa varoņa likteni lūztu ne tikai pašam, bet arī skatītāju tūkstošiem. Galējs maigums un vīrišķība, emocionalitāte un spēks, fascinējošs, īpašs balss tembrs, ko mūsdienu leksikā sauktu par erotisku, šarms, temperaments un... noslēpums,» apraksta Ieva Struka piemiņrakstā par Jāni Reini Nacionālā teātra interneta vietnē.


Nākamajā lapā telekompānijas LNT intervija ar Jāni Reini, kā arī seriāla Sirdmīļā Monika epizodes

Lapas: 123

Komentāri [4]

Santa 03.09.2016 22:01
Drausmī, kad aiziet pāragri, jauns vīrietis, tik liels talants
03.09.2016 16:04
Pazinu Jāni personīgi,un varu teikt,ka daudzi tautā pazīstami cilvēki nevaļīgi pamāj un paskrien garām,mūžīgi aizņemti,-Jānis tāds nebija.Ar smaidu,ar nevainīgu buču uz vaiga-tāds Tu,Jānīt,paliksi manā atmiņā.Lai vai kā,aktieris Tu biji ,kā saka,no Dieva.
Renārs 03.09.2016 15:10
Liels cilvēks bija. Vieglas smiltis.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Jaunākās

TOP 5

FOTO

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV