Latviešu modele, daudzbērnu māmiņa ar bērniem aizbēg pie miljonāra Gulbja

Septiņu bērnu māte Una Gavare, kādreiz skaistumkaraliene Una Kārkliņa, pametusi laulāto draugu, bērnu tēvu un aizbēgusi pie pazīstamā miljonāra Ainara Gulbja.

Latviešu modele, daudzbērnu māmiņa ar bērniem aizbēg pie miljonāra Gulbja
Komentāri[4] Bilžu galerija[9] 20.09.2016 22:18

Neraugoties uz ģimenes skaistās ligzdiņas reportāžu vēl nesen televīzijas raidījumā, četrdesmit divus gadus vecā latviešu modele, septiņu bērnu mamma Una Gavare (kādreiz Una Kārkliņa) pirms pāris nedēļām pametusi vīra mājas un kopā ar septiņiem bērniem devusies prom, nepaskaidrojot vīram aiziešanas iemeslus, vēsta žurnāls Kas Jauns.

Tēva dienu šogad Māris Gavars nesvinējis un pavadījis viens, jo viņa sieva bija devusies prom, apsveikumus tētis saņēmis vien no vecākajiem bērniem sociālajos tīklos.

Tikai no sarunām ar bērniem Skype vīrietis uzzinājis, ka bērni kopā ar sievu atrodas Tenerifē, izrādās, Māris nemaz nav zinājis, ka sieva taisās doties ceļojumā, kur nu vēl ņemot līdzi viņu bērnus.

Laulātie draugi nesarunājas, tāpēc Māris neko nezina par sievas tālākajiem plāniem, vīrietis vien zina, ka bērni apgūst spāņu valodu, bet skolā iekavēto vielu viņiem māca Una.

Vīrs priecājas, ka Una nav aizgājusi no mājām ar visu iedzīvi, Māris gaida savu ģimeni atpakaļ mājās.

Pati Una aiziešanas iemeslu žurnālistiem nekomentēja.

Žurnāla Kas Jauns rīcībā nonākusi informācija, ka Una Gavare Tenerifē uzturas pazīstamā miljonāra un tenisista Ernesta Gulbja tēva - Ainara Gulbja īpašumā un viņus vienojot romantiskas attiecības.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
Pole 21.09.2016 23:35
Gulbim 70 gadu vecumā otrā jaunība : ))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV