Samanta Tīna, Žoržs, Olga, Lapčenoks! Dobelē aizvadīts vērienīgais Līgo dižkoncerts

Strengam vairs nedod lomas, jo netic, ka nodzīvos vēl gadu. Vai nav apkaunojoši?

Artūru Skrastiņu vajā nežēlīgas ādas problēmas

Fani šokā! Andri Bulis jau gadiem dzīvo ar divām sievietēm. FOTO

Iekārojamais aktieris Andris Bulis ir skatītāju iemīļots TV seriālā “Viņas melo labāk”, kā arī jau ilgus gadus mīlēts dramatisko teātru aktieris. Fotogalerijā abas Andra Buļa mūzas: Ilze un Liene.

Fani šokā! Andri Bulis jau gadiem dzīvo ar divām sievietēm. FOTO
Komentāri[7] Bilžu galerija[9] 08.10.2016 20:30
Iekārojamais aktieris Andris Bulis jau vairākus gadus dzīvo personīgo dzīvi kopā ar divām dāmām - savu sievu Ilzi Buli un spilgto Lieni Skulmi.

Septembra beigās Jūrmalas Kultūras centrā notika «Dzīvības Kvota» pirmizrāde, kurā galveno lomu atveido pašmāju aktieris Andris Bulis. Pēc pirmizrādes, kuru Jūrmalā apmeklēja gan Buļa sieva Ilze Bule, gan arī mākslinieka mīļākā Liene Skulme, abas dāmas publiski izteicās, ka ir šokētas viena par otras klātbūtni.


Brīvdienu žurnālam Vakara Ziņas Skulme atklājusi, ka Andris jau vairākus gadus dzīvojis dubultu dzīvi - divās ģimenēs.

Kādreizējā skaistumkaraliene Liene Skulme žurnālistiem atklāja, ka Andris Bulis trīs gadus prasmīgi dzīvojis divās ģimenēs - abu īrētā dzīvoklī Iļģuciemā, kā arī sievas Ilzes Bules mājoklī Purvciemā.

«Man nebija patīkami preses slejās skatīties fotogrāfijās uz Andri un viņa sievu, ja tajā pašā laikā viņš dzīvo ar mani,» par savu pēkšņo atklātību stāsta Skulme, kura pati īsti nesaprata, kas notiek.

Liene stāsta, ka ļoti vēlējās sakārtot jautājumu ar divām ģimenēm, taču neesot arī tā, ka viņa Andri ir padzinusi, kā arī nedomā, ka viņš ir nelietis.

«Es nezinu, kādā sakarā viņa šeit ieradusies,» sarunā ar izdevumu Kas Jauns, paužot neizpratni par to, cik ilgi Skulme plāno šādā veidā turpināt, pirmizrādē sacījusi aktiera sieva. «Kur cilvēkam tādas iekšas būt tik neatlaidīgam? Andri viņa laikam ir gatava gaidīt vairākus gadus.»

Par notikušo pārsteigta arī Lienes Skulmes māte, kura publiski tagad saka, ka Andris melo ne tikai savai ģimenei, bet arī  sabiedrībai un saviem faniem. Abi kopā laiku pavadījuši gan ikdienā, gan dažādos ģimenes pasākumos.

Tikmēr sociālajos tīklos un komentāros ļaudis dalās uz pusēm. Vieni vaino aktieri gļēvulībā un lēmuma pieņemšanas nespējā, citi gāna un pasludina par vainīgām abas sievietes par to, ka pašas šo situāciju ilgstoši pieļāvušas.

Nākamajā lapā fotogalerija: Bulis un abas viņa sievietes

Lapas: 12

Komentāri [7]

kauns par sievu 10.10.2016 19:40
Liene daudz skaistāka par sievu - bet sieva nav skaista. Liene piestāv labāk,tai sievai nav pašcieņas, ja nepatriec tādu vīru
pilnīgas muļķības! >> kauns par sievu 06.11.2016 23:41
Skulme lēta, debila dura! Pat nav skaista ar savām sānos izvietotajām vardes acīm. Sieva ļoti skaista, izskatās klusa, mierīga. A tā blondā idiote izbazūnē savu kaunu pa visiem mēdijiem. Buļa vietā ar viņu pat nerunātu vairs, ar tādu muļķi!
Aija 10.10.2016 13:05
Es nedomāju ka Skulmes jaukundze ir tik debīla. Ar savu maukošanos ar precētu vīrierti piepilda visu internetu.Man personīgi, Buļa ,vietā tā sieviete riebtos.
ARNOLDS 10.10.2016 12:22
KAPEC KAUNS. Grupa tak jauki. Sodien nekas nav greks.
Ha ha 09.10.2016 21:34
Es saprotu, ka likumīgā sieva varētu paust izbrīnu vai neapmierinātību par Skulmes klātbūtni, bet kādā sakarībā kaut kāda mīļākā var kaut ko sprēgāt??? Viņa taču no sākta gala zināja, ka guļ ar precētu vīrieti, tieši tāpat kā viņas māmiņa...Galu galā Bulis ir sabiedrībā labi pazīstama persona, lai varētu mīļākā nezināt par viņa laulību. Ja pati apzināti lien svešā ģimenē, tad nav ko čīkstēt ne viņai, ne viņas māmiņai...
haha 09.10.2016 13:55
Ja Skulme laiž ar precētu vīru, tad par ko viņa ir pārsteigta?? ka viņš dzīvo ar sievu? kauns Bulim un Lienei arī. Kādreiz cilvēki tādu sakaru slēpa, jo grēks taču!! tagad lepni bazūnē medijos un lielās !! Ar ko gan??!! Attopies , Liene!!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV