Fani šokā! Andri Bulis jau gadiem dzīvo ar divām sievietēm. FOTO

Iekārojamais aktieris Andris Bulis ir skatītāju iemīļots TV seriālā “Viņas melo labāk”, kā arī jau ilgus gadus mīlēts dramatisko teātru aktieris. Fotogalerijā abas Andra Buļa mūzas: Ilze un Liene.

Fani šokā! Andri Bulis jau gadiem dzīvo ar divām sievietēm. FOTO
Komentāri[7] Bilžu galerija[9] 08.10.2016 20:30
Iekārojamais aktieris Andris Bulis jau vairākus gadus dzīvo personīgo dzīvi kopā ar divām dāmām - savu sievu Ilzi Buli un spilgto Lieni Skulmi.

Septembra beigās Jūrmalas Kultūras centrā notika «Dzīvības Kvota» pirmizrāde, kurā galveno lomu atveido pašmāju aktieris Andris Bulis. Pēc pirmizrādes, kuru Jūrmalā apmeklēja gan Buļa sieva Ilze Bule, gan arī mākslinieka mīļākā Liene Skulme, abas dāmas publiski izteicās, ka ir šokētas viena par otras klātbūtni.


Brīvdienu žurnālam Vakara Ziņas Skulme atklājusi, ka Andris jau vairākus gadus dzīvojis dubultu dzīvi - divās ģimenēs.

Kādreizējā skaistumkaraliene Liene Skulme žurnālistiem atklāja, ka Andris Bulis trīs gadus prasmīgi dzīvojis divās ģimenēs - abu īrētā dzīvoklī Iļģuciemā, kā arī sievas Ilzes Bules mājoklī Purvciemā.

«Man nebija patīkami preses slejās skatīties fotogrāfijās uz Andri un viņa sievu, ja tajā pašā laikā viņš dzīvo ar mani,» par savu pēkšņo atklātību stāsta Skulme, kura pati īsti nesaprata, kas notiek.

Liene stāsta, ka ļoti vēlējās sakārtot jautājumu ar divām ģimenēm, taču neesot arī tā, ka viņa Andri ir padzinusi, kā arī nedomā, ka viņš ir nelietis.

«Es nezinu, kādā sakarā viņa šeit ieradusies,» sarunā ar izdevumu Kas Jauns, paužot neizpratni par to, cik ilgi Skulme plāno šādā veidā turpināt, pirmizrādē sacījusi aktiera sieva. «Kur cilvēkam tādas iekšas būt tik neatlaidīgam? Andri viņa laikam ir gatava gaidīt vairākus gadus.»

Par notikušo pārsteigta arī Lienes Skulmes māte, kura publiski tagad saka, ka Andris melo ne tikai savai ģimenei, bet arī  sabiedrībai un saviem faniem. Abi kopā laiku pavadījuši gan ikdienā, gan dažādos ģimenes pasākumos.

Tikmēr sociālajos tīklos un komentāros ļaudis dalās uz pusēm. Vieni vaino aktieri gļēvulībā un lēmuma pieņemšanas nespējā, citi gāna un pasludina par vainīgām abas sievietes par to, ka pašas šo situāciju ilgstoši pieļāvušas.

Nākamajā lapā fotogalerija: Bulis un abas viņa sievietes

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
žēl sievu 10.10.2016 19:44
kapēc sievai pliks resns vēders un nav necik pašcieņas? sieva saņemies- padzen to vīru un nodzen vēderu, ja gribi lai tevi ciena , žēl tevi ,sieva pazemojās, nevis Liene. man bij līdzīga situācija - es biju Lienes vietā -tā ir labāka sajūta, kad nāk PIE tevis, nevis iet NO tevis pie citas. sievai būt ir sliktāk, nekā tai dāmai ,jo tā dāma pa restorāniem un gultu, bet sieva vien drēbes mazgā mājās un putru vāra

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV