Drausmas. Latviešu invalīdei nav ko ēst, bet Latvijas ierēdņi to izskatīs nākamgad

Rindā pēc invaliditātes. Brīžiem metas šķērmi, kāpēc, mēs nodokļu maksātāji, šai valstij maksājam nodokļus, ja tā nespēj pildīt savas saistības pret vājākiem, slimajiem un traģiska likteņa piemeklētiem mūsu līdzcilvēkiem?

Drausmas. Latviešu invalīdei nav ko ēst, bet Latvijas ierēdņi to izskatīs nākamgad
Komentāri[18] Bilžu galerija[4] 09.10.2016 19:49
Vairāk nekā trīs mēnešus bez ienākumiem. Zobus nabaga sieviete tīra ar ūdeni, bet paēst iespējams tikai no znota aldziņas. Kundzei sāp: lai paēdinātu viņu, ģimene nevar nopirkt bērniem ziemas zābaciņus un siltas drēbītes ziemai...

Šādā neapskaužamā situācijā nonākusi kāda invalīde, kas jau no vasaras sākuma gaida ikgadējo invaliditātes statusa atjaunošanu. Kamēr viņas iesniegums nav izskatīts, invaliditātes pabalsts netiek izmaksāts. Veselības un darbaspējas ekspertīzes ārstu Valsts komisijā sakrājušies vairāk nekā trīs tūkstoši neizskatītu iesniegumu.

Taču Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas (VDEĀVK) vadītājs Andris Zīverts uz jautājumu vai viņam nebūtu jāatkāpjas no amata vien sarkastiski nosmejas...

Andris Zīverts.
VDEĀVK vadītāja Zīverta atlaišanu no ieņemamā amata jau esot ierosinājuši opozīcijas deputāti.


Plašāk Anetes Bērtules Panorāmas sižetā.


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [18] ››
aira 18.11.2016 12:36
kamēr DEĀK paši uz savas ādas neizjutīs to, ka nav ko ēst ,ka labai rokai trūkst pirksti ,kādas slimības komplikāciju pēc zaudēs spēju saviem spēkiem pārvietoties tikmēr jau nekas nemainīsies.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV