Dueta Sandra līderis, atraitnis Andris Brīnums beidzot parāda jauno mīļoto sievieti

68 gadu vecumā aktierim Ivaram Kalniņam nejēgā sakāpis galvā

Strengam vairs nedod lomas, jo netic, ka nodzīvos vēl gadu. Vai nav apkaunojoši?

Lembergs esot Latvijas izzadzējs, Streļčenokam esot jāmazgā grīda...

Latvijā ir ļaudis, kuru viedoklis, maigi izsakoties, pārsteidz.

Lembergs esot Latvijas izzadzējs, Streļčenokam esot jāmazgā grīda...
Komentāri[8] Bilžu galerija[9] 10.10.2016 22:44

Uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš ziedojis līdzekļus Eiropas Parlamenta deputātei Ivetai Grigulei (ZZS) personīgi, nevis Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), šovakar kanāla «TV24» raidījumā «Rampas ugunis» apgalvoja pats Krūmiņš. Tāpat sarunas gaitā uzņēmējs pauda pārliecību, ka esošais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Jaroslavs Streļčenoks vairs nekad nebūs KNAB vadītājs. «Es darīšu visu, lai viņš nekur nedabū darbu,» uzsvēra Krūmiņš.

Truksnis, iespējams, izmantojis dzīvokli Krūmiņa apartamentos, Krūmiņa lietā aizturēts arī pārvietojamo tualešu biznesa darbonis Anrī Kursītis, bet Rīgas domes deputāts Turlais ticies ar uzņēmēju Krūmiņu, lai pārrunātu uzņēmēja rakstīto grāmatu.

Uzņēmējs uzsvēra, ka vienīgā partija, kurai viņš ziedojis, ir Ingunas Sudrabas partija «No sirds Latvijai».

«Viņi man piesien zemniekus. Kad pārskaitīju Grigulei... Man Romāns Mežeckis [savulaik Jūrmalas domē tika ievēlēts no ZZS saraksta, organizēja Grigules priekšvēlēšanu kampaņu] lūdza, jo viņa sieva balotējas.

Es teicu, ka nepārskaitīšu ZZS, kurā ir viens no lielākajiem Latvijas zagļiem - [Ventspils mērs Aivars] Lembergs, tāpēc teicu, ka pārskaitīšu Grigulei personīgi, nevis ZZS,» norādīja Krūmiņš.

Uzņēmējs arī kritizēja Korupcijas novēršanas apkarošanas biroju (KNAB), kas ieradās pie viņa mājās, «izvandīja visu māju, paņēma kompjūteru, kurā nekā nav iekšā». «Viņi zina, ka neesmu ieguldījis naudu aizliegtos grupējumos,» uzsvēra Krūmiņš.

Uzņēmējs pauda pārliecību, ka esošais KNAB vadītājs Jaroslavs Streļčenoks vairs nekad nebūs KNAB vadītājs. «Es darīšu visu, lai viņš nekur nedabū darbu,» uzsvēra uzņēmējs un piebilda, ka Streļčenokam jākļūst par sētnieku Krūmiņam piederošajā īpašumā Baltezerā, «lai visi redz, ka viņš pie manis slauka grīdu».

Jau ziņots, ka KNAB pagājušajā nedēļā Krūmiņu aizturēja kriminālprocesā par iespējamu nelikumīgu partiju finansēšanu. Šajā lietā tika aizturēti arī Jūrmalas mērs Gatis Truksnis (ZZS) un savulaik ar partiju «No sirds Latvijai» saistītais Jorens Raitums. Kā vēstīja TV3 raidījums «Nekā personīga», ceturtais lietā aizturētais varētu būt SIA «Blaizer-AG» valdes priekšsēdētājs Anrī Kursītis.

«Nekā personīga» vēstīja, ka Krūmiņš caur trešajām personām finansējis divas partijas - «No sirds Latvijai» un ZZS, tām abām pārskaitot 135 000 eiro. Savukārt Truksnis, Raitums un Kursītis tiek vainoti kā līdzdalībnieki šādas naudas plūsmas nodrošināšanā.

Kā ziņots, saskaņā ar KNAB mājaslapā pieejamo informāciju Krūmiņš pirms diviem gadiem ziedojis 15 000 eiro ZZS, savukārt 2011.gadā un 2004.gadā viņš divas reizes ziedojis vairākus tūkstošus eiro Zatlera reformu partijai un partijai «Latvijas ceļš». Kopumā Krūmiņš visām trim minētajām partijām pārskaitījis 29 268 eiro.

Savukārt miljonāra meita Maija Čerņavska kopš 2005.gada četrām dažādām partijām piecos ziedojumos atvēlējusi kopumā 39 248 eiro - 2014.gadā ZZS pārskaitīti 15 000 eiro. Pārējās Čerņavskas labvēlību ar apjomīgām summām izpelnījušās partija «Saskaņa», «No sirds Latvijai» un «Latvijas kalve».

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12

Komentāri [8]

abece 18.10.2016 09:36
Zog visi kuriem nav slinkums.Lielakie zagli sez pasa valdibas centra.Tikai zin ka no tautas prasit naudu.Bet lembergs ir pats labakais.Tapec vinu grib dabut nost no mera amata jo tur nauda ir.Lemberga kungs turaties
Aira 13.10.2016 10:00
Krūmiņam jau tas vecums, kad saka - tas jau ir maza bērna prātā.
Kasiopeja 13.10.2016 07:20
Ja tā paskatās, tad visi zog, vairāk vai mazāk. Lemberga kungam -visu cieņu. Jā-viņš zog, bet viņš arī savai pilsētai cik nav devis? Ventspilī iebrauc un jūties kā citā valstī.
teleskops 11.10.2016 20:22
Es arī neatteiktos no kādiem trīsdesmit tūkstošiem vismaz varētu māju atremontēt.
varis 11.10.2016 17:18
Vai jūs zināt ko tagad dara grigule.jāja uz zirga te, tagad eiroparlamentā jāj mūs.
Larisa 11.10.2016 11:41
Ko Krumins citus apsauka par izzadzejiem,vai tad savus miljonus ir nopelnijis godiga cela,tads pats zaglus ka visi citi.
Esmu gidiga un centiga stradniece ar apgriezieniem,bet godigi vel pie miljoniem neesmu tikusi.
abcde 11.10.2016 09:44
vai man nevarētu kāds ziedot ?, man nemaz tik daudz nevajadzētu man pietiktu pusi no tās summas ak vai ! ha ha ha

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV