15 gadīgā Egila šaušalīgais slepkavības stāsts

Egils Kuļikausks bija tikai 15 gadus vecs. “Palīdziet man noskaidrot visu patiesību!” Sadedzinātā pusaudža māte lūdz atsaukties visus, kam ir informācija par notikušo.

15 gadīgā Egila šaušalīgais slepkavības stāsts
Komentāri[12] Bilžu galerija[5] 15.10.2016 22:55
Skaudrais stāsts par pusaudžu vardarbību. Divi nepilngadīgi puiši Liepājā nežēlīgi sadedzināja savu vienaudzi. Vainīgas narkotikas vai līdzcilvēku vienaldzība? TV3 ziņu sižets.Aizdomās par sākotnēji bezvēsts pazudušā pusaudža Egila Kuļikauska slepkavību Liepājas pusē aizturēti divi nepilngadīgi jaunieši, informē Valsts policija.

Par notikušo tika ierosināts kriminālprocess, kura ietvaros nozīmētas ekspertīzes, lai precīzi noskaidrotu mirušā personību un nāves iemeslu, taču Valsts policijai šobrīd nav šaubu par to, ka tas ir 2000. gadā dzimušais bezvēsts pazudušais jaunietis.

Šobrīd kriminālprocess kvalificēts pēc krimināllikuma 117. panta 12. punkta – slepkavība pastiprinošos apstākļos, ja noslepkavots nepilngadīgais. Par šādu noziegumu var sodīt ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem.

Izsakām līdzjūtību Egila Kuļikauska piederīgajiem un draugiem.


Bildes nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
Gunća 12.11.2016 13:16
Tikai pašu uz sārta.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV