Izcilais Mārtiņš Rītiņš aiziet

Caur asarām un laimi! 45 gadu vecumā Edmunds Veizāns kļūst par režisoru

18+! Tikai pieaugušajiem un agrāk nekad neredzēts. Spermas bārs

Izcilā aktiera Jāņa Reiņa nāves iemesls ir neticams

Talantīgā latviešu teātra un kino aktiera Jāņa Reiņa pāragro došanos citos medību laukos latviešu tauta neaizmirsīs ļoti ilgi.

Izcilā aktiera Jāņa Reiņa nāves iemesls ir neticams
Komentāri[10] Bilžu galerija[23] 18.10.2016 22:04
Žurnāls Kas Jauns 2016.gada 18.oktobrī ziņo, ka, kriminālprocesa ietvaros veicot ekspertīzi, noskaidrots pāragri mūžībā aizgājušā aktiera Jāņa Reiņa nāves cēlonis. Viņš tomēr neesot bijis dzērumā, kā izskanējis presē un sabiedrības tenku nevalodās, kā arī aktiera drauga Rūdolfa Plēpja vēstījumā par draudzīgo iedzeršanu ik vakaru pirms Reiņa nāves.

Precīza nāves cēloņa noskaidrošanai Valsts policija ierosināja kriminālprocesu un aktiera mirstīgās atliekas tika nogādātas uz ekspertīzi, uzreiz gan uzsverot, ka nav konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes. Tagad ir zināms ekspertīzes slēdziens, par ko raksta žurnāls Kas Jauns, kas sazinājies ar aktiera atraitni Vitu Frinbergu.

«Kā jau teicu toreiz pēc Jāņa nāves - viņš nomira no sirds nepietiekamības. Viņam bija ļoti augsts asinsspiediens, un sirds neizturēja...» saka aktiera dzīvesbiedre Vita Frinberga.

Reiņa sieva beidzot pieliek punktu arī daudz aprunātajai alkohola tēmai, ko popularizēt medijos nenoliedzami palīdzēja aktiera Rūdolfa Plēpja atzīšanās, ka pēdējās dienas viņš ar savu draugu Reini pavadījuši kopā, pamatīgi lietojot grādīgos dzērienus. Izrādās, ekspertīze Reiņa mirstīgajās atliekās nav konstatējusi arī alkohola klātbūtni.

Tomēr šokējošākais fakts ir sekojošs: kamdēļ līdzcilvēki melsa par zaļā pūķa atkarību aktiera dzīves izskaņā un kamdēļ talantīgais aktieris Rūdolfs Plēpis to apstiprināja ar dēku stāstiem, padarot tautā mīlēto mākslinieku par plenci un dzērāju? Un kas īsti varēja notikt ar vīrieti spēka gados, kurš nomira tik pēkšņi, - un pēc vairāku kolēģu neizpratnes pilniem apliecinājumiem: "Vēl nesen satiku, bet Jānis Reinis pēc mirēja neizskatījās..."

Rakstiet komentāru sadaļā savas domas un viedokļus, - vien lūdzam iztikt bez naida kurināšanas un pārmetumiem aktiera ģimenei.

LASIET ARĪ: ATVADU VIDEO/FOTO/DZEJA izcilā aktiera Jāņa Reiņa piemiņai

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu foto: izcilais mākslinieks Jānis Reinis

Lapas: 12

Komentāri [10]

beverina. 01.11.2016 16:10
Izteikšu piezimi par žurnalistu rakstišanas stilu. UZ CITIEM MEDIBU LAUKIEM DODAS DZIVNIEKI. CILVĒKI DODAS UZ AIZSAULI.
ūve 20.10.2016 11:35
Ļoti,ļoti žēl,jūtu līdzi aktiera bērniem.
Aleksejs 20.10.2016 09:22
Dzīve ir dzīve tanī mēdz būt visādi.Labs aktieris vienalga paliksies mums atminjā un kādam sirdī.A tenkas arī paliks par tenkām,parunās un idzisīs ar laiku! Vieglas smiltiņas !
Juris 19.10.2016 22:07
Mūžīgo mieru dod viņam, Kungs!

Ka aktieri visai vētraini pavada dzīvi, nav nekāds jaunums. Tāds ir viņu darbs. Bet alkohola lietošanai lielās devās sekas izpaužas nedēļas - pusotras laikā. Tā kā var ticēt gan ekspertīzei, gan piedzīvojumu stāstiem.
mjā 19.10.2016 21:19
To kādēļ mira aktieris jau nu tikai ekspertīze varēja noteikt,nevis komentētāji.To ,ka to vislabak zin it ka sieva,kas nemaz nedzīvoja kopā ar aktieri-stipri apšaubu.Ļoti žēl,ka jānomirst tik jaunam cilvēkam un labam aktierim.
Inča 19.10.2016 21:00
Žēl, ka aktiera Jāņa Reiņa vairs nav. Līdzi jūtu Jāņa Reiņa sievai. Liekiet mieru Jānim Reinim.
??? >> Inča 05.11.2016 13:42
Sievai???? Atraduši sievu :D jāsmejas !!!
Sky 19.10.2016 08:06
Netraciniet tautu ar saviem pieņēmumiem ; ne jūs , ne mēs esam kādi spriedēji par to , kas un kā tur noticis ; ne jūs , ne mēs esam tur klāt bijuši un vērojuši ....
Lieciet mieru gan aizgājējam , gan palicējiem !
Dieva miers ir augstāks par visu !
Jorens 18.10.2016 22:51
liekat tak cilvēka radiniekiem un mirušajam arī mieru,

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV