41 gada vecumā narkotiku atkarības valgos pašnāvību izdara dziedātājs Česters Beningtons

Mūžībā aizsaukts izcilais zinātnieks, profesors un ilggadējais LU rektors Juris Zaķis

Notievējusi, šarmanta un priecīga! Pēc sāpīgās šķiršanās no Daņiļenko Sandra Zviedre atgriežas

Artusā Kaimiņā vīlušies par meliem. Paša partijas biedri izsauc policiju

Artusa Kaimiņa tikko dibinātajā partijā KPV LV šķelšanās un skandāls ar policijas iesaistīšanu. Ilmārs Poikāns jeb Neo ar domubiedriem pamet partiju, pārmetot Kaimiņam melus un neskaidru finansējumu.

Artusā Kaimiņā vīlušies par meliem. Paša partijas biedri izsauc policiju
Komentāri[8] 26.10.2016 22:27

Kaimiņš  atzīst, ka attiecīgo telpu īrnieks ir pats Poikāns, taču norāda, ka partijas dokumentos šī adrese reģistrēta kā politiskā spēka birojs. Viņš arī apgalvo, ka Poikāns ar atbalstītājiem neatdot pārējiem partijas pārstāvjiem paroles, lai piekļūtu oficiālajām e-pastu adresēm, un pauž neizpratni par to.

Vien pāris mēnešus pēc partijas KPV LV izveides sašķēlusies tās vadība un četri no deviņiem tās valdes locekļiem nolēmuši partiju pamest, jo esot vīlušies partijas ideālos un tās līderī Kaimiņā, 25.oktobrī ziņoja Latvijas Televīzija.

Partijas valdi grasoties pamest Poikāns, Marita Eisaka, Uldis Neilands un Armands Kincs, kuri esot nolēmuši dibināt jaunu biedrību.

Kā iemeslus Poikāns minēja partijas līdera Artusa Kaimiņa melošanu, kā arī situāciju ar neskaidro finansējumu. Poikāns norādīja, ka politisko spēku pamet, jo ir guvis pietiekami daudz pierādījumu, ka "man nav pa ceļam" ar Kaimiņu.

Poikāns norādīja, ka šis "nav nesaskaņu, bet gan ir principa jautājums". Biedriem netika sniegta pilnvērtīga informācija, kā arī tika mēģināts "vilkt iekšā cilvēkus" ar neskaidru reputāciju, viņš apgalvoja. "Man ir svarīgi saglabāt savu vārdu un es netaisos iesaistīties apšaubāmās lietās," akcentēja līdzšinējais partijas biedrs.

Pašreizējie politiskā spēka opozicionāri norādīja, ka viens no identificētajiem riskiem esot partijā nepārstāvētā advokāta Alda Gobzema ietekme, kuru Kaimiņš esot mēģinājis virzīt kā galveno iespējamo kandidātu uz Rīgas mēra amatu pašvaldību vēlēšanās.

No partijas aizgājusī Marita Eisaka norādīja, ka bijušas situācijas, kad valdei bija jāaicina Kaimiņš piedalīties politiskā spēka valdes sēdēs. Tā neesot normāla situācija, ka partijas līderis ir jāmudina vadīt politisko spēku, un tas parādījis, ka Kaimiņam neesot vīzijas to darīt, pauda Eisaka.

Lai risinātu konstatētās problēmas, esot mēģināts sasaukt partijas biedru ārkārtas kopsapulci, bet šis mēģinājums tika nobloķēts, pauda no partijas aizgājušais Ilmārs Poikāns. Viņš norādīja, ka iestājās partijā ar konkrētiem nosacījumiem, kurus Kaimiņš esot lauzis. Eisaka pauda, ka Kaimiņš bija apņēmies politiskajā spēkā strādāt kā komandā, bet nav pildījis nosacījumus.

No partijas aizgājušajiem arī esot nācies saskarties ar dažādiem Kaimiņa izplatītiem apmelojumiem.

Poikāna atbalstītāji arī informēja, ka viņu rīcībā ir audioieraksts, kurā kādā sanāksmē Kaimiņš esot nosaucis 80% iedzīvotāju par dzīvniekiem. Tomēr viņi to pašlaik vēl nepublicēšot, jo vēloties sagaidīt, kad Kaimiņš noliegs šo informāciju.

No Kaimiņa partijas aizgājušie biedri arī atstāstīja dažus sadzīvisku problēmu piemērus. Kad bankā tika vērts vaļā partijas konts, bankas darbiniece sarunu, kurā piedalījās Kaimiņš, esot izturējusi vien četras minūtes, skaidroja no partijas aizgājušais Armands Kincs.

Eisaka savukārt pauda, ka Kaimiņš reiz iebildis pret dokumentā daudzskaitlī formulētu vārdu "deputāti", akcentējot, ka no politiskā spēka Saeimā ir viens.

Konflikts partijas vadībā esot briedis jau kādu laiku, un pirms nedēļas partijas valdes sēdē esot bijis plānots lemt par paša Kaimiņa izslēgšanu no partijas viņa vadības stila dēļ.

Komentāri [8]

skidrīte 27.10.2016 13:12
un par šo var balsiothttp://bb.vesti.lv/news/spanijas-medijs-publice-dombrovska-gadsimta-kukula-otro-dalu?11780&utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_16633333
načbārs 26.10.2016 23:15
Par tizlo Kaimiņu var balsot tikai galīgi truli perdeļi un pilnīgi apdolbīti siekalnieki.
Sandra >> načbārs 30.10.2016 18:42
Tā var rakstīt tikai tizls ,galīgi truls ,pilnīgi apdolbīts cilvēks [načbārs ] . Mazliet vajadzētu padomāt pirms rakstīt un izteikt savas domas .
Es personīgi balsotu par Artusa Kaimiņa partiju ,jo viņš ir jauns un enerģisks . Tādi ,kas iestājas un izstājas no partijas ir bijuši arī agrāk [Olsteins un citi viņa piekritēji] .
Gan viss nostāsies savās vietās - būs labi . Lai veicas Kaimiņam !
Ivo Strauts 26.10.2016 23:12
Skaidrs, ka Kaimiņš nav nekāds ģēnijs un es esmu dzirdējis ne tos glaimīgākos tekstus no viņa kaimiņiem (iespējams, ka jau bijušajiem, nezinu) Teikā :) Es par viņu balsoju pērnajās vēlēšanās tīri prikola pēc. Jo tāpat nebija par ko balsot. Kaimiņa partiju neuztveru arī pārlieku nopietni un nobalsošu tikai tad, ja pārējo "partiju" piedāvājums būs bezcerīgs.

Taču, ņemot vērā, ka kaut kāds reitings tai bija un Kaimiņš mierīgi ar skandāliem to paceltu uz augšu, es nebrīnītos, ja šitā četrotne tomēr bija trojas zirdziņš, kas jau preventīvi iesūtīta KPV. Esošā koalīcija to varētu mierīgi saorganizēt pretīm dodot kko ļoti pievilcīgu
Skrunda 26.10.2016 23:11
Kaimiņš kārtējo reizi pierāda, cilvēks bez morāles un principiem nevar būt labs valstsvīrs. Vēl tikai degunu Saeimā apsildījis, kā jau visi principi jau iztirgoti
Erns 26.10.2016 23:10
Āksts ir šis dīkdienis
Verners >> Erns 30.10.2016 18:46
Es arī domāju , ka Poikāns šoreiz ir āksts ,bet Kaimiņam visu cieņu .

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV