Artūru Skrastiņu vajā nežēlīgas ādas problēmas

68 gadu vecumā aktierim Ivaram Kalniņam nejēgā sakāpis galvā

Strengam vairs nedod lomas, jo netic, ka nodzīvos vēl gadu. Vai nav apkaunojoši?

Linda Leen kļuvusi par vienpati

Lindas Leen vienatne, vientulība un, iespējams, vienpatība.

Linda Leen kļuvusi par vienpati
Komentāri[6] Bilžu galerija[7] 27.10.2016 22:10

Baudi dzīvi krāšņi, un svini svētkus tagad - šādus padomus STV dzimšanas dienas video sērijā «Mirklis sev. Svinot dzīvi» sievietēm sniedz elegantā dziedātāja Linda Leen, vēsta portāls sievietēm Egoiste.lv .

Šarmantā dziedātāja Linda Leen atzīst, ka sievietei svarīgi ir justies labi tieši tādai, kāda viņa ir. Tāpēc, ja komfortu sagādā nomesti pieci kilogrami vai cita frizūra, savas vēlmes noteikti arī jāīsteno.


Tikai tad sieviete spēs justies labi. Mūziķe atzīst, ka viņai spēku dod ceļošana vienatnē un jaunu kultūru iepazīšana. Tas ir brīdis, kad viņa var veltīt laiku sev! Linda ir pārliecināta, ka skaistām lietām jābūt greznām un garšīgām, bet mirklis jāizdzīvo ar vērienu. Tieši tāpēc viņa automašīnā vienmēr glabā kasti ar vīna glāzēm – lai brīdī, kad tiek baudīts vīns, to varētu darīt ar īstu eleganci.

«Kad sieviete ir laimīga, viņa staro. Tādos brīžos ar viņu ir ļoti viegli būt kopā. Esiet laimīgas, lai citi vēlētos būt ar jums kopā!» Latvijas sievietēm vēl Linda Leen!

Lindas Leen padomi dzīves svinēšanai:

    Vienmēr

    Dod

    Sev

    Tikai

Komentāri [6]

Inta 19.11.2016 15:52
Lilij! Pietur muti. Zinu Lindu kā mazu meiteni.Forša , gudra un no lauku darbiem nebaidās.
uhū 05.11.2016 15:01
Reiniks būtu labs, bet laikam dikti samaitāts, iedomīgs tipiņš. Bet Linda viņam piestāvētu. padomā, Reinik! dzīve paiet.
nunē 05.11.2016 15:00
Lindai vienkāŗši neveicas mīlas frontē. Kārtīga veča nav... tie hļupiki, kas viņai bija , ir galīgi nederīgi...mazi, sīki, atiebīgi... lai veicas, Linda! Tu esi skaista!!
lilija 02.11.2016 11:48
Šausmas, automašīnā glabā vīna glāzes, tātad — arī dzer, vadot auto? Viņa vienkārši ir ļoti pašpārliecināta egoiste, kurai vienīgais svarīgais uz pasaules ir viņa pati. Taču braucot reibumā arī pašai var klāties slikti, ja ne traģiski. Bet kur nu viņai par to aizdomāties. Vispār man žēl tādu dīkdieņu, neko prātīgu (ne jau viņa vienīgā, daudzi mūsu tā saucamie spīdekļi) savā dzīvē nav izdarījuši, vien dažādos iespējamos veidos gozējušies žurnālistu acu priekšā. Arī Lindai taču karjerā nav nekā ievērojama, taču uzvedas kā patiešām būtu slavena un talantīga.
Jānis G. >> lilija 05.11.2016 22:34
Precīzāk nepateikt

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV