Alvis Hermanis nekaunīgi atlaiž Jaunā Rīgas teātra TOP aktierus

Overtime TV - Armands Puče un Valdis Valters pārceļas uz 360TV

Traki gan! Samanta Tīna pieņem aizdomīgas naudas summas no Krievijas kriminālās autoritātes

Šomases rupjo lamāšanos asi kritizē pat Maestro Pauls

Raimonds Pauls par savu skolnieci Šomasi.

Šomases rupjo lamāšanos asi kritizē pat Maestro Pauls
Komentāri[1] Bilžu galerija[7] 03.12.2016 22:18
Par dziedātājas Lienes Šomases uzstāšanos Daugavpilī pārsteigti ir ne tikai apmeklētāji un koncerta organizatori, bet arī Maestro Raimonds Pauls. Tieši pateicoties komponistam Šomase savulaik arī kļuva populāra. Izdevumam Vakara Ziņas viņš pauž, ka visam esot savas robežas.

Intervijā ar izdevumu Maestro stāsta, ka uz skatuves šad tad dažādas vaļības esot pieļaujamas, tomēr visam ir savas robežas.

Pauls par Šomases uzstāšanos ir tikai dzirdējis, bet videoklipu noskatījies nav. To darīt viņš nemaz neplāno, taču uzskata, ka māksliniekam ir jāatbild par to, ko viņš dara uz skatuves.

«Es arī mīlu reizēm pajokot uz skatuves, bet normas robežās. Ar necenzētiem vārdiem nu gan nedrīkst spekulēt,» strikti sacījis Raimonds Pauls. Komponists uzskata, ka, iespējams, Šomasei vajadzētu iziet televīzijā un atvainoties saviem klausītājiem.

Atgādinām, ka 27.novembrī plkst.17.00 Daugavpils Kultūras pilī notika koncerts «Rudens šlāgeris Daugavpilī». Tajā piedalījās arī dziedātāja Liene Šomase, kura dalījās pārdomās par valsti, kurā dzīvojam, kā arī rupji lamājās un lietoja necenzētu leksiku.


Daiļā Šomase bildēs nākamajā lapā

Lapas: 12

Komentāri [1]

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV