Latvietis, EKS-TV zvaigzne Ģirts Līcis kļuvis par Apvienotās Karalistes pilsoni

Artuss Kaimiņš: Beidzot Ventspils varēs pamosties no murga un bailēm

Ar ukraiņu vareņikiem un krāšņu torti Agnese un Triana Park tiek pavadīti uz Kijevu

Šomases rupjo lamāšanos asi kritizē pat Maestro Pauls

Raimonds Pauls par savu skolnieci Šomasi.

Šomases rupjo lamāšanos asi kritizē pat Maestro Pauls
Komentāri[1] Bilžu galerija[7] 03.12.2016 22:18
Par dziedātājas Lienes Šomases uzstāšanos Daugavpilī pārsteigti ir ne tikai apmeklētāji un koncerta organizatori, bet arī Maestro Raimonds Pauls. Tieši pateicoties komponistam Šomase savulaik arī kļuva populāra. Izdevumam Vakara Ziņas viņš pauž, ka visam esot savas robežas.

Intervijā ar izdevumu Maestro stāsta, ka uz skatuves šad tad dažādas vaļības esot pieļaujamas, tomēr visam ir savas robežas.

Pauls par Šomases uzstāšanos ir tikai dzirdējis, bet videoklipu noskatījies nav. To darīt viņš nemaz neplāno, taču uzskata, ka māksliniekam ir jāatbild par to, ko viņš dara uz skatuves.

«Es arī mīlu reizēm pajokot uz skatuves, bet normas robežās. Ar necenzētiem vārdiem nu gan nedrīkst spekulēt,» strikti sacījis Raimonds Pauls. Komponists uzskata, ka, iespējams, Šomasei vajadzētu iziet televīzijā un atvainoties saviem klausītājiem.

Atgādinām, ka 27.novembrī plkst.17.00 Daugavpils Kultūras pilī notika koncerts «Rudens šlāgeris Daugavpilī». Tajā piedalījās arī dziedātāja Liene Šomase, kura dalījās pārdomās par valsti, kurā dzīvojam, kā arī rupji lamājās un lietoja necenzētu leksiku.


Daiļā Šomase bildēs nākamajā lapā

Lapas: 12

Komentāri [1]

Citi Iesaka

Citi Raksti

Jaunākās

TOP 5

FOTO

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV