Arnis Mednis nonācis ļoti smagā situācijā

Tiesu izpildītājs jau klauvē pie Arņa Medņa namdurvīm.

Arnis Mednis nonācis ļoti smagā situācijā
Komentāri[3] Bilžu galerija[10] 04.12.2016 06:28

55 gadu vecumā pavisam bēdīgā situācijā nonācis mūziķis, komponists un džeza kluba īpašnieks Arnis Mednis, vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Viņa parādsaistības jau tik ļoti pieaugušas, ka piespiedu pārdošanā tiesu izpildītājs pirmajā publiskajā izsolē piedāvā kādreiz slavenajam latviešu mūziķim piederošo nekustamo īpašumu, kas atrodas Rīgā Grīziņkalnā, Alauksta ielā.

Jauna dzīve

Pirms dažiem gadiem sarunā ar Elitu Veidemani «Neatkarīgajā Rīta Avīzē» Mednis par pārciestajām veselības problēmām stāstīja: «Tas bija liktenis. Vienkārši liktenis. Viss manī krājās, krājās, un tad viens vadiņš galvā pārgāja pušu, un... Samilstot krīzei, mēs pazaudējām gan mūsu ieķīlāto māju Mārupē, gan džeza klubu. Banka paņēma visu. To, ka banka paņems māju, es zināju aptuveni gadu pirms tam. Vislielākais veselības kaitēklis tomēr bija džeza klubs, jo es ļoti pārdzīvoju, ka nebiju spējīgs, kā mēdz teikt, to iegriezt. Es nervozēju, pārdzīvoju, cīnījos. Tas viss mani grauza daudzus gadus. Sēdēju un pīpēju pīpi. Un pīpēšana vēl vairāk sašaurināja asinsvadus.»

Beidzamajos gados Arnis Mednis nav manīts saviesīgos pasākumos, pēc pārciestā insulta vairs nemuzicē. Izšķīries arī ar savu ilggadējo sievu un kopīgo bērnu - Diānas un Oskara - māti Ivetu. Lai arī Iveta grūtos brīžos bija līdzās vīram, atbalstīja pat tad, kad viņš atradās ratiņkrēslā, 20 gadu ilgā laulības dzīve bija nolemta neveiksmei. Pēc insulta, atgūstot veselību rehabilitācijas centrā «Vaivari», mūziķis sastapa jaunu sirdsdraudzeni. Ar savu jauno mīlu Mednis nav gozējies žurnālu lappusēs. Lielākoties intervijās stāstījis par veselības problēmām un izteicis cerību, ka paralīze pāries un viņš atkal varēs dziedāt.

Piespiedu kārtā, lai dzēstu parādus, pārdod mūziķa mitekli

Tiesa gan, nu kādreizējam uzņēmējam un mūziķim atkal sākušās pamatīgas nedienas ar parādsaistībām. Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis» melns uz balta rakstīts, ka pirmajā publiskajā izsolē pārdod Arnim Mednim piederošo nekustamo īpašumu, kas atrodas Alauksta ielā. Parāda piedzinējs ir AS Attīstības finanšu institūcija «Altum». Nekustamā īpašuma īss apraksts: īpašums sastāv no vienistabas dzīvokļa ar kopējo platību 34,02 kvadrātmetri. SIA «Ober Haus Vērtēšanas Serviss» pārstāvji atskaitē zvērinātai tiesu izsildītājai vēsta: «Analīzes rezultātā mēs esam secinājuši, ka visiespējamākā vērtējamā nekustamā īpašuma piespiedu pārdošanas vērtība novērtēšanas datumā ir - 21 700 eiro.» Vēl nekustamā īpašuma vērtētāji minējuši dažas zīmīgas detaļas: «Objektu tehniskā stāvokļa novērtēšana tika veikta vizuāli. Komunikāciju un tehnisko sistēmu vērtība atsevišķi netika noteikta, tā ir iekļauta summārajā vērtībā. Vērtētājam netika nodrošināta iespēja apsekot dzīvokļa iekštelpas, tāpēc vērtējumā ir izdarīts pieņēmums, ka dzīvokļa apdare ir apmierinošā tehniskā stāvoklī.»

Izsoles sākuma datums: šā gada 11. novembris. Izsoles noslēguma datums un laiks 12. decembris, pulksten 13.00. Izsoles sākumcena: 21 700 eiro.

Spriežot pēc Zemesgrāmatas datiem, Medņa dzīvoklis Alauksta ielā kopš 2007. gada ieķīlāts par aptuveni 57 tūkstošiem eiro.

Ar Arni Medni sazināties neizdevās, bet viņa bijusī sieva Iveta atklāj, ka joprojām komunicē ar bijušo vīru. Tiesa gan, minot bijušā lauleņa parādsaistības un izsolē tirgoto Medņa dzīvokli, Iveta norāda, ka neko par to nezina un nemācēs komentēt. Cerams, ka Arnis Mednis izķepurosies no parādsaistībām un viņam arī būs jumts virs galvas.

Arņa Medņa bilžu galerija no Koru Kariem nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
JURRO 30.12.2016 21:37
Nu,ko ! Vitjka,Indra, Visi ,kam krustojās ceļš ar Arni-palīdzam izķepuroties .Jo "tie" neatkāpsies.Vai kāds varētu noorganizēt to pasākumu.Es noteikti piedalītos.Mums visiem kopā-sanāks.
Kaut gan izsole jau ir notikusi-kāds nezin,kā tur viss ir beidzies? Varbūt viss jau par vēlu...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV