Kaut kas traks! Jauniem puišiem vairs vispār neinteresē sieviešu krūtis

Traki gan! Samanta Tīna pieņem aizdomīgas naudas summas no Krievijas kriminālās autoritātes

Kāpēc veselības ministre Anda Čakša cenšas iznīdēt ģimenes ārstus?

No kauna Šomasei būtu jāpamet Latvija uz pusgadu...

Skandāls un tā atskaņas turpinās. Kāds mūziķis pauž: ja pats tā būtu rīkojies, kauns būtu ļoti liels. Viņš pēc šāda incidenta aizbrauktu 'paslēpties' uz Brazīliju un dzīvotu tur pusgadu.

No kauna Šomasei būtu jāpamet Latvija uz pusgadu...
Komentāri[9] Bilžu galerija[17] 09.12.2016 06:12
2016.gada 27.novembrī plkst.17.00 Daugavpils Kultūras pilī notika koncerts 'Rudens šlāgeris Daugavpilī'. Tajā uzstājās dziedātāja Liene Šomase, kura noniecinoši un rupji izteicās par Latvijas valsti. Skatītāji: Liene Šomase šāvusi pār strīpu - uzvedusies kā uzvedas piedzēries cilvēks.

Atgādinām, ka no skatuves tika izteikti necenzēti vārdi, tostarp Latvija tika nosaukta par jobannu valsti. Pēc krievu valodas sinonīmu vārdnīcas vārds jobannij nozīmē vairākas rupjas lietas (ёбанный, трахнутый, выебанный) un tulkot to mēdz, piemēram, nosaucot dzimumakta darbību tā visperversākajā, atbaidošākajā un pretīgākajā nozīmē.

Grupas Roja, kas uzstājās uzreiz pēc Lienes, mūziķis Jānis Kalniņš, atminoties tās dienas notikumus sniedzis interviju žurnālam Kas Jauns: "Šomases darbības bija vairāk nekā dīvainas, un bija acīmredzams – Liene ir iereibusi. Nojautām, ka īsti labi nav, bet neviens taču nevarēja pat iedomāties, ka reibums ir tik liels, ka viss izvērtīsies par tādu nesmukumu. Visi gaidīja, ka Liene dziedās. Tā viņas runāšana bija lieka un visu sabojāja...

Ja Lienei arī bija kas sakāms koncerta apmeklētājiem, tad to varēja pateikt kulturālāk. Publika bija vienkārši fantastiska, šie cilvēki nebija pelnījuši dzirdēt Šomases rupjības. Viņi bija nākuši, lai gūtu pozitīvas emocijas, ne klausīties dzēruma murgus. Man viņas vietā būtu kauns. Es atvainotos visiem un aizbrauktu, piemēram, uz Brazīliju. Kaut uz nedēļu vai pat pusgadu,” - apbēdināts ir grupas Roja mūziķis Jānis Kalniņš.


Nosodījumu par Šomases lamāšanos izteikuši arī daudzi citi latviešu mūziķi.

Pēc sabiedrības spiediena, ilgas dienas pēc notikušā Šomase šonedēļ ir izteikusi atvainošanās vārdus, taču tikai noteiktiem cilvēkiem:

“Es ATVAINOJOS tikai tiem koncerta apmeklētājiem, kas tovakar gaidīja skaistu, skanīgu Pirmās adventes koncertu un parasto Lienes uzstāšanos 20 minūšu garumā, bet saņēma manu divu minūšu runu, kas nebija īpaši ētiska – nepieņemama skatuvei un cilvēka prātam. Nevienam citam es atvainoties negribu,” saka Šomase, sniedzot interviju žurnālam Privātā Dzīve.

"Liels paldies sievietei, kas nofilmēja šo video un aizsūtīja medijiem, jo viņai laikam tas bija tiešām šausmīgs pārdzīvojums. Es no sirds ceru, ka tagad viņai ir sajūta, ka izdarījusi visai latviešu tautai svarīgu varoņdarbu, ka nu viņas sirdī ir miers un harmonija," - nikna uz video autori ir Liene Šomase.

Vai piedosim Lienei? Rakstiet savas versijas komentāru sadaļā.

Nākamajā lapā Šomases fotogalerija no 2013.gada ar ekstrēmām pārvērtībām

Lapas: 12

Komentāri [9]

andzha 14.12.2016 16:50
Labs video, varēja vismaz pasmieties :D
Un par nožēlu "lieciniekam", jāsaka,pazīstu Lieni personiski, Liene nav nekāda "dzērāja".
Un pareizi vien viņa izteicās...
Kika 11.12.2016 08:38
Tāda, kā no palīgskolas!
lora 10.12.2016 15:32
viņa neizglitota lauku lienite
Izabella 10.12.2016 00:07
Nosodīt jau mēs visi mākam, vai ne? Tas ir tas, ko mēs vislabāk mākam. Tad tā arī darīsim. Noriesim citus, nomētāsim ar akmeņiem. Un nekas, ka paši pa kluso lamājamies vēl piecreiz stiprāk nekā Liene. Bet neviens jau nedzirdēja, tad jau nekas, vai ne? Bet ir kāds, kas visu redz. Un, kas izdara savas korekcijas tajā mūsu iedomībā. Nu metīsim viņai tos akmeņus virsū tagad cik vien varam! Tikai tam, kurš metīs, nevajag vēlāk brīnīties kāpēc pats visnegaidītākajā brīdī dabūja ar akmeni pa pieri. Rikošets.
aija 09.12.2016 22:03
vispar ,noskatoties video es teiksu drausmigi,,gadas ari ta,,
Inese 09.12.2016 16:08
Pārāk daudz uzmanības, tādai "zvaigznei", kura ar kaut kādām prāta spējām nekad nav izcēlusies...lētums, prastums, vulgaritāte...gan uz skatuves, gan soc.tīklos. Vairāk uztrauc, kas tā par māti un bērnu skolotāju, ja atzīst, ka ar viņiem arī runā rupjos ne latviešu vārdos. Kauns...kauns....jādomā, ka vecāki izvērtēs, vai tādai dzērājai, rupeklei, uzticēs savus bērnus. Ir daudz prestižu skolotāju, kas māca bērniem dziedāt. Ko tāda var iemācīt, ja rakstīt nemāk bez kļūdām...
Liecinieks 09.12.2016 16:05
Šomase ir diemžēl dzērāja, viņa pat uz pārrunām pie cilvēkiem nāk jau „silta” un taisa „koncertus” birojā. Vel 5 gadi un nodzersies pavisam, ja nav vairs kauna tikties ar darba devējiem būdama dzērumā, tad dzert pirms koncerta tas ir pavisam vienkārši priekš viņas.
Gunča Bembis 09.12.2016 08:15
Viņai nav jāpamet LV, lai dzīvo un taisa priōlus, patika .

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV