Necilvēks. Sieviete, kas dižojas ar lūšu mātes nošaušanu - Gunita Kaņepe

Alūksnes puses jaunā medniece Gunita Kaņepe dažu stundu laikā kļuvusi par Latvijas slavenību ar savu necilvēcīgo, neētisko medījumu un tā propagandu jeb sevis slavināšanu sabiedrības priekšā.

Necilvēks. Sieviete, kas dižojas ar lūšu mātes nošaušanu - Gunita Kaņepe
Komentāri[58] Bilžu galerija[7] 22.12.2016 20:24
Jaunā medniece Gunita Kaņepe portālā medniekiem.lv ievietojusi foto, kurā pašapmierināti un lepni pozē ar nomedītu lūšu mammu. Vienlaikus mazuļi netika nomedīti un pašlaik ir vieni - tātad, visticamāk, lemti bojājejai.

Gunita Kaņepe godkārīgi dižojas arī ar tekstu zem bildes:

«Mans pirmais medījums ar pirmo un līdz šim vienīgo šāvienu pa zvēru kolektīvajās medībās Alūksnes pusē (Krievijas pierobežā)! Mastā bija ielengti lūšu mamma ar mazajiem! Mazie palika nenomedīti, bet lūsene nāca tieši man pretī...» ar gramatikas kļūdām raksta medniece.

Pati medniece sarunā ar portāla TVNET žurnālistu pēc jautājuma, vai atstāt nenomedītus lūšu mazuļus ir ētiski, esot nometusi klausuli.

Notikušais izsaucis sabiedrībā plašu rezonansi un nosodījumu. Daudzi cilvēki izsaka nopēlumu Gunitai Kaņepei un apspriež kā gan sieviete var priecāties, dižoties un publiski lielīties, ka nogalinājusi māti mazuļu priekšā, atstājot bērneļus drošai nāvei.

Rakstniece Dace Rukšāne izteikusi vairākus nosodošus komentārus, bet vienā no tiem Gunitu Kaņepi nodēvējusi par Gada necilvēku.Bildes un teksts steigšus tikuši dzēsti, kad notikumam pievērsušies žurnālisti.

Bijušais Valsts meža dienesta (VMD) Medību daļas vadītājs Jānis Ozoliņš sacījis, ka ar likumu nav aizliegts nomedīt tikai lūšu mammu. «Tas ir ētikas jautājums,» viņš teica.

Viņš skaidroja – ja ir sniegs, tad šādos gadījumos var izsekot arī mazuļus, taču bezsniega apstākļos to nevar izdarīt un mazuļi aiziet bojā. Vienlaikus būtu nepieciešams aktualizēt sugu aizsardzības plānu, lai spriestu par to, kā rīkoties šādos gadījumos.

Ozoliņš piebilda, ka varētu ieviest to, lai lūšus var medīt tikai tad, kad ir sniegs, taču tas varētu nepatikt medniekiem. Runājot par lūšu populāciju, Ozoliņš akcentēja, ka to Latvijā ir pietiekami, suga nav apdraudēta.

Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka Gunita Kaņepe ir kandidējusi pašvaldību vēlēšanās no Reformu partijas. Sieviete ir mežsaimniecības inženiere un ir no Alūksnes novada. Arī medības notikušas Alūksnes pusē.

Fotogalerijā nākamajā lapā Gunita Kaņepe. Tautai savi 'varoņi' jāzina

Lapa: 1 no 2

Komentāri [58]

Gints 22.01.2017 12:48
Skaista sieviete , laba medniece , bet skauģi kuri šeit demonstrē savu stulbumu , parāda tikai to , ka no medībām nesaprot pat tik daudz , cik melns aiz naga . Gunita , jā Tu vispār lasi šos komentārus , tad apsveicu ar lielisku trofeju .
Jebkurā gadījumā- 21.01.2017 00:45
- normāls cilvēks ar šādu "trofeju", šādu "sasniegumu", nelielīsies...
cits mednieks 20.01.2017 10:03
malacīte, apsveicu ar labu šāvienu
:)) 18.01.2017 18:20
Forša sieviete! katrā ziņā daudz labāka par šeit smilkstošajiem vegāniem!! Pēc komentāru tekstiem spriežot, pie skābbarības ruļļa sēdošajiem ,zaļbarības ēšana izraisa tikai naidu un ļaunumu.
nevegāns >> :)) 27.01.2017 22:54
Tā gunita pēc tam lūšu mammu apēda?
Vārds 18.01.2017 09:39
Varbūt varētu labāk apspriest rukšānes prāta spējas ?? Tas būtu lielākas diskusijas vērts, ņemot vērā pēdējā gada publikācijas un viedokļus. Tautai būtu kur pacepties un pavemt žulti...
lia 17.01.2017 23:28
tiešām necilvēks
iEVA 08.01.2017 10:24
Vai tiešām jums vairs citu problēmu nav ,kā apriet vienu sievieti kura strādā teiksim ne to vieglāko darbu Tā ir trofeja ,vai tiešām jūs pirmo reizi to redzat Vismaz neparādiet savu stulbumu internetā Bagātnieki brauc uz Safari nu un kas jums liedz būt bagātiem nav ko skaust Vispirms padomājiet no kurienes radusies šī ziņa ja ne no greizsirdīgas mednieka sievas kura tādā veidā grib nomelnot sāncensi Vai tā nav sultāna Suleimana Hjurennas taktika saskatījusies Turku seriālu Tā jūsu gānīšanās ir daudz pretīgāka
no kłūdàm 07.01.2017 20:24
Cerams , ka noźèlojamà Gunita tgd aizversies soctiklos
Arnolds 04.01.2017 21:48
nez vai šī vecene kádreuz dzīvè ir mīlèjusi

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV