Bēdīgi slavenā Gunita Kaņepe, lūšu mātes nošāvēja dzīvo valsts maizē

Bēdīgi slavenā Gunita Kaņepe, lūšu mātes nošāvēja dzīvo valsts maizē
Komentāri[14] Bilžu galerija[10] 24.12.2016 12:52
Ap lūšu mammas nošāvēju, kura pēc medījuma lielījās ar savu trofeju internetā, priecājoties, ka: «Mans pirmais medījums ar pirmo un līdz šim vienīgo šāvienu pa zvēru kolektīvajās medībās Alūksnes pusē (Krievijas pierobežā)! Mastā bija ielengti lūšu mamma ar mazajiem! Mazie palika nenomedīti, bet lūsene nāca tieši man pretī...», kaislības nenorimst.

Mednieku cunfte neapdomīgo blondīni cenšas aizstāvēt, bet sabiedrība turpina kritizēt un apsaukāt dažādos epitetos.

Portāls Pietiek.com apkopojis informāciju par šīs kundzes jauko dzīvi valsts maizē:

"Kas ir bēdīgi slavenā Gunita Kaņepe – lūšu mātes nošāvēja


Var teikt, ka Latvijas nodokļu maksātāji apmaksā ar publicēto nošautās lūšu mātes un pašas mednieces kopfoto kopš ceturtdienas plašu ievērību guvušās Gunitas Kaņepes medību hobiju, - viņas pamata darbavieta ir Valsts mežu dienests, un pērn viņa atalgojumā no nodokļu maksātāju kabatas saņēmusi 9452 eiro.

Kā rāda Valsts ieņēmumu dienesta publiskā datu bāze, Alūksnes novada Liepnā dzīvojošā, 1983. gadā dzimusī Gunita Kaņepe strādā par mežzini Valsts meža dienestā. Viņas darbavieta ir Ziemeļaustrumu virsmežniecības Alūksnes biroja Bejas nodaļa.

Viņai pieder zeme un ēkas Liepnas pagastā, un saistībā ar šiem īpašumiem medniece pērn no Lauku atbalsta dienesta saņēmusi vēl 2268 eiro. Gunitas Kaņepes valdījumā ir arī 2007. gada izlaiduma auto Opel Antara.

Lūšu mātes nošāvēja ir arī sabiedriski aktīvs cilvēks – viņa ir biedrības Liepnas attīstības grupa "Iespēja" biedre, turklāt ir neveiksmīgi mēģinājusi startēt arī iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās no Valda Zatlera Reformu partijas saraksta.

2008. gadā Gunita Kaņepe ir pabeigusi Latvijas Lauksaimniecības universitāte specialitātē „mežsaimniecības inženiere”. Lūšu mātes nošāvējas ģimenē vēl ir tēvs Gunārs Kaņepe, māte Laima Kaņepe un brālis Guntis Kaņepe.

Arī Gunitas Kaņepes tēvs ir mednieks, kas pat nesis savas trofejas izrādīt vietējiem skolēniem, savukārt viņas mātei ir vairāki amati vietējās struktūrās: viņa ir pašvaldības teritorijas attīstības speciāliste, Alūksnes novada pašvaldības iepirkumu komisijas locekle, Liepnas un Mālupes pagastu nomas tiesību izsoļu komisijas locekle, Mālupes un Liepnas pagastu pārvalžu vadītāja p.i. un valdes priekšsēdētāja vietniece Alūksnes rajona Liepnas pagasta lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajā sabiedrībā. Gunita Kaņepe nav precējusies, taču viņai ir nepilngadīgs dēls."

LASIET VĒL: Gada Necilvēks. Gunita Kaņepe, kura lepojas ar lūšu mammas nošaušanu mazuļu priekšā

Pārpublicēts no Pietiek.com; Gunitas Kaņepes foto nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Komentāri [14]

Haralds 28.12.2016 00:43
Ja būtu nomedījis vīrietis vai tad arī būtu tādi komentāri?
Jurģis >> Haralds 13.01.2017 10:56
Ne jau vīrietis,vai sieviete,bet gan pats medījums......Lai tā brašā medniece atbrauc līdz uz Karēliju lāčus pašaut
Inita 27.12.2016 23:52
Nu taadai laimi nenoveelu. Deelam vajadzeetu kauneeties par taadu maati.
Gandrs 26.12.2016 22:54
Labi ka nošāva ar pirmo,profesionala medniece,skaista sieviete un skaists izbāzenis no lūšu mammas sanāks
vecamma trīs mazbērniem 25.12.2016 19:54
es nevēlētos sev tādu meitu, ne mazbērniem māti,Atradusi ar ko lielīties
Anna 24.12.2016 21:52
Kas, jums svētku laikā darīt nav ko? Egle nav jādekorē? Pīrāgi nav jācep? Ā, pareizi, jums jau ir plastmasas zariņš un pīrāgi no vietējās maximas, tāpēc jau ir laiks mazgāt citu cilvēku veļu. Kāda jums starpība, par ko strādā un pie kā? Lai gan - ja jau mežzine, tad labi zina, ko dara. Cik zināms, lūsēni bija pietiekoši lieli, lai paši spētu par sevi parūpēties. Ko jūs varat ķengāties? Kauna nav? Vai paši esat tik kristāltīri? Piesaucat ētiku, morāli, karmu, tajā pašā laikā draudot mednieci nogalināt (un ne to vien, nogalināt ari bērnus u.t.t.). Smiekli nenāk? Labāk pievaldiet mutes (šeit - pirkstus) un ejiet vismaz pirparkūkas uzcept, kā nekā - svētku laiks!
MEžs >> Anna 24.12.2016 23:53
Ta nav tiem ķengātājiem ģimenes - tik vien kā smirdīgs runcis istabas stūrī - tāpēc ar izgāž žulti par neizdevušies dzīvi uz citiem
temida 24.12.2016 21:38
Tagad linčosiet Gunitu par to foto? ...idioti
Priecīgus svētkus! 24.12.2016 19:37
Nu un?! Medības ir hobijs, algu saņem par darbu.
mairis 24.12.2016 18:32
pareiz darija driz bus ka ar bebriem vecie ermi lai gul savas budas ne saut mak ne sajegas visu cienu
Unda 24.12.2016 17:19
Kādēļ bēdīgi slavenā? Gunita ir braša medniece un tie rējēji paši knapi pār lūpu var pārspļaut kur nu piem.krosiņu paskriet.Tad nu rej pie datora sēdēdami.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV