Andra Bērziņa jaunā sieva kļuvusi par aktiera frizieri un producenti

Latvijas paraugpāris.

Andra Bērziņa jaunā sieva kļuvusi par aktiera frizieri un producenti
Komentāri Bilžu galerija[17] 28.12.2016 22:23

Tautā mīlētais aktieris Andris Bērziņš šoziem ticis pie jaunas frizūras, ko viņam izveidojusi mīļotā sieva, māksliniece Inese Gūtmane. Lai arī šovasar dzīvesbiedri plānoja savas attiecības nostiprināt Dieva priekšā, laulības baznīcā tika pārceltas, vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Sarunā ar »Vakara Ziņām« Andris Bērziņš atklāj, kāds viņam bijis aizvadītais gads. Šogad aktieris atkal atgriezies uz skatuves, tikai tagad pavisam citā ampluā un projektā. Nu viņš uzstājas kā solo mākslinieks un savos koncertos gan dzied, gan lasa dzeju un priecē klausītājus ar savu neizsīkstošo humoru. Savukārt Andra Bērziņa producentes jeb menedžeres, kā arī grima mākslinieces un skatuves tēla veidotājas pienākumus uzņēmusies sieva Inese. «Man pašam ir divas augstākās izglītības - aktiera un režisora, ko lieku lietā savām vajadzībām. Tagad pats esmu sev direktors, režisors un aktieris. Pats visu daru, kā jūtu, un esmu par to ļoti laimīgs. Jāsaka, ka cilvēki pēc programmas stāv kājās un aplaudē, un sauc «bravo», kas nozīmē, ka visu daru pareizi. Es mīlu savu skatītāju un novēlu laimīgu, mīlestības, veselības un pārticības pilnu jauno gadu, cieņu un novērtējumu ģimenē,» teic aktieris.

Šovasar pārim bija doma pārcelties uz dzīvi Liepājā, taču diemžēl šis plāns nerealizējās. Andris Bērziņš skaidro, kāpēc tā noticis. «Liepājā vēl neesam. Liepājas teātrī man piedāvātā loma bija regulāri piedzēries skolotājs, kurš, pālī staigājot pa skatuvi, visu laiku prasa šņabi. Aizbraucām 25. jūlijā uz mēģi, kur man par lielu prieku lugai bija izcils režisors no Krievijas, Marka Zaharova skolnieks! Jāpiebilst, ka Inese bija tā, kura traki gribēja, lai es spēlēju teātri. Tā kā man 26. jūlijā ir dzimšanas diena, domāju to kopā ar Inesīti nosvinēt teātrī. Bet vakarā pēkšņi saņēmu kategorisku īsziņu no direktora, lai Ineses teātrī nebūtu! Es pārjautāju - manā dzimšanas dienā? Atnāca apstiprinoša sms. Es atbildēju, ka tā nebūs! Man Inese ir palīgs, producents, ne tikai sieva! Apgriezos un pateicu «čau», jo es labāk pavadu laiku vasaras nogalē, sēņojot skaistajā Latvijas dabā, atpūšoties un uzņemot jūras un skaisto mežu enerģiju, nevis slēgtās telpās no pulksten 10 līdz 19. Man to baigi nevajag,» vaļsirdīgi atklāts ir aktieris.

«Starp citu, dzimšanas dienu nosvinēju kopā ar savu mammīti un Inesīti, tiku ļoti lutināts. Vasaras jaunatklājums - paštaisīts baraviku sviests - mmmmm, garšīgi un veselīgi! Un noķēru daudz skaistu līdaku cepešiem,» ar vasaras spilgtākajiem piedzīvojumiem dalās aktieris.

Jau 2017. gada martā uz lielajiem ekrāniem nonāks jaunā režisora Matīsa Kaža (režisores Unas Celmas dēla: red. piez.) filma «Vienu biļeti, lūdzu», kurā spēlē arī Andris Bērziņš. «Priecājos par komandu, kas ar minimāliem līdzekļiem spēja panākt maksimālu efektu un ciena aktieri,» nosaka Bērziņš.

Andris Bērziņš ar savu jauno mūzu Inesi Gūtmani galerijā nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV