Saeimas deputāts: Solvitas Āboltiņas vieta ir cietumā!

Ūjinātājas un pensionāru pazemotājas autoritāte šķiet kritusi ne tikai tautas, bet arī politiķu acīs.

Saeimas deputāts: Solvitas Āboltiņas vieta ir cietumā!
Komentāri[3] Bilžu galerija[4] 20.01.2017 08:04

Uzreiz pēc tam, kad trešdien, 2017.gada 18. janvārī, Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdē Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš par deputāta ētikas nomu pārkāpumu tika sodīts ar mutvārdu brīdinājumu, viņš savā Twitter kontā paudis skarbu viedokli, ka Saeimas Vienotības frakcijas vadītājas Solvitas Āboltiņas vieta ir cietumā.

"Vienotība un Āboltiņa – gadiem "pie sienas" likusi gan Latvijas valsti, gan Latvijas iedzīvotājus. Tikmēr šodien, šādi izteikumi viņai – sagādā ciešanas par latviešu tautas piedzīvoto. Pretīgi no šādas liekulības paraugstundas. Kā šo cilvēku vispār zeme tur?"

Elksniņš sēdē norādīja, ka Solvita Āboltiņa ir nelikumīgi iekļuvusi Saeimā, par ko skandalozā deputāte apvainojās un pameta telpu, skatiet video:

Mutvārdu brīdinājums! Tāds ir sods, ko saņēmis deputāts Andrejs Elksniņš par to, ka viņš no Saeimas tribīnes izteica aicinājumu kolēģus 'pielikt pie sienas' - tāpat vien, profilakses pēc, kā to dara Ķīnā. TV3 ziņas
Komentāri [3]

huga 21.01.2017 10:12
cietums tas ir per mikstu vienigi pa skuju taku
martins 20.01.2017 13:46
Par pielikšanu pie sienas/ domāju tā bija alegorija, kuru nav jāsaprot tieši/ , bet par Āboltiņu un viņai līdzīgajiem , nezinu vai viņu vieta ir cietumā, bet laist viņus pie varas nevar, tādi jātur no varas lielgabala šāviena attālumā. Vispār kamēr augstākajiem ierēdņiem un saimas deputātiem, par viņu rīcību nedraudēs kriminālatbildība, tikmēr nekas nemainīsies un tādas āboltiņas turpinās par mums ņirgāties.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV