Lauku sētas 'apakšveļas' mazgāšana, pikantas cīņas dubļos un tiesu darbi

Violetas video dubļu cīņās. Šova Lauku sēta dalībiece Sanita nonāk līdz tiesai – iesaistās arī skandalozā Violeta.

Lauku sētas 'apakšveļas' mazgāšana, pikantas cīņas dubļos un tiesu darbi
Komentāri[5] Bilžu galerija[8] 31.01.2017 07:44
Uzzinājusi, ka viņas labākās draudzenes Sanitas Rozenbergas ecēšanās ar līgavaiņa bijušo draudzeni jau aizgājusi līdz tiesai, palīgā steidz mesties Violeta Stepanova. Dānijā dzīvojošā skaistule vēlas atklāt, ka bijusi klāt brīdī, kad aizsākās abu sieviešu kašķis, kas nu jau aizgājis līdz tiesai, vēsta portāls Skaties.lv .

“Es biju klāt brīdī, kad radās strīds, pēc kura Sanitas līgavaiņa bijusī aizskrēja uz tiesu sūdzēties par Sanitu.

Tas bija pagājušā gada pavasarī. Sanitai bija tikko kā nomirusi mamma. Tā meitene, Sanitas džeka bijusī, atļāvās brīdī, kad Sanitai tāpat jau bija smagi, vēl izteikt nepiedienīgus vārdus par viņas nupat nomirušo mammu,” ar Skaties.lv starpniecību draudzeni publiski aizstāv Violeta.

Kā atklāj ”Lauku sētas” dalībniece, šī sieviete Sanitai tieši sejā esot atļāvusies pateikt pāris rupjus vārdus par viņas nupat kā aizgājušo mammu un vēl nopriecāties par to, ka māmiņa pametusi šo sauli.

“Tas bija trieciens Sanitai. Laikam tā meitene nesaprot, ka viņai vairs nav 13 gadiņu, lai varētu tā uzvesties,” šausminās Violeta.

Tālāk jau viss norisinājies kā Sanitas stāstā – apvainotā Sanita neizturējusi un arī pretī atbildējusi asāk, uz ko līgavaiņa bijusī reaģējusi, aizskrienot uz tiesu un apsūdzot Sanitu par emocionālu vardarbību pret viņas bērniem, jo lamāšanās notikusi atvašu klātbūtnē.

Violeta vēlas kliedēt jebkuras šaubu ēnu, kas krīt pār Sanitu kā mammu – ”Lauku sētas” kolēģe esot izcila māmiņa, kam atvases pirmajā vietā. To lieliski pierādot notikumi šovā.

“Būtu Sanita slikta māte, viņa būtu atgriezusies ”Lauku sētā” kopā ar mani. Bet viņai pirmajā vietā bija dēliņš,” atgādina Violeta.

Blondā daiļava gan pauž neizpratni par to, kāpēc drauga bijusī tā turpina konfliktēt ar Sanitu, kura drīz laidīs pasaulē mazuli no šī vīrieša un ir ar viņu laimīgās attiecībās.

“Tā ir smieklīga lieta – kāpēc meitenēm vispār ir par veci jācīnās? Kā jāmīl savs bijušais, lai pret viņa līgavu un bērna māti ierosinātu lietu?

Es, ja godīgi, nesaprotu visu to ņemšanos. Lai tā meitene pieskata savus bērnus, bet nelien svešā apakšveļā,” šajā situācijā nelokāma ir Violeta.

Bet, godīgi sakot, viens otrs skatītājs nesaprot ko citu: kas īsti šajā šovā notiek un kāda jēga no šiem konfliktiem...

Nākamajā lapā 'lielkrūte' Violeta no dubļu cīņām

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Rute 23.07.2017 10:02
Manuprāt šīs dūšīgās sievas jau sen vairs nav nekādi bērni lai vārtītos pa dubļiem kā resnas cūkas. Priecājos, ka tur bija kāda meitene (nevienu tur nepazīstu), kas kategoriski atteicās no dubļu peldes.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV