Virgam patiesi nopietnas veselības problēmas

Mūziķim Ainaram Virgam nepieciešama sarežģīta operācija.

Virgam patiesi nopietnas veselības problēmas
Komentāri[4] Bilžu galerija[9] 02.02.2017 16:44

Ilgāku laiku koncertos grupa Līvi uz skatuves kāpusi bez līdera – ģitārista un komponista Ainara Virgas ļaudis uzsāka nevalodas:  Virgam atkal paslīdējusi kāja, atkal aizrāvies ar zaļo pūķi. Žurnālam Privātā Dzīve Ainars saka: "Lai kā gribētu no tā laikam nekad nevarēšu tikt vaļā. Jā, tāda lieta manā dzīvē ir bijusi, taču nu tā ir pagātne. Februārī būs divi gadi, kopš nedzeru."

Pēc paša vārdiem Virga Muzikālās Bankas apbalvošanas ceremonijā Ventspilī nepiedalījās, jo atradās slimnīcā ar smagām muguras sāpēm: "Tā ir arodslimība. No ģitāras spēlēšanas mans mugurkauls ir saliecies uz vienu pusi. Viens mans plecs ir aptuveni 15 centimetrus augstāks par otru."

Pretsāpju zāles vairs īsti nepalīdzot, ārsti saka - būšot vajadzīga operācija, bet no tās mākslinieks pagaidām cenšas atteikties. Iepriekš Virga jau pieredzējis kuņģa un ceļgala operāciju, bet no otrās sievas Andas pieredzes labi zina, ko nozīmē mediķu kļūda un nejauši atstāta mikroskopiska kaula daļiņa.

Tikmēr ļaudis savas nevalodas turpina, uzsverot, ka nekāda ģitāra veselību nevar tā sačakarēt kā izdzertā alkohola litrāža un ka leģendārais līvs pie savas veselības sagraušanas vainīgs vienīgi pats.

Mēs novēlam Ainaram Virgam pēc iespējas ātrāk tikt uz kājām un saudzēt sevi!

Virga un viņa mūza galerijā nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
liepajnieks 07.02.2017 18:16
NEdzer vairs un viss sakartosies

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV